Автор: Інтерфакс
Дата: 30/11/11 17:17
 
Р. Сафіуллін (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
Голова державної служби молоді і спорту України Равіль Сафіуллін заявляє, що НСК "Олімпійський" залишатиметься в державній власності після підписання указу президента України Віктора Януковича від 29 листопада 2011 року щодо питань спорткомплексу.
"В указі все чітко написано. Як він (НСК "Олімпійський"- ІФ) був державним, так і буде", - сказав він на брифінгу в середу в Києві.
Р. Сафіуллін зазначив, що держслужбі молоді та спорту вдалося вирішити задачу про передання "Олімпійського" на свій баланс від Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року, якому НСК було передано в квітні 2010 року згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів для ефективного та швидкого будівництва головної арени майбутнього Євро-2012.
За його словами, указ президента від 29 листопада відкриває можливості усунення незручностей в управлінні будівлею на вулиці Еспланадна, 42 у Києві, в якій розташовуються офіси центрального апарату державної служби молоді та спорту, тренерів збірних команд із різних видів спорту, Національного олімпійського комітету, національного комітету спорту інвалідів України та різних допоміжних служб державних органів, що займаються сферою спорту.
Р. Сафіуллін також зазначив, що згідно з указом президента були внесені зміни до указу від 12 травня 1996 року про Національний спортивний комплекс "Олімпійський", який забороняв передання закріпленого за спорткомплексом майна, яке перебуває у загальнодержавній власності, не лише комерційним структурам, а й державі.
Розповідаючи про подальшу долю льодово-тренувального катка "Крижинка" та державного підприємства "Тенісні корти" Р. Сафіуллін наголосив, що вони не є власністю НСК "Олімпійський". Він нагадав, що згідно з вимогами УЄФА, окрім готовності стадіону, на якому відбуватиметься фінал Євро-2012, має бути споруджена так звана зона гостинності, яка розташовуватиметься на площі 45 тис. квадратних метрів на певній відстані від чаші стадіону і розмістить 13 тис. гостей фінального матчу.
Голова держслужби молоді та спорту зазначив, що 16 червня 2010 року вийшла постанова Кабінету Міністрів України про будівництво та облаштування зони гостинності на земельних ділянках, що належать державним підприємствам льодово-тренувальний каток "Крижинка" та малому державному підприємству "Тенісні корти". Крім того, згідно з цією постановою передбачено забезпечення функціонування льодового катка "Крижинка" та "Тенісні корти" після завершення Євро-2012, а з метою збереження умов для функціонування дитячих юнацьких шкіл олімпійського резерву з фігурного катання та хокею з шайбою на час підготовки до чемпіонату було доручено забезпечити до кінця 2010 року відкриття льодової ковзанки в Києві, яку і було відкрито в Дарницькому районі столиці.

Джерело: Інтерфакс  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди