Автор: Судова влада України
Дата: 31/12/22 13:23
 
Та сама WM-Shira electra вартістю 7,1 млн. грн. за цінами 2019 року (Фото: Facebook)
Господарський суд міста Києва розглянув клопотання Державного підприємства Спортивний комплекс «Авангард» про призначення судової експертизи у справі за позовом ТОВ «Навігаторспецбуд» до ДП «СК «Авангард» про стягнення 8761363,93 грн. та зустрічного позову про стягнення 7060006,10 грн. та ухвалив: клопотання ДП «СК «Авангард» про призначення судової експертизи задовольнити частково. Призначити комплексну судову будівельно-технічну та товарознавчу експертизу у справі. На вирішення судового експерта поставити наступне питання:

- яка вартість фактично виконаних робіт за договором на виконання робіт від 26.04.2019 № 18, укладеним між ТОВ «Навігаторспецбуд» та ДП «СК «Авангард» з капітального ремонту приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва)?

- яка ринкова вартість поставленого обладнання за договором на виконання робіт від 26.04.2019 № 18, укладеного між ТОВ «Навігаторспецбуд» та ДП «СК «Авангард» з капітального ремонту приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва, на території України з урахуванням доставки та митних платежів станом на дату поставки?

Нагадаємо що ТОВ «Навігаторспецбуд» було назване переможцем торгів за предметом "Капітальний ремонт будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" 9 квітня 2019 року. 26 квітня між ДП «СК «Авангард» та ТОВ «Навігаторспецбуд» був укладений Договір №18 на виконання робіт на загальну суму 87,3 млн. грн. Згідно п. 4.1 цього договору була передбачена попередня оплата у вигляді 30% від ціни. 4 липня 2019 року на рахунок ТОВ «Навігаторспецбуд» було перераховано 26,19 млн. грн. Строком завершення робіт був вказаний жовтень 2019 року.
Згідно доданих до листа ДП «СК «Авангард» Мінмолодьспорту №2/18-10-19 від 18 жовтня 2019 року Актів придбання устаткування ТОВ «Навігаторспецбуд» було витрачено 28,63 млн. грн. у тому числі на машину для подготовки льодової поверхні WM-Shira electra вартістю 7,161 млн. грн. та Холодильний агрегат VHA-2108-A вартістю 3,961 млн. грн.. Чи виконувались якісь будівельні роботи інформації не має, але судячи з того що у наступній закупівлі у 2021 році у завданні на проектування була присутня позиція: проектна документація, стадія «Робоча документація», на момент жовтня 2019 року ця документація була відсутня. 27 грудня 2019 року між ДП «СК «Авангард» та ТОВ «Навігаторспецбуд» була укладена Додаткова угода, в якій строк виконня робіт змінювався на грудень 2020 року, але у 2020 році будівельні роботи теж не проводились. А як вказано вище, у 2021 році був проведений новий тендер, переможцем якого стало ТОВ "БК "Сфера Люкс", до речі з яким ДП «СК «Авангард» теж вже встиг судитися.
Зазначимо, що станом на 2019 рік директор ТОВ «Навігаторспецбуд» Лещух Я.Р. та колишній директор ДП «СК «Авангард» Завальнюк В.Д. одночасно були помічниками тодішнього народного депутата Ю.П. Савчука, який лобіював виділення коштів на реконструкцію льодового палацу ДП «СК «Авангард».
Додамо, що це вже друге судове рішення щодо експертизи реконструкції будівлі Льодового палацу Авангарду. В 2012 році господарський суд Київської обл. призначив будівельно-технічну експертизу щодо складності замовленого будівництва, щодо складності реального будівництва, яке виконано на сьогоднішній день, чи відповідає реальний обсяг повноважень ТОВ «WM-Україна» здійснювати роботи визначені в договорі та чи відповідає кваліфікаційний критерій ТОВ «WM-Україна» роботам, які реально виконані останнім по реконструкції будівлі льодового палацу. Еспертиза зайняла майже рік, але ніяких практичних наслідків не мала.

Джерело: Судова влада України  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди