Автор: Prozorro
Дата: 23/06/17 14:25
 
Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 31 липня по 27 серпня 2017 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 80 годин для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2001-2007 р.н.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 80 тис. грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1000 грн. Договір на надання послуг має бути підписаний у строк до 2 липня.
Нагадаємо, що у серпні минулого року ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» також орендувала у ФОП Пономаренко А.А. льодову арену. Тоді вартість години оренди дорівнювала 800 грн. Нагадаємо також, що година оренди "льодової арени" «Каток» на Оболоні, що належить ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яка має технічні характеристики подібні до ковзанки «Льодовий Період», останнім часом коштувала 2400 грн./год.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ФОП Пономаренко А.А. веде підприємницьку діяльність з 2004 року. Основним видом діяльності ФОП є "Інша діяльність у сфері спорту".

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди