Автор: Prozorro
Дата: 11/11/21 19:26
 
Д. Смулянський (Фото: Хокей)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень. Зокрема по закупівлі з надання 383 годин льодового майданчика переможцем визначений ФОП Смулянський Дмитро Олександрович з пропозицією 1 млн. 397 тис. 950 грн. (3650 грн./год.), у той час коли по тендеру з надання 164,75 годин льодового майданчика переможцем визначене ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» з пропозицією 601 тис. 337 грн. 50 коп. (ті ж самі 3650 грн./год.)
Слід зазначити що на відміну від багатьох попередніх закупівель партнером ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» у ціх торгах стало не ТОВ «СК «Олімп» а ФОП Смулянський Д.О., який є незмінним співвласником та директором ТОВ «СК «Олімп» з березня 2001 року, котре у свою чергу з того часу орендує спорткомплекс заводу АТЕК. Цікаво, що у тендерній пропозиції ФОП Смулянський Д.О. досі зазначено «Ми, Товариство з обмеженою відповідальністю «Спортивний клуб «Олімп», надаємо свою пропозицію щодо участі у торгах...», але тендерний комітет як і минулого разу не звернув на це ніякої уваги та визнав ФОП Смулянський Д.О. переможцем закупівлі.
Нагадаємо, що тільки за період з березня по червень поточного року ТОВ «СК «Олімп» заробило більше 3,5 млн. грн. бюджетних коштів, а за липень-жовтень отримало ще майже 2 млн. грн., у той час як ФОП Смулянський Д.О. протягом вересня-жовтня вже встиг отримати більше 1,5 млн. грн. від бюджетних хокейних шкіл. У свою чергу бюджетні надходження ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» склали 3,38 млн. грн. з березня по червень 2021 року та 2,8 млн. грн. за період з липня по листопад включно.
Зазначимо також, що нещодавно КДЮСШ «Ринг» (ХК «Київськi бульдоги») відзвітувала про підписання договору з використання льодового майданчика з ФОП Смулянський Д.О. за ціною 3 тис. 950 грн./год.

Джерело: Prozorro 
Теги: атек,  київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.061 секунди