Автор: Геннадій Мінаєв
Дата: 19/02/14 12:08
 
Міський голова м. Суми Г. Мінаєв (Фото: Сумська міська рада)
Мер міста Суми Геннадій Мінаєв на власній сторінці у Facebook оприлюднив лист директора ДП «Льодові Арени» до Сумської міськради.
«У зв'язку з відсутністю бюджетного фінансування на виконання завдань Державної цільової соціальної програми «Хокей України», Державне підприємство «Льодові Арени» відмовляється від права постійного користування земельною ділянкою, розташованою за адресою: м. Суми, парк ім. Кожедуба і просить прийняти відповідне рішення для припинення права постійного користування зазначеною земельною ділянкою на найближчий сесії міської ради», - йдеться у документі.
У своєму коментарі Геннадій Мінаєв зазначив: «Війна війною, а документи «ходЮть»... Владислав Олександрович буде напевно у великому сумі... Пропала капсула,.. канула в лету... Цілком очевидно, що і сумчани будуть не в захваті від льодової арени, яка накрилась мідним тазом.»
Нагадаємо, що у жовтні 2012 року у парку ім. Кожедуба за участю керівництва міста та області, голови федерації хокею України А. Брезвіна та видатного радянського воротараря, президента Федерації хокею Росії Владислава Третяка була урочисто закладена капсула на місці будівництва Льодового палацу, який за словами губернатора Сумської області Ю. Чмиря, мав би прийняти перших спортсменів вже у червні 2013 року.
Державна цільова соціальна програма «Хокей України» була затверджена 3 жовтня 2007 року Постановою Кабінету Міністрів України №1194. Згідно програми протягом 2008 - 2012 років в Україні мало бути побудовано 60 льодових палаців, але фактично на кінець 2012 року здано в експлуатацію лише дев'ять. У 2013 році відкрился ще льодові арени у Дружківці та Луганську. 10 вересня 2012 року Уряд вніс зміни до програми «Хокей України», знідно яких дію програми було продовжено до 2017 року, а загальний обсяг фінансування мав бути збільшений до 3,593 млрд.грн.. Але станом на теперішній час у державному бюджеті на 2014 рік стаття витрат на виконання Державної цільової соціальної програми «Хокей України» відсутня.

Джерело: Facebook  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди