Автор: Prozorro
Дата: 24/11/18 15:35
 
Лозовеньківська 71 (Фото: Google)
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з ФОП Шаповалов Михайло Володимирович на виконання частини підготовчих робіт по об'єкту «Нове будівництво спортивного корпусу «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові» (підготовка будівельного майданчика). Сума договору становить 1 млн. 165 тис. грн. Роботи мають бути виконані у строк до 31 грудня 2018 року.
Нагадаємо що у квітні поточного року КП ХМЦФЗН «Спорт для всіх» замовило у ТОВ «Інститут Харківпроект» розробку проектно-кошторисної документації будівництва Льодової арени по Лозовеньківському пр. 71 вартістю майже 1,5 млн. грн.
Зазначимо також, що нещодавно КП ХМЦФЗН «Спорт для всіх» підписало ще низку договорів щодо будівництва Льодової арени на Олексіївці. Зокрема з ФОП Пономарьов В.В. за предметом Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Нове будівництво спортивного корпусу «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові. План таксації зелених насаджень. План озеленення. Стадія «Проект» вартістю 24 тис. 445 грн., з ФОП Мірошніченко Д.В. щодо технічного нагляду за частиною підготовчих робіт вартістю 15 тис. 887 грн. 66 коп., а також з ТОВ «Інститут Харківпроект» щодо інженерно-геодезичних вишукувань вартістю 2800 грн. та з КП «Харківські теплові мережі» щодо розробки технічних рішень для видачі технічних умов на підключення до системи централізованого теплопостачання за 2 тис. 864 грн. 40 коп.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.032 секунди