Снаряд влучив у верхню частину будівлі
Автор: Євген Мороз
Дата: 22/04/22 09:49
 
Ковзанка «Салтівський лід» (Фото: Skate Ukraine)
На Харківщині внаслідок обстрілів російської армії зазнав руйнувань льодовий комплекс "Салтівський лід", на якому тренувалися хокеїсти та представники ковзанярських видів спорту. Про це повідомляє Skate Ukraine на своїй сторінці у Facebook.
Спортивний комплекс "Салтівський лід" було відкрито у 2011 році. Його будівництво коштувало державному бюджету 30 млн. грн. по цінам 2011 року. В червні 2011 року споруду передали у власність територіальної громади м. Харкова. На арені проводилися українські турніри з ковзанярських видів спорту, а також хокею - він відповідав усім необхідним стандартам Міжнародної федерації.
На сьогоднішній день комплекс частково зруйновано. Російська армія влучила снарядом у верхню частину будівлі в одну із стін будівлі.
На початку 2022 року "Салтівський лід" приймав чемпіонат України з шорттреку. Він визначав склад України на юніорський чемпіонат світу, а також Європейський фестиваль.
Це не перший спортивний об'єкт, який потрапив під обстріл російської армії на Харківщині. Ще у березні руйнувань зазнав єдиний у Харкові басейн, що відповідав олімпійським стандартам - "Акварена".

Джерело: Суспільне спорт 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди