Автор: Волинські Новини
Дата: 06/05/10 10:17
 
Ольга Саган (Фото: Перець по-ковельськи)
Згідно з обласною соціальною програмою «Хокей Волині», протягом 2010-2013 років у Луцьку та Ковелі збудують льодові палаци.
Програма була прийнята торік на сесії Волинської облради. Підставою для її розробки став наказ Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту «Про розвиток матеріально-технічної бази зимових видів спорту» та державна цільова соціальна програма «Хокей України».
Як повідомила працівник виконавчого апарату обласної ради Ольга Саган, у Луцьку льодовий палац має з’явитися на місці катка «Снігова королева».
«Каток «Снігова королева» - це тимчасова споруда. Він уже діє три роки. Два роки тому над майданчиком влаштували покриття. Саме на цьому місці й має з’явитися льодовий палац на тисячу місць для вболівальників. Сьогодні каток може вмістити 500 глядачів», - каже Саган.
Загальна сума, яку необхідно витратити на реалізацію програми – 22,7 мільйона гривень. Згідно з планом, цього року в область має надійти 5,6 мільйона з держбюджету. Область повинна профінансувати один мільйон гривень.
Цьогоріч повинні визначитися з місцем розташування палацу в Луцьку. У Ковелі цим питанням займуться у 2011-му.
Ольга Саган розповідає, що нині на катку «Снігова королева» тренуються команда хокейного клубу «Луцьк» та чотири дитячі команди.
«Один тренер приїжджає із Білорусі, інший – із Каменя-Каширського. Ще один працює директором катка. Ставки для тренерів дитячих команд фінансує Луцька міськрада. Тут мають змогу безкоштовно займатися діти з малозабезпечених сімей та інтернатів.
Для інших вихованців заняття з хокею коштує 200 гривень на місяць. Гроші потрібні для утримання катка. В теплу пору року на утримання йде щодня близько двох тисяч гривень на електроенергію. На літо його закривають. Коли ж буде побудований льодовий палац, згідно з цією Програмою, він буде відкритий постійно», - обіцяє працівник виконавчого апарату облради.
До слова, саме на катку «Снігова королева» 6-8 травня відбудеться міжнародний турнір з хокею «Кубок Перемоги» , присвячений 65-ій річниці Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

Джерело: Волинські Новини 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди