Автор Повідомлення

realdeal

ua
Повідомлень: 26

#359   08/07/12 14:28          
Ну, запросити Торяника, це я ще розумію: молодий українець, дійсно пристойного рівня. Молодого поляка в якості масочника, ну нехай.
Але при такому підборі нападників, який є на сьогодні, запрошувати ще й Капуша, цього я вже точно не розумію. Невже минулого сезону їм не вистачило аби побачити, що враховуючи фінансові апетити Ріхарда (а вони в силу відомості хока не можнуть бути малими за визначенням), можна знайти більш прийнятні варіанти?
Сторінка створена за 0.009 секунди