Автор: Урядовий портал
Дата: 04/09/13 12:37
 
М. Азаров (Фото: Урядовий портал)
Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству молоді та спорту разом з Київською міською адміністрацією розробити Комплексну концепцію розвитку території Національного спортивного комплексу „Олімпійський”. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Уряду 4 вересня 2013 року.
«Хочу також звернути увагу на територію навколо Національного спортивного комплексу „Олімпійський”, яка знаходиться в центрі міста Києва і повинна стати повноцінним «спортивним серцем» столиці», - зазначив Микола Азаров.
Він зазначив, що тривалий час ідуть дискусії щодо будівництва тут льодової арени, багатофункціонального спортивного комплексу з тенісними кортами та плавального басейну.
«А нам потрібні не розмови, а проекти та будівництво, - підкреслив Прем’єр-міністр. - Доручаю Міністерству молоді та спорту разом з міською адміністрацією розробити Комплексну концепцію розвитку території Національного спортивного комплексу «Олімпійський».
Також голова Уряду повідомив що прийнято рішення про масштабну реконструкцію Олімпійської спортивної бази в Конча-Заспі.
За його словами, збудована у середині 70-их Олімпійська база, на жаль, уже не відповідає сучасним вимогам: «Тому Уряд прийняв рішення про глибоку реконструкцію Олімпійської бази в Конча-Заспі».
Прем’єр-міністр зазначив, що 21 серпня 2013 року Кабінет Міністрів України затвердив Титул на виконання проектних робіт для реконструкції державного підприємства "Олімпійський навчально-спортивний центр „Конча-Заспа”.
На сьогодні залишається невирішеним питання виділення додаткових земельних ділянок, що межують з Олімпійським центром, на яких планується будівництво нових спортивних споруд.
«Тому доручаю Голові Київської міськдержадміністрації Олександру Попову разом з Міністром молоді та спорту Равілем Сафіулліним прискорити вирішення цього питання», - заявив Микола Азаров.

Джерело: Урядовий портал 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди