Автор: Інтерфакс
Дата: 16/11/12 14:40
 
Р. Сафіуллін (Фото: Держмолодьспорт)
Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін повідомив, що будівництво нових спортивних споруд на базі олімпійської підготовки в Конча-Заспі під Києвом коштуватиме 410 млн грн. "У першу чергу, там необхідний плавальний басейн, легкоатлетичний стадіон і багатофункціональна споруда, де були б зали для боротьби, гімнастики, боксу, штанги і так далі", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві.
Р. Сафіуллін нагадав, що напередодні Олімпійських ігор, що відбулися цього літа у Лондоні, на базі відбулося засідання комітету з підготовки України до проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи під керівництвом прем'єр-міністра Миколи Азарова.
"Будівництво цих споруд було оцінено приблизно в 410 мільйонів гривень, що знайшло повне схвалення у Миколи Азарова та членів оргкомітету", - зазначив він.
Р. Сафіуллін наголосив, що територія бази площею 7 га є недостатньою для реалізації зазначених планів.
"Тому було ухвалено рішення звернутися до міської влади про виділення близько 5 гектарів землі праворуч від в'їзду на базу", - повідомив він.
Він поінформував, що наприкінці жовтня - початку листопада його відомство нарешті отримало акт на землю площею 22 га в с. Гореничі. Також Держслужбі вдалося повернути через прокуратуру 11 га землі на території льодового стадіону, який розташувався на площі близько 17 га у районі виставкового центру.

Джерело: Інтерфакс  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди