Автор: Prozorro
Дата: 24/10/18 12:34
 
СК «Авангард»
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" оголосило про проведення закупівлі за предметом: "Роботи з відновлення гідроізоляції фундаменту будівлі, ремонт фундаменту, облаштування відмостки будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" літ. А за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46". Аукціон має відбутися 8 листопада 2018 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 1 млн. 499 тис. 999 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має виконати ремонт цоколю, ремонт фундаменту та ремонт стін будівлі Льодового палацу спорткомплексу. Роботи повинні виконуватися у відповідності до проектної документації, державних будівельних норм, стандартів та правил. До тендерної документації долучений звіт про науково-технічну роботу "Оцінка деформованого стану несучих конструкцій та пошкоджень будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард", в якому зазначено, що в результаті візуального обстеження не було виявлено пошкоджень та деформацій несучих конструкцій, але мають місце незначні пошкодження та деформації огороджувальних конструкцій, тому ці пошкоження необхідно усунути у ході ремонтних робіт.
Нагаємо, шо минулого року ДП "СК "Авангард" закупило у ТОВ "Порталгруп" передпроектні та вишукувальні роботи з "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ДП "СК "Авангард" вартістю 659 тис. 268 грн. та у ТОВ "Київбудпроект22" проектну документацію капітального ремонту будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард" вартістю 1 млн. 470 тис. 275 грн. без ПДВ. У вересні 2017 року Міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив що планує відкрити реконструйовану Льодову арену спорткомплексу "Авангард" у вересні 2018 року.

Джерело: Prozorro 
Теги: авангард 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди