Автор: ФХУ
Дата: 03/08/12 19:34
 
О. Савицький прймає поздоровлення з призначенням (Фото: ФХУ)
Сьогодні, 3 серпня, на Виконкомі Федерації хокею України було призначено тренерів юніорської (U-18) збірної команди України. За словами генерального секретаря Федерації Сергія Коваля остаточний список кандидатів нараховував 4 прізвища. «На протязі останніх двох з половиною місяців тривала робота по вирішенню питання щодо призначення тренерського штабу юніорської збірної. Консультації та переговори велись із Олександром Савицьким та Ігорем Архіпенком із школи «Крижинка», Валерієм Стрєлковим із херсонської ДЮСШ та Андрієм Савченком із ДЮСШ «Сокіл-Київ». – повідомив Сергій Коваль. – В результаті Андрій Савченко зняв свою кандидатуру, пославшись на велику зайнятість за основним місцем роботи, а Валерій Стрєлков випав із кола претендентів з об’єктивних сімейних причин. Таким чином, залишилось двоє претендентів на заміщення вакантних посад». У підсумку на посаду старшого тренера юніорської збірної команди України призначено Олександра Савицького, а Ігор Архіпенко буде його асистентом. В минулому сезоні дует Савицький – Архіпенко привели команду «Крижинка-95» до чемпіонського титулу у своїй віковій категорії.
«Логіка наших дій зрозуміла – ми сконцентрували свою увагу на тих тренерах, які добре орієнтуються у віковій категорії гравців 1995-1996 р.н. – зазначив президент Федерації Анатолій Брезвін. – Ми хотіли дати шанс проявити себе усім тренерам, що мають відношення до підготовки гравців титульного віку».
Новоспечений старший тренер збірної Олександр Савицький запевнив, що «докладе максимум зусиль для того, аби його підопічні виросли у справжніх майстрів і отримали шанс проявити себе у складі національної збірної команди України».
Новий тренерський штаб до наступного засідання Виконкому має підготувати план підготовки та окреслити список кандидатів до команди.
Слід нагадати, що О. Савицький з липня 2009 року по січень 2011 року очолював збірну U-20. Він був змушений залишити цю посаду після того, як молодіжна збірна зайняла останнє місце на чемпіонаті світу у Дивізіоні I.

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
Теги: u-18,  савицький,  фху
 
1.   Ilya   03/08/12 19:58    

ФХУистам за фотку зачет! :D
Интересно было узнать что Резник, оказывается, раз в 100 лет и на исполком ФХУ придти может! B)


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.049 секунди