Депутати облради провели виїзне засідання профільної комісії
Автор: Останній Бастіон
Дата: 09/10/19 17:02
 
Г. Сікалов (Фото: Останній Бастіон)
8 жовтня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти. Було розглянуто цілий ряд питань з приводу підтримки спорту на Полтавщині.

Проте найцікавіше питання, про будівництво у Полтавському районі сучасної спортивної льодової арени, народні обранці відклали на кінець.

Більшість із них, разом із начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександром Буцьким виїхали до села Сем'янівка, де їх зустрів місцевий мешканець, підприємець, президент Полтавської обласної федерації хокею та головний редактор видання «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов.

Саме він уже не перший місяць пропонує безкоштовно передати у комунальну власність не один гектар землі для будівництва льодової арени. На місці ймовірної нової споруди і провели виїзне засідання комісії обласної ради.

Геннадій Сікалов показав земельну ділянку, яку він хоч завтра готовий безкоштовно і офіційно передати у комунальну власність області. Також наголосив, що це місце розташоване в унікальному, екологічному куточку Полтавського району. Від обласного центру його відділяє лише кілька кілометрів. Окрім того, на його території вже є всі необхідні комунікації.

На засідання виїзної комісії завітали і полтавські хокеїсти. Вини зазначили, що наразі Полтавщина єдина область в Україні де немає професійної льодової арени. За її будівництво полтавські спортсмени борються вже не перший рік, проте все безрезультатно. Протягом останніх трьох років їх годують лише обіцянками. Екс-голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко разом зі свої колишнім першим заступником Андрієм Пісоцьким не дотрималися обіцянок побудувати принаймні льодовий майданчик і цим самим підтримати хокеїстів та фігуристів області. Разом з тим, за офіційними джерелами на це було виділено не один десяток мільйонів: як з обласного, так і державного бюджетів. Де наразі ці кошти, можна лише здогадуватися.

Нині у полтавських хокеїстів єдина надія на здоровий глузд депутатів облради – не відмовитися від цього мальовничого куточку у Полтавському районі. Адже такої вигідної пропозиції вже може і не бути. Депутати облради після тривалої дискусії пообіцяли вже на найближчій сесії винести питання про передачу земельної ділянки з приватної власності у комунальну. І вже одразу після цього розробити відповідну проектну документацію та незабаром розпочати будівництво можливо першого в Україні спортивного комплексу такого типу.

Відео по темі:


Останній Бастіон, 09.10.2019
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди