Автор: Київська міська рада
Дата: 23/12/16 07:35
 
Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Депутати з другої спроби внесли до порядку денного пленарного засідання Київської міської ради VІІІ скликання 22 грудня, як невідкладне, питання про розірвання договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва між ТОВ «Укрсоцбудінвест» та Головним управлінням комунальної власності м. Києва.
У своїй доповіді один з ініціаторів розгляду цього питання Вадим Сторожук зазначив, що на Комісії з питань власності, проект рішення був підтриманий більшістю. За його словами: "Питання стоїть в нецивілізованому підході інвестора до об'єкту комунальної власності, невиконанні інвестіційних зобов'язань і порушенні інвестиційного договору."
Депутатами не було прийняте до уваги застереження Голови комісії з питань власності Л. Антонєнка про те, що реконструкція об'єкта не відбулась через те, що під цією спорудою не відведена земля, а згідно закону "Про приватизацію об'єктів незавешеного будівництва" такий об'єкт має бути приватизований разом із земельною ділянкою.
У 2010 році Київрада передала земельну ділянку ТОВ «Укрсоцбудінвест», але за 2 роки суд скасував це рішення як таке, що було прийняте з порушенням процедури. Тому на сьогоднішній день питання не вирішене. За думкою Антонєнка, прийняття цього рішення є нічим іншим як "рейдерське захоплення". Свій вислів він аргументував тим, що у проекті рішення не вказано джерело з якого київська громада буде повертати інвестору 3,5 млн. $, які той заплатив за цей об'єкт.
Також Л. Антонєнко запропонував заслухати доповідь представника Департаменту земельних ресурсів з цього питання, але пропозиція була проігнорована з боку головуючого на сесії, Заступника міського голови - секретаря Київради В. Прокопіва. Проект був поставлений на голосування, за результатами якого рішення було підтримано більшістю голосів (69 - за, 10- проти та 2 - утримались).
Нагадаємо, що 8 жовтня 2015 року Київрада надала згоду на внесення змін до договору з ТОВ «Укрсоцбудінвест», згідно якої строк завершення будівництва було продовжено на 5 років, до 26 березня 2020 року. Наразі на розгляді у Київському апеляційному господарському суді знаходиться позов ТОВ «Укрсоцбудінвест» до КМДА, ДП ЦУТБ «Льодовий Стадіон» та Держгеокадастру щодо права користування земельною ділянкою.

Відео:


Джерело: Київська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди