Льодова арена з'явиться в парку Машинобудівників (біля ст. м. «Турбоатом»).
Автор: Харківська міськрада
Дата: 26/02/21 13:37
 
І. Терехов (Фото: Тріолан)
У Харкові почнеться будівництво Льодової арени. Про це 24 лютого, на сесії Харківської міської ради повідомив секретар міської ради Ігор Терехов.
За його словами, міська рада під будівництво льодової арени сьогодні виділила 4,3 га. Розмір головного поля становитиме 30 на 60 м. Крім того, на арені будуть розміщені ще одне тренувальне поле розміром 28 на 58 м, а також поле для керлінгу. У приміщеннях обладнають роздягальні та тренерські кімнати, а біля самої арени побудують паркування. Арена буде розрахована на 2,5 тис. глядацьких місць.
Нагадаємо, що у 2016 році посадовці Харьківської міськради обіцяли розпочати будівництво Льодової арени на Лозовеньківському просп. 71. У квітні 2018 року Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут Харківпроект» на розробку проектно-кошторисної документації по об'єкту «Будівництво «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові» вартістю 1 млн. 490 тис. грн. У листопаді 2018 року КП «ХМЦФЗН «Спорт для всіх» оприлюднило договір з ФОП Шаповалов Михайло Володимирович на виконання частини підготовчих робіт по зазначеному об'єкту, але саме будівництво так і не розпочалось.

Джерело: Харківська міська рада

Відео: (з часу 03:29:04)
  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди