Автор: Закарпатська ОВА
Дата: 07/01/23 11:08
 
В. Микита (Фото: Закарпатська ОВА)
За підтримки громад Закарпаття та Федерації хокею України в регіоні стартує проєкт з будівництва трьох критих льодових майданчиків. Про це у відеозверненні повідомив голова ОВА Віктор Микита.
«Ці осередки стануть фундаментом розбудови хокею на Закарпатті, який зародився в Ужгороді у 70-х роках минулого сторіччя, а також новим місцем для тренувань спортсменів, які релокуються у наш регіон», – підкреслив очільник області.
За його словами, це буде відповідь на ворожий теракт, яким рашисти 3 січня знищили льодову арену «Альтаїр» у Дружківці на Донеччині.
Віктор Микита також додав, що у громадах Закарпаття, де облаштують такі майданчики, проводитимуть тренування, змагання та створять ДЮСШ із відділеннями для хокею.
Додамо, що кількість обіцянок побудувати криту арену на Закарпатті пішла вже на третій десяток: [1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16], [17], [18], [19], [20], але справа з місця так і не зрушила...Джерело: Закарпатська обласна військова адміністрація 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди