Автор: Prozorro
Дата: 23/09/23 08:12
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг оренди льодового поля та послуг оренди спортивного залу та прилеглих приміщень. Переможцем по обох закупівлях визначено Товариство з обмеженою відповдальністю «Льодова арена на ВДНГ» Зокрема, по першій закупівлі з надання 792 годин льодового поля вони отримають 4 млн. 514 тис. 400 грн. (тобто 5700 грн./год.), у той час як по оренді 208 годин спортзалу 104 тис. грн. (500 грн./год.) Цікаво, що напередодні Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний спортивний фаховий коледж» оприлюднив звіт про підписаний договір з білоцерківською Льодовою ареною за ціною 2500 грн./год.. Будь яке обгрунтування чому надувний каток на ВДНГ виявляється дорожчим більше ніж вдвічі за стаціонарну арену у Білій Церкві наразі відсутнє. Слід зазначити, що інших бажаючих прийняти участь у ціх закупівлях не виявилось. За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань співзасновниками ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» є Бурмака Вікторія Петрівна з внеском до статутного капіталу 8 тис. грн. та Остапченко Олена Анатоліївна з внеском 2 тис. грн. Директором підприємства є Фам Вероніка В'ячеславівна. Нагадаємо, що тільки за період з липня по грудень 2021 року ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримало від комунальних спортивних шкіл м.Києва більше 7,5 млн. грн., та вже більше 7,8 млн. грн. за період з березня по липень поточного року.
Додамо, до цього що ще за однією закупівлею, яку проводила ДЮСШ з хокею «Сокіл», за предметом: «Комплексна послуга з експлуатації льодового поля, тренажерної зали, тренувальної зали для проведення навчально-тренувального процесу для вихованців ДЮСШ з хокею «Сокіл» на суму 1 млн. 495 тис. 650 грн. торги не відбулись через відсутність пропозицій. Слід зазначити, що у минулорічних закупівлях торги відбувалися за аналогічною схемою: сумісний тендер на оренду льду та залу первісно відмінився через відсутність пропозицій. Через 2 тижня, з другої спроби, на безальтернативній основі переможцем було проголошено ДП «СК «Атлет», яке запропонувало послуги київського Палацу спорту. [Звіт від 26.09.2023]
Слід зазначити що ДЮСШ з хокею «Сокіл» також відзвітувала про підписаний договір з ФОП Путята В.А. на послуги перевезення вихованців ДЮСШ для участі в змаганнях у м. Кременчук, згідно з календарним планом у період з 13 по 16 вересня 2023 року. Фактом яким чином гроші призначені для дітей були витрачені на професійну команду, контролюючі органи не зацікавились.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди