Автор: Київська міська рада
Дата: 14/12/16 11:13
 
Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 13 грудня 2016 року за поданням депутатів С. Артеменка, В. Сторожука, М. Конобаса (усі - фракція «Солідарність») та Д. Калініченка («Єдність») включила до порядку денного комісії, як невідкладне, та згодом розглянула питання про "Розірвання договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва між ТОВ «Укрсоцбудінвест» та Головним управлінням комунальної власності м. Києва".
Зазначимо, що на попередньому засіданні Комісія з питань власності розглядала Лист Федерації баскетболу України України про повернення об'єкта у власність териториальної громади та звернення ТОВ «Укрсоцбудінвест» щодо виконання умов інвестиційного договору. Заслухавши сторони комісія доручила департаменту власності та департаменту земельних ресурсів надати юридичний висновок щодо прав власника по земельній ділянці та виконання зобов'язань з боку КМДА.
На засіданні 13 грудня представник департаменту містобудування був відсутній, а перший заступник голови КМДА Г. Пліс під час розгляду заявив, що він не володіє інформацією з цього питання. Суб'єкти подання вагалися з відповіддю щодо подальшої долі зазначеного обєкту у випадку повернення його до комунальної власності. Незважаючи на вищевикладене рішення було прийняте більшістю голосів.
Нагадаємо, що 20 грудня 2007 року Київська міська рада прийняла рішення про «Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва», згідно якого Крита спортивна арена м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 9 мала бути приватизована за умови збереження профілю - льодова арена (відповідно до вимог Європейської (?) федерації з хокею), реконструкції протягом 5 років та інвестиційного вкладу у розмірі 25 млн. умовних одиниць. 26 березня 2010 року, на підставі цього рішення, з ТОВ «Укрсоцбудінвест» був підписаний договір купівлі-продажу об'єкту незавершеного будівництва. 8 липня 2010 року Київрада передала 10,78 га землі на вул. Академіка Глушкова, 9, ТОВ «Укрсоцбудінвест» для будівництва та реконструкції спортивно-розважально-торговельного комплексу, яке було скасоване постановою Київського апеляційного адміністративного суду.
8 жовтня 2015 року Київрада надала згоду на внесення змін до договору з ТОВ «Укрсоцбудінвест», згідно якої строк строк завершення будівництва був продовжений на 5 років, до 26 березня 2020 року. Наразі на розгляді у Київському апеляційному господарському суді знаходиться позов ТОВ «Укрсоцбудінвест» до КМДА, ДП ЦУТБ «Льодовий Стадіон» та Держгеокадастру щодо права користування земельною ділянкою.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, співзасновниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» є ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ», ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» та ТОВ «Олімпік-Інвест», зареєстроване за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 71, та яке вказано у переліку співвласників й ТОВ «ХК «Сокіл Київ». Також слід зазначити, що станом на червень 2015 року єдиним співзасновником ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» була фірма Arrowcrest Limited, м. Нікосія, Кіпр, яка також є серед співзасновників ХК «Сокіл». Наразі співзасновниками ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» вказані «Alambineto Holdings Limited», м. Нікосія, Кіпр та низка фізичних осіб - громадян Кіпру. Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» у реєстрі зізначені: Arrowcrest Limited, Gambit Holding Inc., м. Wilmington, США та Guriless Trading Ltd., м. Лімасол, Кіпр. Народний депутат С.О. Тарута у своїй електроній декларації вказав, що він є власником ТОВ «ХК «Сокіл Київ» та має 1000 акцій Ерроукрест Лімітед.

Відео:


Джерело: Київська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди