Автор: Prozorro
Дата: 16/08/17 18:46
 
Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Атлет» оголосило про проведення закупівлі за предметом: «Капітальний ремонт окремих інженерних систем та приміщень Спортивного комплексу «Атлет» за адресою м. Київ, пл. Спортивна, 1, в тому числі згідно регламенту МФХ для проведення ЧС 2017 року по хокею з шайбою (коригування)». Очікувана вартість робіт становить 42 млн. 887 тис. 148 грн. 80 коп. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 31 серпня 2017 року. Аукціон призначено на 1 вересня 2017 року.
Згідно документації конкурсних торгів, передбачено підсилення окремих несучих конструкцій будівлі Палацу спорту, ремонт ложі почесних гостей, санвузлів, ремонтно-будівельні роботи третього поверху та влаштування огородження місць для інвалідів-колясочників, ремонтно-будівельні роботи коментаторських кабін на технічному поверсі, заміна ліфтів, заміна трубопроводів водопостачання та каналізації, роботи по кондиціонуванню, встановлення систем водяного спринклерного пожежогасіння та інше. Кінцевий строк виконання робіт - 25 грудня 2017 року.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко на засіданні Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА повідомив, що у бюджеті на 2017 рік передбачено 45 млн гривень на ремонт Палацу спорту. Але заплановані зміни до Закону України «Про Публічні закупівлі» не були прийняті, і як наслідок, глобальна реконструкція Палацу спорту до чемпіонату світу не була проведена. У лютому-квітні 2017 року на організацію чемпіонату світу з хокею (оренду та закупівлю обладнання та матеріалів, проектування та проведення ремонтних робіт, послуги з прибирання, й т.і.) ДП «СК «Атлет» витратило близько 2 млн. грн..

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди