Автор: Prozorro
Дата: 04/07/19 12:45
 
Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд на період з липня по грудень 2019 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 300 тис. грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3515 від 30.11.2018 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2542 від 21.11.2018, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року ФСТ «Динамо» вже закупляло лід у «Льодограї» на суму 875 тис. грн. для потреб товариства у січні-грудні 2019 року. Минулого року було закуплено лід на суму 3,5 млн. грн., у той час коли у 2017 році були проведені 2 закупівлі: у лютому на суму 1,3 млн. грн. та у серпні вартістю 1,7 млн. грн.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Лото-Інвест» було зареєстровано у серпні 2013 року. Статутний фонд товариства становить 18 млн. 500 тис. грн. Співзасновниками ТОВ «Лото-Інвест» стали Сизенко Юрій Павлович з часткою внеску до статутного фонду 1 (одна) грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «М.С.Л.» з часткою 18 млн. 499 тис. 999 грн.. Кінцевими бенефіціарними власниками вказані громадянин Кіпру Маркос Шіапаніс та громадяни України Кухар Ярослав Васильович, Ложенко Тарас Георгіович та Полосенко Олена Георгіївна. Посаду директора ТОВ «Лото-Інвест» з серпня 2014 року обіймає Штефан І.П.

Джерело: Prozorro 
Теги: богуслав 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди