Автор: ВДЗ
Дата: 02/12/15 11:45
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Переможцем торгів визначене Державне Підприємство «Палац спорту». Вартість акцептованої пропозиції становить 204 тис. 815 грн.. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 1495 грн.. Договор на надання послуг підписаний 27 листопада.
Згідно протоколу розкриття пропозицій єдиним конкурентом ДП «Палац спорту» було ТОВ Спортивний клуб «Олімп» Дмитра Смулянського, з пропозицією 274 тис. грн. (без ПДВ). Зазначимо, що 20 травня 2015 року Господарський суд міста Києва повторно задовольнив позов ПрАТ АТЕК до ТОВ СК «Олімп» про витребування майна з чужого володіння та визнання недійсними додаткових угод щодо оренди спорткомплекса АТЕК. 7 жовтня 2015 року Київський апеляційний господарський суд залишив апеляційну скаргу ТОВ СК «Олімп» на рішення суду від 20.05.2015 без задоволеня.
Слід нагадати, що попередня спроба орендувати льодове поле для потреб ДЮСШ «Крижинка» завершилась безрезультатно. Торги були відмінені через те, що свою пропозицію на участь у тендері надало тільки Державне підприємство «Палац Спорту».

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди