Автор: ФХУ
Дата: 24/08/17 12:10
 
Георгий Зубко (Фото: Эспресо)
Віце-президент Федерації хокею України, куратор молодіжної та юніорських збірних команд України Георгій Зубко звернувся до Української хокейної ліги з проханням розглянути можливість включення до числа учасників чемпіонату в сезоні 2017-2018 років команди, що складатиметься з кандидатів до складу молодіжної та юніорської збірних команд України.
«В попередні роки базовим чемпіонатом для збірних команд України був національний чемпіонат, в якому молоді гравці здобували необхідний досвід виступів на високому рівні. З метою більш якісної підготовки молодіжної та юніорської збірних команд України до виступів на чемпіонатах світу, та враховуючи успішний подібний досвід США, Словаччини, Фінляндії, Білорусі, Польщі та інших держав, прошу вас розглянути питання щодо включення команди, що складатися, в основному, із числа гравців кандидатів до складу молодіжної та юніорської збірних команд України до числа учасників чемпіонату», – говориться у зверненні Георгія Зубка.
У зверненні зазначається, що така команда може базуватися у місті Києві.
Слід нагадати, що згідно повідомлення прес-служби ФХУ, Г. Зубко та А. Брезвін у липні поточного року зустрічалися з Київським міським головою В. Кличком, де серед іншого обговорювалися заходи, що дозволили б відновити участь хокейного клубу «Сокіл» (м. Київ) у національному чемпіонаті. Ще раніше, у травні 2017 року припинила існування ДЮСШ ХК «Беркут», у якій одним із співзасновників та керівників був Георгій Зубко.

Джерело: Федерація хокею України 
Теги: зубко,  чу
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди