Автор: ФХУ
Дата: 19/03/16 08:55
 
Г. Зубко (Фото: ФХУ)
18 березня на засіданні виконавчого комітету президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін представив нового віце-президента організації. Ним став відомий громадський діяч Георгій Зубко.
За словами президента Федерації на Георгія Юрійовича покладаються завдання, пов’язані з розвитком дитячо-юнацького та жіночого хокею. Також новопризначений віце-президент буде куратором юніорської (U18) збірної команди України.
«Та модель, яку ми застосували в дитячій команді «Беркут-2000», дала свій результат. Наша мотивація – надати стимул молодим хокеїстам захищати кольори збірних України. Для цього ми маємо надати їм три основні складові: якісний тренувальний процес, якісну освіту та якісну змагальну практику. Дитячо-юнацький хокей – це фундамент, на якому будується решта великої хокейної піраміди. Я вдячний керівництву Федерації, що я отримав можливість брати безпосередню участь в цьому процесі. Попереду у нас багато роботи», – наголосив у своєму виступі Георгій Зубко.
Погодився з новопризначеним віце-президентом із Анатолій Брезвін: «Дійсно, основні проблеми йдуть від дитячо-юнацького хокею. Адже всі недогляди, допущені в роботі з юними хокеїстами, знаходять своє відображення на професіональних хокеїстах. Дитячо-юнацький хокей – це основа основ».
Також виконавчий комітет Федерації розглянув питання щодо популяризації та розвитку хокею з шайбою серед жіночих команд. Участь у засіданні виконкому взяли члени ініціативної групи Юлія Артем’єва, Олександра Слатвицька та Надія Бобошко.
«Ми самоорганізувалися в дві команди з юридичним статусом – «Україночка» (м. Київ) та «Дніпровські Білки» (м. Дніпропетровськ). Ми набрали дівчат різних вікових категорій. Із дніпропетровською командою ми домовилися про проведення серії товариських матчів для популяризації хокею серед жіночих команд. Чому ми розпочали з дорослих команд? Тому що приводячи своїх дочок до ДЮСШ батьки мають бачити подальшу перспективу для своїх дітей. Для того, аби скоординувати всі зусилля по популяризації та розвитку хокею серед жінок, ми запропонували Федерації створити окрему структуру, яка буде опікуватися вирішенням цих питань», – повідомила членам виконкому голова ініціативної групи Юлія Артем’єва.
Обговоривши всі пропозиції ініціативної групи, виконком прийняв принципове рішення про створення комітету жіночого хокею. Склад комітету буде визначено після прийняття положення про комітет, яке на даному етапі знаходиться в стадії розробки.

Джерело: Федерація хокею України 
Теги: зубко,  фху
 
1.   Дмитрий Житомир   30/03/16 18:55    

Это не тот, который житомирян кинул с катком? или это другой человек?


2.   Ilya   31/03/16 16:32    

Вашего очевидно зовут Геной, он вице-премьером пока работает. Но этот на поверку оказался не лучше. Еще год назад он писал "Почему хоккей для Украины превратился в позор", где вполне обоснованно аргументировал, что все беды из-за нынешнего руководства ФХУ, а сегодня уже сам органично вписался в "стаю товарищей". И сегодняшняя пресуха только усилила это ощущение... :(


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди