Автор: ВДЗ
Дата: 22/09/15 05:36
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації підвела підсумки тендеру на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Торги були відмінені через те, що на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.
Згідно протоколу розкриття пропозицій свою заявку на участь у торгах подало тільки Державне підприємство «Палац Спорту». Ціна пропозиції складала 204 тис. 815 грн.. Слід нагадати, що у закупівлі льоду для ДЮСШ «Крижинка» традіційно приймали участь ТОВ «Дивосвіт-Плюс» та ТОВ СК «Олімп», але цього разу з невідомих причин вони своїх пропозицій не надали. Зазначимо, що пропозиція ДП «Палац Спорту» виявилась дешевшою ніж у переможця травневого тендеру - ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (1495 грн. за годину проти 1500 грн.)
Слід також зазначити, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Державне підприємство «Палац Спорту» з 27 лютого 2015 року знаходиться у стані припинення, а Андрій Анатолійович Комаров, якого називають Директором Палацу спорту, у реєстрі вказаний як «голова комісії з припинення або ліквідатор».

Джерело: Вісник державних закупівель

Відео по темі:
  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди