Автор: Prozorro
Дата: 16/10/20 21:01
 
Лід спорткомлексу АТЕК чекає на Сокіл (Фото: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею "Сокіл" підвела підсумки закупівлі на послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень. Згідно акцептованої пропозиції переможцем торгів визначене Товариство з обмеженою відповдальністю "Спортивний клуб "Олімп". За 463,5 години оренди льоду ТОВ "СК "Олімп" отримає 1 млн. 529 тис. 550 грн. (тобто 3300 грн./год.)
Слід зазначити що, як це заведено у закупілях останього часу, первісні пропозиції за результатами аукціону залишилися незмінними. Стартова пропозиція ТОВ "СК "Олімп" виявилась більш привабливішою ніж пропозиція ТОВ "Льодова арена на ВДНГ" (1 млн. 539 тис. 747 грн.) Цікаво що ще в середині вересня було анонсовано що домашньою ареною новоствореного клубу УХЛ "МХК Сокіл" буде ковзанка спорткомплексу АТЕК.
Нагадаємо, що протягом багатьох років тривала суперечка за право володіння спорткомплексом АТЕК. Зокерема, 22 березня 2017 року Київський апеляційний господарський суд не знайшов порушення законодавства та відхилив скаргу ПрАТ "АТЕК" на рішення Господарського суду м. Києва від 28 жовтня 2016 року, згідно якого суд визнав правочинними договір оренди майна між ЗАТ "АТЕК" та ТОВ "СК "Олімп", а також додаткових угод №2, №3, №4 до нього, згідно яких ТОВ "СК "Олімп" має право використовувати об'єкти спорткомплексу до 25 жовтня 2051 року. Також протягом цього часу майновий комплекс ПраТ "АТЕК" включно зі спорткомплексом двічі був перепроданий та змінив власників, але право екслюзивного орендаря спорткомплексу досі залишаєтся за ТОВ "СК "Олімп".
Разом з цим сьогодні також був проведенний тендер з послуг спортивного залу для ДЮСШ з хокею "Сокіл". За випадковим збігом обставин у закупівлі бажали прийняти участь ті ж ТОВ "СК "Олімп" та ТОВ "Льодова арена на ВДНГ" і пропозиція ТОВ "СК "Олімп" вивилась більш вигідною, але вона поки що не акцептована, тому що замовник забажав побачити довідку про наявність досвіду виконання договору на надання послуг виконаного у період з 2017 по 2019 роки.
Нагадаємо, що протягом першого півріччя 2020 року ДЮСШ з хокею "Сокіл" витратила лише 3,36 млн. грн. з 12 млн. початково запланованих КМДА. Але вже протягом періоду з липня по середину жовтня поточного року їми було витрачено вже більше 12,28 млн. грн. (включно з придбанням автобусу, але без урахування останніх закупівель з придбання хокейного екіпірування).
Також зазначимо що зараз у стадії Подання пропозицій знаходяться ще дві закупівлі ДЮСШ з хокею "Сокіл" з оренди льоду та спортивного залу на період з листопада по грудень 2020 року включно на суму більш ніж 1,2 млн. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл,  атек,  чу 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди