Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Відкриття льодового майданчика у Снятині (Фото: Снятинська міськрада)
18 жовтня відбулося відкриття багатофункціонального льодового майданчика на радість малечі, школярам та прихильникам спорту Снятинського району, який розташований в міському парку.
З настанням морозів, снятинчани та гості міста зможуть випробувати свої сили на ковзанці. У літній період майданчик слугуватиме як баскетбольне, тенісне та волейбольне поле.  
Розпочався захід із символічного перерізання стрічки та освячення даного майданчика. Після чого до слова були запрошені Снятиський міський голова, заступник голови районної ради Петро Маліборський, голова обласної федерації хокеїстів Ярослав Дорош, представник хокейної команди Сергій Сащук, директор ПП «ПВБК «Будагропроект» Василь Спасюк, депутат обласної ради Дмитро Дякур, представник федерації баскетболістів Андрій Федусів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
Заступник Міністра молоді та спорту – керівник апарату Микола Даневич провів робочу зустріч із членом Міжнародної федерації хокею Пітом Хііром та керівництвом Федерації хокею України.
Головною темою зустрічі, яка відбулась 13 жовтня, стала підготовка до проведення чемпіонату світу з хокею у першому дивізіоні (АІ) у березні-квітні 2017 року.
У зустрічі взяли участь президент ФХУ Анатолій Брезвін, керівники структурних підрозділів Мінмолодьспорту.
Микола Даневич подякував представникам Міжнародної Федерації хокею за можливість здійснити візит в Україну та за те, що Конгрес міжнародної федерації хокею затвердив українську заявку на право проведення чемпіонату світу серед чоловіків у першому дивізіоні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Теги: фху

Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівель на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами першої, допорогової, закупівлі переможець має надати у вересні 2016 року 60 годин оренди льодової арени у м. Києві. За умовами другої, яка проводилась за повною процедурою відкритих торгів, переможець мав забезпечити аналогічні умови протягом жовтня-грудня 2016 року, загальною кількістю 300 годин.
Бажання взяти участь у першій закупівлі виявило тільки ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке й було визначено переможцем. Згідно підписаного договору ТОВ «Дивосвіт-Плюс» отримає 131 тис. 400 грн. У другій закупівлі крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» заявку на участь у тендері подало ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке багато років є учасником тих самих закупівель, у яких приймає участь ТОВ «Дивосвіт-Плюс», але неодмінно програє йому. Цього разу також пропозиція ТОВ «Дивосвіт-Плюс» виявилась економічно вигіднішою: 657 тис. грн. проти 667 тис. 500 грн. у ТОВ «СК «Олімп». Таким чином за обома закупівлями вартість години оренди льоду у ТОВ «Дивосвіт-Плюс» склала 2190 грн. Згідно протоколу засідання комітету з конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс», серед яких була довідка про те, що учасника протягом останніх 3-х років не було притягнуто до відповідальності за законом «Про захист економічної корупції» (?!!!), визнав пропозицію відповідною до тендерної документації та до закону «Про публічні закупівлі», й одноголосно прийняв рішення про намір укласти договір. Договір про надання послуг між ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» та ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було підписано 30 вересня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Ігнатьєв та Г. Зубко (Фото: ФХУ)
28 вересня відбулось засідання виконавчого комітету Федерації хокею України. Серед питань порядку денного було призначення старшого тренера юніорської збірної команди України. Нагадаємо, минулого сезону наша команда на чемпіонаті світу в Італії посіла третю сходинку.
«Минулого сезону мені було доручено кураторство юніорської збірної. З того часу ми провели серйозну роботу. На сьогодні ми знаходимося на фінальній стадії розробки програми підготовки команди до чемпіонату світу, – зазначив куратор команди, віце-президент Федерації Георгій Зубко. – Враховуючи той факт, що більшість кандидатів до складу команди вже тривалий час виступають під керівництвом одного наставника та показують високі результати, я рекомендую виконкому призначити на посаду старшого тренера юніорської збірної команди України Ігнатьєва Олега Васильовича».
Президент Федерації Анатолій Брезвін високо оцінив роботу попереднього штабу та вказав на головні принципи формування нового тренерського штабу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ
6 вересня президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін провів робочу зустріч з віце-прем’єр-міністром України з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком.
В рамках зустрічі керманич Федерації та віце-прем’єр-міністр обговорили хід підготовки нашої держави до чемпіонату світу з хокею 2017 року. Зокрема, Анатолій Брезвін проінформував В’ячеслава Кириленка про виїзд української делегації для участі в роботі Конгресу Міжнародної федерації хокею. Серед основних питань роботи Конгресу – затвердження офіційного розкладу матчів, розкладу тренувальних занять, а також інформування учасників змагання про подробиці їх перебування в Україні.
Також в рамках зустрічі були обговорені питання відновлення у повному обсязі функціонування Державної соціальної цільової програми «Хокей України», а також необхідність завершення реконструкції льодової арени столичного спортивного комплексу «Авангард».

Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.073 секунди