Автор: Prozorro
Дата: 21/01/20 08:41
 
Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля на період з січня по грудень 2020 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 2 млн. 758 тис. 500 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально -тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області №07.2-35/3318 від 26.12.2019 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради №3319 від 26.12.2019, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.
Нагадаємо, що минулого року ФСТ «Динамо» зробило у ТОВ «Лото-Інвест» дві закупівлі: на 875 тис. грн. та 1 млн. 300 тис. грн., тоді як у 2018 році «Динамо» закупило лід у «Льодограї» на суму 3,5 млн. грн..
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Лото-Інвест» було зареєстровано у серпні 2013 року. Статутний фонд товариства становить 18 млн. 500 тис. грн. Співзасновниками ТОВ «Лото-Інвест» стали Сизенко Юрій Павлович з часткою внеску до статутного фонду 1 (одна) грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «М.С.Л.» з часткою 18 млн. 499 тис. 999 грн.. Кінцевими бенефіціарними власниками вказані громадянин Кіпру Маркос Шіапаніс та громадяни України Кухар Ярослав Васильович, Ложенко Тарас Георгіович та Полосенко Олена Георгіївна. Посаду директора ТОВ «Лото-Інвест» з серпня 2014 року обіймає Штефан І.П.

Джерело: Prozorro 
Теги: богуслав 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди