Полтавська облрада виділила 1,3 млн грн на проект «Льодової арени» у Розсошенцях навпроти склозаводу
Автор: Дарина Синицька
Дата: 07/05/19 11:29
 
Проект Льодової арени у Щербанівській ОТГ (Фото: Facebook)
На околиці Полтави планують збудувати «Льодову арену» з універсальним полем. На проект спорткомплексу виділили 1,3 млн грн. Точна вартість будівництва поки невідома.

Нагадаємо, вперше про майбутній спортивний комплекс «Льодова арена» у лютому заговорив уже колишній перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. На своїй сторінці у Facebook він опублікував попередні ескізи та додав, що арена буде сучасна, відкрита, яскрава, комфортна та доступна.

За словами Пісоцького, збудувати його планують в районі склозаводу. Передбачається, що комплекс матиме багатофункціональну арену з можливістю проводити змагання і з боротьби.

Судячи з документів облради, спочатку під будівництво хотіли використати ділянку на вул. Геннадія Біліченка. Тепер же — на вул. Полтавській. Нову адресу поки не затвердили, оскільки на останньому засіданні ради не розглянули жодного питання.

Як пояснив «Полтавщині» голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик, точне розташування майбутнього будівництва ще не відоме. Орієнтовно, це буде ділянка навпроти «Полтавського заводу медичного скла» — на розі вулиць Геннадія Біліченка та Полтавської. Зараз там поле, яке знаходиться у власності родини депутата Щербанівської сільради Віталія Штанька.

За словами директора Департаменту будівництва, МіА та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофія Голбана, документи на землю під будівництво ще не готові. Щербанівська сільрада займається розробкою рішень щодо геодезичних вишукувань та відведення землі. Лише після цього до роботи приступить проектант, який вирахує, зокрема, точну вартість будівництва.

Очікується, що площа забудови становитиме 5182 м², площа будівлі — 8475 м². Загалом «Льодова арена» з урахуванням паркінгу та пожежних проїздів потребує мінімум 2 га.

За попередніми підрахунками, реалізація проекту обійдеться у 80-120 млн грн. Спорткомплекс, зокрема, матиме універсальне поле. Його можна буде демонтувати й проводити інші змагання: баскетбол, волейбол тощо.

Нагадаємо, у 2017 році у Полтаві на Леваді біля Ворскли запланували збудувати Льодовий палац. Невдоволені таким рішенням полтавці підписали петицію з проханням відмовитися від ідеї забудови парку біля Ворскли. Їх підтримали й громадські активісти. У подальшому від забудови на цій ділянці відмовилися.

Дарина Синицька (Полтавщина, 07.05.2019)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди