Автор: Коментарі
Дата: 24/10/12 16:07
 
Г. Кернес (Фото: Харківська міськрада)
У харківській мерії вивчають можливість залучення до підготовки до Євробаскету-2015 приватних інвесторів - на прикладі підготовки до Євро-2012.
Як повідомляє кореспондент «Харків.Коментарі», про це сьогодні на брифінгу заявив мер міста Геннадій Кернес.
«Заяви представників бізнесу є для нас барометром. Ми маємо намір при підготовці вивчити всі бажання і можливості - й наші, й інвесторів», - сказав він.
Кернес також відзначив, що на сьогоднішній день розглядається питання будівництва не просто баскетбольної арени, а багатофункціонального спортивного центру, в якому також могли б проходити змагання з хокею та інших видів спорту.
Як розповів заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, арену планують побудувати за ПК «Металіст» на вул. Плеханівській. За його словами ця територія найкраще підходить для будівництва арени. Вона розташована поряд із «Металістом» - стадіоном Євро-2012, біля якого вже створено інфраструктуру, потрібну для проведення масових спортивних заходів. Цей район оптимальний з погляду мінімізації витрат і часу на підготовку до Євробаскету.
Як повідомлялося раніше, за підсумками конкурсу на будівництво інфраструктурний об?єктів для Євробаскету-2015, будівництво арен в Донецьку було довірено «Хокейному клубу «Донбас». А найбільше замовлення отримало зареєстроване в Києві ТОВ «Юнайтед Баскетбол Інвестментс». Ця організації мала побудувати арени в Києві (не менше 15 тис глядачів), Одесі (не менше 10 тис.), Дніпропетровську (не менше 10 тис.), Львові (не менше 10 тис.) та Івано-Франківську (не менше 6 тис.). Будівництвом арени у Києві, розрахованої на 18-20 тисяч глядачів, займатиметься девелоперська компанія DeVision.

Джерело: Коментарі 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди