Автор: Prozorro
Дата: 23/02/22 22:47
 
Лід спорткомлексу АТЕК чекає на Сокіл (Фото: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень. Зокрема, по першій закупівлі з надання 1023 годин льодового майданчика переможцем визначене Товариство з обмеженою відповдальністю «Спортивний клуб «Олімп» з пропозицією 4 млн. 255 тис. 680 грн., у той час по другому тендеру з надання 644 годин льодового майданчика переможцем визначене ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» з пропозицією 2 млн. 679 тис. 40 грн.
На відміну від попередніх закупівель [1] [2] [3] співучасником ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» у ціх закупівлях став не та ФОП Смулянський Д.О., а знову ТОВ «СК «Олімп». Але у всьому іншому залишилось без змін: первинні пропозиції «конкурентів» виявились ідентичними, які за результатами аукціонів так і не змінилися, але по першій закупівлі переможцем було визнано ТОВ «СК «Олімп», а по другій ТОВ «Льодова арена на ВДНГ». Таким чином у обох випадках вартість години льоду становить 4160 грн./год., що становлює новий національний рекорд, якщо не брати до уваги нещодавню закупівлю льоду ФХУ у ДП СК Атлет» ціною 430 тис. грн./добу. Зазначимо, що на початку року ДЮСШ з хокею «Сокіл» намагалось провести спільну закупівлю з оренди 1900 годин льодового поля на суму 6 млн. 935 тис. грн., але бажаючих прийняти участь у торгах не виявилось.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань співзасновниками ТОВ «СК «Олімп» є Смулянський Дмитро Олександрович з внеском до статутного капіталу 8850 грн. та Мазур Сергій Володимирович з внеском 2950 грн. Посаду директора організації багато років займає Смулянський Д.О. У свою чергу співзасновниками ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» у реєстрі зазначені Бурмака Вікторія Петрівна з внеском до статутного капіталу 8 тис. грн. та Остапченко Олена Анатоліївна з внеском 2 тис. грн. Директором підприємства є Фам Вероніка В'ячеславівна.
Нагадаємо, що тільки за період з липня по грудень минулого року ТОВ «СК «Олімп» та ФОП Смулянський Д.О. отримали від комунальних спортивних шкіл м.Києва більше 9 млн. грн. бюджетних коштів. У свою чергу бюджетні надходження за той самий період ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» склали більше 7,55 млн. грн. За наданою Департаментом молоді і спорту КМДА інформацією у бюджеті 2022 року передбачені видатки для ДЮСШ з хокею «Сокіл» у розмірі 14 млн. 338 тис. грн., у той час як минулого року вони витратили 18 млн. 925 тис. грн. з київського міського бюджету.

Джерело: Prozorro 
Теги: атек,  київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди