Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 12/07/18 08:00
 
М. Даневич (Фото: Інтер)
11 липня гравці та тренери дитячого клубу "Сокіл" пікетували Кабінет Міністрів України з вимогою провести реконструкцію льодової арени спорткомплексу "Авангард".Із учасниками пікету поспілкувався заступник Міністра молоді Микола Даневич, який, зокрема, прояснив поточну ситуацію.

"Міністерство, як і батьки, тренери і хокеїсти, зацікавлене у відроджені дитячого і юнацького хокею в Україні.

Ми зробили значну роботу - у 2014 році Прокуратура міста Києва відстояла інтереси держави про визнання права власності за державою на будівлю льодового палацу. Рішенням господарського суду м. Києва від 17 березня 2014 року у справі № 910/993/14, будівлю льодового палацу передано у власність держави в особі Фонду державного майна України. Мінмолодьспорту було третьою стороною у вищезазначеній справі та брало участь у всіх судових засіданнях.

У вересні 2014 року розпорядженням Кабінету Міністрів будівлю передано до сфери управління Мінмолодьспорту.

Наказом Мінмолодьспорту від 30 березня 2016 року № 1167 частину будівлі закріплено за державним підприємством "Спортивний комплекс "Авангард" на праві господарського відання, а також наказом Мінмолодьспорту від 30 березня 2016 року № 1168 утворено комісію з питань інвентаризацій майна, що знаходиться в будівлі.

Остаточно об`єкт на баланс Міністерства перейшов у лютому 2018 року. Наразі триває процес переоформлення земельних ділянок, на яких розташовані будівлі комплексу.

31 травня 2016 року разом із керівниками структурних підрозділів Міністерства, представниками Федерації хокею, гравцями збірної України, співробітниками, випускниками та батьками учнів ДЮСШ "Сокіл", ми вперше за багато років відвідали будівлю льодового палацу "Авангард", який було повернуто до сфери управління Мінмолодьспорту. І на власні очі побачили, наскільки жахливий стан об`єкту.

21 вересня 2017 року в Мінмолодьспорту був представлений план розвитку, який передбачає реконструкцію існуючої льодової арени та будівництво нового сучасного комплексу. На проекті роботи з реконструкції комплексу та необхідну проектно-кошторисну документацію було виділено понад 2 млн. грн. з Держбюджету.

Зрозуміло, що Києву потрібна сучасна льодова арена, на якій би тренувались і діти початківці, і хокейні клуби, і школи фігурного катання. Ми неодноразово закликали народних депутатів виділити необхідні кошти у Державному бюджеті на 2018 рік – близько 90 млн. гривень, на капремонт існуючої льодової арени та глядацької зали.

Ми сподіваємось, що незабаром будуть прийняті поправки до Бюджету-2018, і народні депутати, нададуть можливість розпочати реконструкцію вже в цьому році.

Міністерство також звернулось до Уряду з проханням передбачити видатки на подальшу реконструкцію спортивного комплексу у 2019 році.

Щодо можливості розпочати тренування для юних хокеїстів у вересні 2018 року. Наразі Міністерство готове брати участь у переговорах із приватними інвесторами щодо питання про місце тренувань, поки триватиме реконструкція льодової арени "Авангарду".

Однак на шляху вирішення цього питання стоїть проблема, пов'язана з оформленням земельної ділянки в Києві під тимчасову аренду. Тут ми сподіваємося на розуміння ситуації і сприянню від столичної влади".

Мiнiстерство молоді та спорту України, 11.07.2018

Відео по темі:
Теги: авангард
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди