На головному об'єкті Євробаскету-2015 у Харкові почалися підготовчі будівельні роботи
Автор: Харківська міськрада
Дата: 19/06/13 14:51
 
Федір Стрілець (Фото: Харківська міськрада)
Про це сьогодні, 19 червня, повідомив заступник директора з будівництва ТОВ «Харків-Арена» Федір Стрілець.
Він зазначив, що будівництво головного об'єкту Євробаскету-2015 буде швидким. Для цього є всі необхідні умови.
Федір Стрилец розповів, що будівельний майданчик арени - ідеальне місце для будови у всіх аспектах. Крім того, вже на підготовчих роботах будівельникам допомагають міська влада та комунальні підприємства.
«Всі питання, які у нас виникають під час будівництва, вирішуються швидко і без затримок. Я думаю, ми швидко побудуємо цей об'єкт. Ми хочемо бути лідерами серед інших міст, приймаючих Євробаскет-2015, в здачі в експлуатацію спортивних об'єктів чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року», - підкреслив представник ТОВ «Харків-Арена».
Будівництво Харків-Арени (Фото: Харківська міськрада)
Наразі будівельники виконують підсипку грунту і вирівнювання майданчика, чорнозем з будмайданчика вивозиться на територію СКП «Харківзеленбуд».
Після узгодження проекту та отримання дозволу на будівельні роботи буде розпочато встановлення паль. Ці роботи планують розпочати у липні. Зараз будівельники займаються перенесенням теплотраси та підбиттям інженерних мереж.
Територію навколо спортивного об'єкту почнуть упорядковувати вже цього року. Цей район будуть озеленювати, ремонтувати дороги. Крім того, до чемпіонату хочуть оновити фасади будівель, а також встановити двомовні таблички на житлових будинках. Біля головного об'єкта чемпіонату з'являться сувенірні магазини з символікою Євробаскету-2015.
Як повідомив головний архітектор Харківської області Михайло Рабинович, остаточний проект об'єкта планують узгодити протягом місяця. Планується, що фасад будівлі буде дзеркальним: 30% площі фасаду буде зі скла, інша частина - з алюмінію. Арена буде триповерховою. Раніше планувалося побудувати чотири поверхи. Третій поверх буде обладнаний для VIP-персон.
Михайло Рабинович зазначив, що за основу для харківського комплексу взята арена в Клайпеді, однак архітектори внесли до проекту багато змін. При будівництві будуть використані сучасні інженерні та технологічні рішення. Архітектурний вигляд будівлі буде унікальним і неповторним, розробленим спеціально для Харкова.
«Арена в Харкові буде більш ошатна і презентабельна, ніж у Клайпеді», - підкреслив головний архітектор області.
Біля головного об'єкта Євробаскету-2015 «Харків-Арени» облаштують 1 тис. 200 паркувальних місць.
За словами М. Рабиновича, головна парковка буде знаходитися за пам'ятником Висоцькому, який планують відкрити в середині серпня 2013 року. Решта паркування будуть більш дрібними, їх обладнають по периметру арени.
Орієнтовна вартість проекту - 350 млн грн. Головний інвестор будівництва арени - компанія «СЄТЕК».

Джерело: Харківська міська рада

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.02 секунди