Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 22/08/13 12:07
 
ОНСЦ «Конча-Заспа» (Фото: УНІАН)
Уряд затвердив Титул на виконання проектно-вишукувальних робіт для реконструкції державного підприємства "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа"". Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 21 серпня 2013 року.
Відповідно до Титулу на виконання проектно-вишукувальних робіт реконструкції державного підприємства "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа"" прогнозована кошторисна вартість будівництва складає 410 млн грн. Будівництво планується розпочатись у 2013 році та закінчитись у 2015 році. Дата прийняття проектно-кошторисної документації замовником червень 2013 року.
Прийняття акта дасть змогу створити в Україні сучасну спортивну інфраструктуру на рівні світових стандартів та вимог міжнародних федерацій. Зокрема передбачається будівництво критої льодової арени для хокею, фігурного катання та шорт-треку з трибунами для глядачів на 1000-1200 місць.
Слід зазначити, що комплекс спортивних споруд державного підприємства "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа"", який побудований наприкінці 70-х років, може прийняти досить обмежену кількість спортсменів та їхніх тренерів, що не відповідає сучасним потребам спортивного товариства України.
Матеріально-технічна база та об’єкти спортивної інфраструктури Центру не дозволяють проводити навчально-тренувальні збори та підготовку спортсменів з деяких видів спорту, зокрема плавання, легкої атлетики, фехтування, стрільби, а також зимових видів спорту.
Матеріально-технічна база підприємства потребує негайного переоснащення, розширення та приведення до рівня, що відповідає світовим стандартам і вимогам, які висуваються міжнародними спортивними федераціями до спортивних навчально-тренувальних комплексів.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди