Автор: Київська міська рада
Дата: 23/06/20 23:34
 
Льодовий стадіон
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 23 червня 2020 року розглянула питання про надання згоди на внесення змін до договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва. Згідно проекту рішення Київська міська рада мала надати згоду не внесення змін до Договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва від 26 березня 2010 року №712 в частині продовження строку заваршення будівництва до 2030 року та викладення абзацу 4 розділу 5 Договору у такій редакції: "Здійснити будівництво та реконструкцію об'єкта незавершенного будівництва зі збереженням спортивного профілю, а саме будівництво та реконструкція багатофункціонального спортивного комплексу, у складі якого універсальна спортивна арена (площею 10000 кв. м. на 5000 місць) відповідно до європейських стандартів, з можливістю проведення спортивних змагань по хокею та баскетболу міжнародного рівня."
В процесі розгляду даного питання висловився депутат Київради М.Буділов: "У 2017 році ми розглядали питання про розірвання цього договору, у зв'язку з тим, що інвестор не виконав покладені на себе зобов'язання, але суд поновив, як ви бачите, в засобах масової інформації з'явилася інформація що замість льодової арени планується збудувати торгово-розважальний комплекс, тому я б пропонував створити робочу групу щоб розібратися."
Депутат Л. Антонєнко запропонував взагалі відхилити проект рішення: "Сьогодні взагалі є всі підстави щоб він (договір) сплив, спокійно можна розривати цей договір саме за цією підставою, а сам об'єкт оформити земельну ділянку та виставити його на приватизацію без будь-яких незрозумілих інвестиційних зобов'язань, які по суті консервують неефективність та дають підстави для яких ось корупційних оборудок."
За результатами голосування жодне рішення не було прийняте. Нагадаємо, що наразі на розгляді Шостого апеляційного адміністративного суду знаходиться справа за позовом КМДА до Київської міської ради, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрсоцбудінвест", Державне підприємство "Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту "Льодовий стадіон", за участю Прокуратури м. Києва про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 08.07.2010 про передачу ТОВ "Укрсоцбудінвест" земельної ділянку для будівництва та реконструкції спортивно-розважально-торговельного комплексу на вул. Академіка Глушкова, 9.

Відео:


Джерело: Київська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди