Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 02/11/17 12:17
 
Зустріч у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із генеральним секретарем Міжнародної федерації хокею (IIHF) паном Хорстом Ліхтнером та президентом ФХУ Анатолієм Брезвіним.
У ході зустрічі обговорили підготовку до проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з хокею у квітні 2018 року, на проведення якого Україна отримала право за підсумками Конгресу Міжнародної федерації хокею, випередивши Австрію, Італію та Угорщину.
Не в останню чергу, на позитивне рішення Міжнародної федерації вплинуло якісне проведення в Україні дорослого Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні 1А.
Генеральний секретар IIHF Хорст Ліхтнер відзначив, що ці змагання були організовані та пройшли на високому рівні. Він наголосив, що завдяки колективним зусиллям Міністерства молоді та спорту та національної федерації підтвердився статус України, як хокейної держави. IIHF і надалі буде допомагати у розвитку цього виду спорту.
Ігор Жданов зазначив, що Уряд та Мінмолодьспорту здійснять усі необхідні зі своєї сторони кроки для успішного проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з хокею-2018.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Теги: жданов
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди