Автор: Prozorro
Дата: 19/04/17 15:12
 
Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки допорогової закупівлі за предметом «послуги льодового поля та прилеглих приміщень» у травні 2017 року для проведення навчально-тренувальних занять вихованців ДЮСШ 2005-2007 р.н. загальною кількістю 17 годин.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «АТЕК-Спорт», яке запропонувало ковзанку спорткомплексу «АТЕК». Вартість пропозиції становилала 33 тис. 150 грн. без ПДВ. Таким чином година оренди льодової арени становить 1 тис. 950 грн. без ПДВ. Слід зазначити, що ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке протягом останніх років неодмінно бере участь у тендерах на оренду льоду разом з ТОВ «Дивосвіт-Плюс», але щоразу програє йому, теж пропонує ковзанку спорткомлексу «АТЕК». Ціна їхніх пропозицій останнім часом сягає 2 тис. 405 грн. за годину без ПДВ.
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «АТЕК-Спорт» було зареєстрована 6 квітня 2016 року. Статутний фонд ТОВ складає 1000 грн. Основним видом діяльності є «Функціювання спортивних споруд». Засновником та керівником ТОВ «АТЕК-Спорт» вказано Маковецького Віталія Олексійовича. 18 серпня 2016 року між ТОВ «АТЕК-Спорт» та ПрАТ «АТЕК», в особі генерального директора Ільєнко Л.О. було підписано Договір про співробітництво щодо використання льодової арени. Строк дії цього договору становить 2 роки з можливістю продовження.

Зазначимо, що 11 січня 2017 року між ПрАТ «АТЕК» та ТОВ «ПАО Інвестмент Лімітед Україна» укладено договори купівлі-продажу нерухомого майна, а саме: єдиного майнового комплексу за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 83; громадського будинку (м. Київ, проспект Перемоги, 81) та спорткомплексу (м. Київ, вул. Чистяківська, 20). 13 березня 2017 року слідчій суддя Шевченківського районого суду м. Києва наклав арешт на майно, що належало ПрАТ «АТЕК». 28 березня арешт на зазначене майно було скасовано.

Нагадаємо також, що багато років триває судова суперечка між ПрАТ «АТЕК» та ТОВ «Спортивний клуб «Олімп» за право володіння спорткомплексом АТЕК. Зокерема, 22 березня 2017 року Київський апеляційний господарський суд не знайшов порушення законодавства та відхилив скаргу ПрАТ «АТЕК» на рішення Господарського суду м. Києва від 28 жовтня 2016 року, згідно якого суд визнав правочинними договір оренди майна між ЗАТ «АТЕК» та ТОВ «СК «Олімп», а також додаткових угод №2, №3, №4 до нього, згідно яких ТОВ «СК «Олімп» має право використовувати об'єкти спорткомплексу по 25 жовтня 2051 року.

Джерело: Prozorro 
Теги: атек,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди