Автор: Телекритика
Дата: 05/03/15 14:52
 
Лого XSport
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зобов'язала цифровий ефірний і супутниковий телеканал Xsport (ТОВ «Тотвельд») Бориса Колесникова відновити мовлення до 1 квітня. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 5 березня за результатами позапланової перевірки.
Нацрада констатувала, що Xsport не здійснює мовлення. Регулятор визнав порушення каналом умов ліцензії та зобов'язав до 1 квітня привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії та законодавства. Члени Нацради врахували, що сам канал офіційно заявив, що призупинив мовлення з 1 січня на 90 днів у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією.
В офіційних поясненнях Нацраді канал Xsport написав:
«Стосовно тимчасового зупинення мовлення повідомляємо, що це є вимушений крок через вкрай важкий фінансовий стан телеканалу, що в першу чергу зумовлено досить нестабільною валютною курсовою ситуацією. Основним наповненням ефіру телеканалу є спортивні трансляції та інші програми, права на які здебільшого придбані за кордоном. Варто зазначити, що постійні введення Національним банком обмежень та заборон на придбання іноземної валюти для розрахунку за певні види товарів та послуг також перешкоджають належному та своєчасному придбанню прав і забезпеченню виконання ліцензійних зобов'язань телеканалу.
В той же час триває активне вивчення пропозицій як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках надання прав на телевізійний контент з метою виявлення оптимального варіанту наповнення ефіру та подальшої трансляції телеканалу, результатом якого має бути відновлення мовлення.
У зв'язку з цим, керівництво телеканалу сподівається на порозуміння з боку Національної ради щодо ситуації, яка склалася на телеканалі та повідомляє, що для вивчення ринку та адаптації до нових умов потребує певного часу.
Але запевняємо, що вже найближчим часом мовлення телеканалу «Тотвельд» буде відновлено».

Нагадаємо, телеканал Xsport починав своє існування як телеканал «Хокей». У червні 2011 року ТОВ «Тотвельд», що належить хокейному клубу «Донбас» Бориса Колесникова, отримало ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на супутникове мовлення під логотипом «Хокей». У серпні 2011 року за результатами цифрового конкурсу Нацради канал здобув місце в загальнонаціональному цифровому мультиплексі МХ-3. Телеканал «Хокей» розпочав мовлення 22 січня 2012 року.
У травні 2013 року канал зазнав ребрендингу і перейменувався на Xsport, оскільки вирішив розширити види спорту, які представлені в його ефірі. У листопаді 2014 року канал змінив формат зі спортивно-інформаційного на спортивно-розважальний та відкоригував жанрове наповнення, привівши його в ліцензії у відповідність із фактичним.
З 1 січня 2015 року Xsport призупинив мовлення на 90 днів, пояснивши таке рішення ситуацією непевності валютного курсу. 15 січня Нацрада призначила позапланову перевірку каналу.

Джерело: Телекритика 
Теги: телеканал 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди