Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект льодової арени у Дніпродзержинську 2012 року
На сайте мэрии Каменского опубликован текст изменений, которые планируется внести в Программу социально-экономического и культурного развития города на 2019 год, принятую депутатами горсовета.
Так, один из пунктов указанного документа касается строительства ледовой арены. Объект хотят возвести в районе СК «Прометей» по проспекту Аношкина. На составление проектно-сметной документации в городском бюджете могут предусмотреть 300 тыс. гривен.
Кроме того, в Каменском достроят тренировочную базу по баскетболу на улице Вячеслава Черновола, 67Е. Там возведут целый дворец спорта. Стоимость работ оценили в 292,8 млн гривен, 90% от этой суммы финансируется из государственного бюджета.
Вопрос рассмотрят на ближайшей сессии городского совета.

Источник: М.О.С. Медиа
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 5 по 25 серпня 2019 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 85 годин для проведення учбово-тренувальної роботи.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 127 тис. 500 грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1500 грн. Зазначимо, що нещодавно ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» орендувала льодову арену за параметрами подібну до «Льодового Періоду» у ТОВ «Льодова арена ВДНГ» ціною майже 3000 грн./год. на загальну суму 1,9 млн. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Вітер (Фото: ХК Донбас)
11 червня на засіданні Виконавчого комітету Федерації хокею України було прийнято рішення про призначення головним тренером національної збірної України Сергія Вітера.
Усім відомий, як головний тренер ХК Донбас, Сергій Вітер дебютує у ролі головного тренера національної збірної України.
Слід нагадати, що певний досвід роботи зі збірною у нього вже є: у 2014 Сергій Вітер був асистентом головного тренера Андрія Назарова на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІА. Тоді наша команда здобула перемогу в двох матчах з п’яти, зайнявши четвертий щабель турнірної таблиці.
Сергій Вітер має за спиною майже 10 років тренерського стажу. Він починав як асистент ХК Донбас (2010 - 2014), потім працював спортивним директором донецької команди (2016), а вже з 2017 року є її головним тренером. Під його керівництвом команда вже тричі ставала чемпіонами України в сезонах 2016 - 2017, 2017 – 2018, 2018 - 2019 років.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

І. Терьоменко (Фото: т/к Херсон+)
«Областной центр хоккея» может получить постоянного руководителя. На портале НАПК появилась декларация кандидата на должность генерального директора коммунального предприятия от Игоря Теременко. Сейчас он временно исполняющий обязанности директора.
Напомним, что глава Херсонского облсовета Владислав Мангер подписал распоряжение о проведении служебного расследования в отношении и.о. гендиректора коммунального предприятия «Областной центр хоккея» Владимира Грищенко. Его отстранили от должности и временно назначили Теременко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

А. Костиков (Фото: ХК Донбасс)
Російський хокеїст "Донбаса" Олександр Костіков став громадянином України.
Відповідний наказ з'явився на офіційному сайті Президента України.
"Відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статей 9, 22 Закону України "Про громадянство України" постановляю: КОСТІКОВА Олександра Сергійовича, 1997 року народження, уродженця Російської Федерації, який проживає у Донецькій області".
Зазначимо, що 21-річний Костіков виступає за донеччан від 2017 року.
Цього сезону на рахунку форварда 36 поєдинків в УХЛ, 21 закинута шайба та 22 результативні передачі. Окрім того, на його рахунку дев'ять поєдинків у плей-оф та чотири результативні дії за системою гол+пас.

Джерело: ТСН
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.032 секунди