Вочевидь, принаймні цьогоріч. Причина традиційна – брак коштів
Автор: Дмитро Васильєв
Дата: 14/11/11 16:59
 
Звістка про те, що в Мукачеві планують цьогоріч на ДЮСШ відкрити теплостійку ковзанку, яка працюватиме аж до весни, – містяни сприйняли з щирим захопленням. Однак, наміри, озвучені президентом Федерації хокею Закарпаття Василем Ябриком два тижні тому, можуть так і залишитися нездійсненними.

Річ у тім, що для нормального функціонування майданчик із штучним льодом потребує потужного живлення електроенергією, насамперед, аби підтримувати покриття в хорошому стані. Однак наразі нема рішення цього питання.

Цього не приховував посадовець, озвучуючи грандіозні плани, але зауважив, що питання вирішується.

Натомість міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл з приводу цього питання не має особливих ілюзій, адже йдеться про великі кошти, яких в бюджеті міста нема:

– Ідея про ковзанку була. Це добра ідея, але вийшло, що немає потрібної потужності. Необхідно багато електрики, щоб лід замерзнув, а будувати нову підстанцію – це 230 тисяч гривень. У нас таких грошей нема, – констатував мер.

Зауважимо, що в Мукачеві планували спорудити ковзанку, яка минулоріч працювала на Православній набережній. Тоді основним інвестором проекту виступили приватні підприємці. Цьогоріч планується, що в Ужгороді буде, либонь, не удвічі більший каток. Але чи буде бодай маленький в Мукачеві, є дуже великі сумніви.

Між тим, нагадаємо, що свого часу Уряд України ухвалив рішення за Програмою «Хокей України», яка передбачала спорудження в кожній області льодового палацу. За цією Програмою Мукачево виграло транш і розпочало всі необхідні роботи. Але гроші на будівництво так і не надійшли.

Минулого року довелося призупинити діяльність міського комунального підприємства «Льодовий палац» через відсутність фінансування. На щастя, нинішній Уряд підтвердив намір фінансувати цю програму, однак було вирішено змінити генпідрядника.

Тому сесія міськради ухвалила рішення припинити право користування земельною ділянкою держпідприємства «Центральна дирекція управління та реконструкції спортивних споруд» й надала дозвіл на виготовлення технічної документації за посвідченням права на постійне користування землею держпідприємству «Льодові арени» для будівництва та обслуговування спортивної споруди зі штучним льодом у Мукачеві.

Дмитро Васильєв (Мукачево.net, 14.11.2011)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди