Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
ТРЦ Терминал  (Фото: Интер)
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Лівобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переможцем було визначено Приватне підприємство «Бранч», яке надає послуги Льодовової арени «Термінал» у Броварах. За 140 годин оренди Льодової арени ПП «Бранч» отримає 448 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3200 грн. Нагадаамо, що нещодавно БВУФК орендувало лід у ПП «Бранч» за ціною 1500 грн./год.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
25 лютого 2019 року слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва Мазур Ю.Ю. розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого Головного управління Національної поліції в місті Києві Рябчука О.Ю. погоджене прокурором відділу прокуратури міста Києва Власовим Є.К. у кримінальному провадженні №12014100000000564, відомості щодо якого внесені 28.03.2014 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, про арешт майна встановив: слідчим управленням Головного управління Національної поліції у м. Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження в ході якого встановлено, що Бойчук В.А. будучи директором Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» за попередньою змовою генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «WМ-Україна» Копилом І.В. зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи майном ДЮУСЦП «Авангард» при наступних обставинах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Київська міська рада на пленарному засіданні 28 лютого розглянула питання щодо створення дитячо-юнацької школи з хокею «Сокіл» за поданням депутатів Київської міської ради В. Мондриївського та Г. Старостенко.
Рішення було прийнято протягом 50 секунд. Головуючий на засіданні В. Прокопів запитав: чи є необхідність у доповіді та обговоренні цього проекту рішення, чи хтось наполягає? Таких бажаючих не знайшлось, й питання було поставлено на голосування. За проголосував 61 депутат.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Проект льодової арени в Краматорську (Фото: Краматорск Post)
В Бахмуте в ближайшее время может быть построен ледовый каток. Договоренность об этом была достигнута во время встречи народного депутата Украины Бориса Колесникова с руководством города.
Как рассказал начальник управления по вопросам физической культуры и спорта городского совета Виктор Лыс, условия строительства такого катка существенно отличаются от условий, на которых аналогичное сооружение планировалось построить в 2013-2014 годах. Для участия в государственной программе тогда город должен был выделить землю, подвести все коммуникации, открыть отделение хоккея и спортивных танцев в ДЮСШ и частично содержать этот каток.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ
Мiнiстерство молоді та спорту України оприлюднило Додаткову угоду №5 до договору від 24 січня 2017 року між Мінмолодьспортом та Федерацією Хокею України про проведення експерименту щодо організації та проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування ФХУ на 2019 рік у розмірі 6 млн. 151 тис. грн.. Також внесено зміни до пункту 2.2.10 Договору, згідно якого ФХУ зобов'язується витратити у 2019 році на організацію та проведення спортивних заходів 676 тис. 610 грн. власних коштів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: фху

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди