Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
І. Копил (Фото: Прокуратура м. Києва)
За запитом органів прокуратури України Чеська Республіка видала українського громадянина, якого розшукували за підозрою у розкраданні обладнання Дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва «Авангард», закупленого за державні кошти.
Згідно з матеріалами слідства, у 2010 році за результатами проведення процедури тендерної закупівлі між Підприємством Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва «Авангард» та приватним товариством укладено договір на закупівлю обладнання для льодової арени, а також утворення та підтримання штучного льоду, на загальну суму майже 15 млн гривень.
Незважаючи на перерахування коштів, обладнання так і не було поставлено, а всі подальші фінансово-господарські відносини між підприємством і приватною фірмою, а саме складання додаткового договору зберігання зазначеного обладнання, були спрямовані на приховування факту розкрадання цього майна.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Відкриття турніру у Одесі (Фото: Parimatch Foundation)
В Одесі пройшов великий хокейний турнір серед юнаків 2011-2012 року народження. В змаганнях взяли участь п’ять команд країни. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций дав старт першому матчу.

«Одеська область - південний регіон, але наші молоді хокеїсти грають чи не краще усіх в країні. Також хлопці вже виступають на міжнародних змаганнях.
В 7-річних атлетах вже є міцний характер та великі мрії»
, - зазначив Максим Куций.
Очільник Одеської обласної державної адміністрації привітав молодих спортсменів та побажав їм спортивних досягнень у вже дорослій команді Одещини з хокею.

Джерело: Одеська обласна державна адміністрація
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: одеса

Лого ФХУ
Міністерство молоді та спорту оприлюднило Додаткову Угоду №8 до Договору від 24 січня 2017 р. №6/17/17 про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування спортивної федерації на 2019 рік у розмірі 15 млн. 51 тис. грн.. Це вже третя зміна до п. 2.1.3 Договору поточного року. Згідно Додаткової угоди №5 фінансування ФХУ на 2019 рік було заплановано у розмірі 6 млн. 151 тис. грн., у травні воно було збільшене до 9 млн. 151 тис. грн., а 15 жовтня 2019 року за Додатковою угодою №7 бюджетне фінансування федерації було визначено у розмірі 12 млн. 351 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: фху

Лого Favorit Sport
Федерація хокею України та Favorit - один з лідерів ринку України в сегменті gaming & sport entertainment, домовилися щодо партнерства. За підтримки «Офіційного Генерального Спонсора» Favorit в столичному Палаці Спорту в період з 12 по 18 грудня відбудеться Чемпіонат світу з хокею U20.
На льодовій арені зустрінуться збірні України, Італії, Франції, Естонії, Угорщини і Польщі.
«Вже втретє поспіль Міжнародна федерація хокею довіряє нам проведення Чемпіонату світу. І для Федерації хокею України, і для мене особисто - це велика честь, адже це доказ того, що ми вдало справлялися зі своєю роботою на минулих чемпіонатах. Але проводити заходи такого масштабу просто неможливо без партнерів. Ми раді співпраці з компанією Favorit і дякуємо їм за це.» - зазначив президент Федерації Анатолій Брезвін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, брезвін, u-20

І. Бондаренко зустрівся з інвесторами проекту «Льодова арена з глядацькими трибунами» (Фото: Закарпатська ОДА)
Сьогодні, 6 листопада, голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з представниками компанії ТОВ «Айс-Ленд», які ознайомили з проектом будівництва спортивної арени. Вона буде зведена за сучасними технологіями та відповідатиме європейським нормам.
Під час зустрічі обговорено питання відкриття відкритої ковзанки у 2019 році та реалізації проекту спортивної арени у 2020 році.
Представники ТОВ «Айс-Ленд» запропонували безкоштовний доступ та години катання на ковзанці в Ужгороді згідно погодженого графіку для дитячо-юнацьких закладів, спортивних федерацій, навчальних закладів Закарпатської області та спортивних громадських організацій.
Ігор Бондаренко доручив створити робочу групу до складу якої входитимуть фахівці ОДА, для вивчення даного питання.

Джерело: Закарпатська обласна державна адміністрація
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.061 секунди