Автор: ФХУ
Дата: 26/06/13 14:38
 
Сергей Левцов (Фото: Преступности.нет)
Наказом від 21 червня 2013 року президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін призначив Сергія Левцова на посаду віце-президента Федерації.
Сергій Вікторович свого часу був одним із керівників хокейного клубу «Беркут», що пізніше трансформувався у хокейний клуб «Поділ». Сам Сергій Левцов окрім адміністративної діяльності виступав у цих командах як гравець на позиції нападаючого. У 2010 році Левцов у складі «Беркута» виборов срібні нагороди чемпіонату України.
Сергій Левцов з 2006 по 2011 рік займав відповідальні посади у Подільскій районій м. Києва державній адміністрації, у травні 2012 року його було призначено на посаду начальника Головного управління Державного агентства земельних ресурсів у Миколаївский області, з лютого 2013 року С. Левцов займає посаду начальника Головного управління Держземагентства у м. Києві.
Як зазначено у наказі президента ФХУ обов’язки віце-президента федерації Сергій Вікторович виконуватиме на громадських засадах та відповідатиме за напрямок, що пов'язаний із дитячо-юнацьким хокеєм та юніорською збірною командою України.
«Сергій Левцов – молодий, амбітний фахівець, який чудово зарекомендував себе по роботі в органах місцевого самоврядування та в українському клубному хокеї. Я переконаний, що його вміння та досвід позитивно вплинуть на розвиток дорученого йому напрямку у хокеї», – прокоментував призначення Сергія Левцова президент Федерації.

Джерело: Федерація хокею України 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди