Автор Повідомлення

realdeal

ua
Повідомлень: 26

#377   18/07/12 19:39          
Ось і про Сокіл нарешті почала з'являтися інфа, що, безумовно, тішить. Значить в ЧУ буде таки шість пристойних клубів і передбачити зараз, хто на якому місці завершить "регулярку" просто неможливо. Хіба Беркут за складои виглядає сильніше від решти конкурентів, але це їм майже нічого не гарантує.
А щодо новачків Сокола, то безумовно два з них гравці досить відомі, але, як завжди у нас, вікові, навіть занадто. А молодий Суздаленко наче нормальний гравець, як для ПХЛ, але невеличкого зросту (здається нижчий від Сірченка), і на роль масочника не годиться, оскільки 1992-го р.н.
Тепер очевидно треба чекати на новини щодо підписання нападників.
Сторінка створена за 0.01 секунди