Автор: Prozorro
Дата: 11/02/23 08:16
 
Лого Департаменту Молоді та спорту (Мал. КМДА)
Київські школи комунальної форми власності підвели підсумки закупівель за предметами «Спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень для вихованців ДЮСШ». Так Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» закупила на безальтернативній основі 312 годин оренди київського Палацу спорту загальною вартістю 2 млн. 636. 400 грн. у Державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет». Таким чином година оренди ПС для «Сокола» коштуватиме бюджету 8 тис. 450 грн.. Зазначимо, що у минулого року година льоду у Палаці спорту коштувала ДЮСШ з хокею «Сокіл» 16 тис. грн.. Як вийшло що зараз ціна виявилась нижчою майже вдвічі в тендерній документації не пояснюється. До того ж минулого року ФХУ закупала лід у ДП «СК «Атлет» за ще вищою ціною - 17 тис./год.
За ще двома, такими ж безальтернативними закупівлями, ДЮСШ з хокею «Сокіл» закупить у ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» 926,5 годин «Послуг оренди льодового поля» за ціною 5700 грн./год. на загальну суму 5 млн. 281 тис. 50 грн. (минулого року ціна льоду ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» складала 4160 грн./год) та 210 годин оренди спортивного залу на суму 105 тис. грн.
Разом з цим Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл відзвітувала про підписання договорів з оренди льодового поля без використання електронної системи закупівель. Так КДЮСШ «Вершина» орендуватиме лід у ТОВ «АТЕК-спорт» 276 годин на колишній ковзанці ВАТ «Київхімволокно» за ціною 4100 грн./год. на суму 1 млн. 131 тис. грн. Нагадаємо, що у жовтні 2022 року КДЮСШ очолив Срюбко Андрій Васильович. ТОВ «АТЕК-Спорт» було створено у 2016 році під час майнового конфлікту між ПрАТ «АТЕК» та ТОВ «СК «Олімп» для експлуатації спорткомплексу «АТЕК». Директором ТОВ «АТЕК-Спорт» є широко відомий у навколохокейних колах В. Маковецький. Зазначимо, що розміри запропонованої ковзанки становлять 20 х 40 м.
Інша київська хокейна школа - «Крижинка» орендувала у ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» ковзанку зі спортзалом на загальну суму 849 400 грн.. Зокрема, суто ковзанка як і «Соколу» обійдеться 5700 грн./год.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди