Автор: ФХУ
Дата: 09/10/17 20:33
 
Г. Зубко на Конгресі IIHF (Фото: ФХУ)
Триває підготовка до проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з хокею 2018 року. Нагадаємо, що Україна отримала право на проведення чемпіонату світу під час Конгресу Міжнародної федерації хокею, з великим відривом випередивши Австрію, Італію та Угорщину.
Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Федерації було призначено голову оргкомітету організації з питань проведення чемпіонату світу.
«Ми задоволені роботою організаційного комітету під час підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків 2017 року. З огляду на це пропоную залишити попередній склад організаційного комітету Федерації на чолі з Георгієм Зубком для вирішення питань підготовки до юніорського чемпіонату світу з хокею», – заявив Анатолій Брезвін.
Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали призначення віце-президента Федерація Георгія Зубка на посаду голови організаційного комітету з питань проведення чемпіонату світу з хокею серед юніорів 2018 року в Україні.
«По завершенні квітневого чемпіонату ми проаналізували свою роботу. Нами були зроблені висновки по кожному аспекту організації чемпіонату. Ми визначили свої помилки, які будуть виправлені у процесі підготовки до майбутнього чемпіонату. Завдяки таким заходам ми маємо намір пропагувати хокей серед широких верств населення. Наші завдання залишаються незмінними: популяризація хокею та тисячі вболівальників на трибунах льодової арени. Але цього разу, враховуючи перспективність цього покоління молодих українських хокеїстів, ми ставимо перед командою найвищі спортивні завдання. Україна зголодніла за великими хокейними перемогами. Саме час будувати українську хокейну мрію», – розповів про плани на майбутнє Георгій Зубко.
Зазначимо, що як і торік, коли було створено два оргкомітети: перший від ФХУ та другий урядовий, який очолював В. Кириленко, у липні цього року розпорядженням одеського міського голови також був створений організаційний комітет з підготовки та проведення в 2018 році в місті Одеса Чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів IIHF, головою якого став Г. Труханов.

Джерело: Федерація хокею України 
Теги: зубко,  фху
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди