Автор: ВДЗ
Дата: 16/04/13 12:06
 
Ремонт Дворца Спорта подходит к своему завершению (Фото: Т. Сепия)
ДП «Льодові арени» оголосило про здійснення державної закупівлі за предметом «роботи з проектування та капітального ремонту (друга черга) будівлі Палацу спорту в м.Києві». Тендер відбудеться 13 травня 2013 року.
Проектні роботи та подальше будівництво буде фінансуватися за кошти державного бюджету України. Згідно документації конкурсних торгів більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладена в Технічному завданні, що надається учасникам на електронних носіях. Отримати цю інформацію можливо у офісі замовника за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе, 40, 2 поверх, юридичний відділ.
Терміном виконання робіт зазначено травень 2013 року - грудень 2014 року.
Нагадаємо, що у жовтні 2010 року ЗАТ «Гіпроцивільпромбуд» розробив проект першої черги реконструкції Палацу спорту вартістю понад 3,1 млн. гривень. Протягом 2010 - 2011 років ТОВ «АК «Інжиніринг» було визначене виконавцем робіт з капітального ремонту (I черга), технічного переоснащення інженерних систем спортивної арени, енерго- та холодопостачання, вентиляції, кондиціювання, зв’язку, телемереж, слабких струмів, забезпечення пропускного режиму, функціонування системи громадського харчування та поточного ремонту приміщень, який коштував державному бюджету понад 90 млн. грн. Палац спорту відкрився після реконструкції 15 квітня 2011 року.
У лютому 2013 року віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул презентував Концепцію підготовки національної спортивної інфраструктури до фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Згідно концепції будуть збудовані шість багатофункціональних арен в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Харкові та Львові мають бути реконструйовані Палац спорту в Києві та Палац спорту у Дніпропетровську. У березні 2013 року уряд визначив перелік об’єктів та заходів з підготовки та проведення Євробаскету. Цим рішенням передбачено що у 2013 році на проектування та капітальний ремонт (друга черга) будівлі Палацу спорту має бути витрачено 70 млн. грн.

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.037 секунди