Автор: Укрінформ
Дата: 07/05/13 17:31
 
Ремонт Дворца Спорта подходит к своему завершению (Фото: Т. Сепия)
Кабінет Міністрів України передав до сфери управління Міністерства молоді та спорту цілісні майнові комплекси державних підприємств "Національний спортивний комплекс "Олімпійський", "Палац спорту" та "Арена Львів".
Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів №322 від 24 квітня, яка оприлюднена на сайті Кабміну.
"Передати цілісні майнові комплекси державних підприємств "Національний спортивний комплекс "Олімпійський", "Палац спорту", "Арена Львів" із сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів до сфери управління Міністерства молоді та спорту України", - зазначається у документі.
Мінмолодьспорту також доручено забезпечити підготовку проектів законодавчих актів, спрямованих на розвиток і функціонування цих державних підприємств.
Згідно з постановою, на час підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу функції замовника з виконання робіт щодо проектування та капітального ремонту будівлі Палацу спорту у Києві буде покладено на державне підприємство "Льодові арени".
Слід нагадати, що 13 квітня 2011 року Кабінет Міністрів України передав ДП "Льодові арени", ДП НСК "Олімпійський", ДП "Палац спорту" та ДП "Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у місті Львові" до сфери управління Укрєвроінфрапроекту, а 13 липня того ж року Кабмін утворив Державний Концерн "Спортивні арени України", до складу якого увійшли НСК "Олімпійський", ДП "Палац спорту" та ДП "Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у місті Львові".

Джерело: Укрінформ  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди