Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
СК «Авангард»
26 вересня 2019 року Господарський суд міста Києва розглянув заяву Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" про скасування заходів до забезпечення позову, вжитих ухвалою господарського суду міста Києва від 30 січня 2014 року та прийшов до висновку що суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. Оскільки ДП "СК "Авангард" не є учасником справи №910/993/14, тому заява ДП "СК "Авангард" не підлягає задоволенню. В той же час, суд вбачає за необхідне за власною ініціативою скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою господарського суду міста Києва від 30.01.2014 у справі №910/993/14, у зв`язку з тим, що рішення господарського суду міста Києва від 17.03.2014 у даній справі виконано та потреба у забезпеченні позову відпала. На підставі викладеного господарський суд м. Києва ухвалив: з власної ініціативи скасувати вжиті ухвалою господарського суду міста Києва від 30.01.2014 у справі №910/993/14 заходи забезпечення позову.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Олександр Симчишин (Фото: Проскурів)
1 жовтня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради направили на розгляд депутатів внесення змін до бюджету обласного центру на 2019 рік.
Серед іншого в уточненому бюджеті передбачено фінансування будівництва Льодового палацу на вулиці Прибузькій, 7/3А. На це заклали 450 тисяч гривень, які частково підуть на проєктно-кошторисну документацію.
«Проєктно-кошторисна документація на Льодовий палац вже готова й завершує проходити державну експертизу. Фактично виділені кошти підуть на розрахунок за державну експертизу. Після цього зможемо оголошувати тендер на будівництво цього спортивного об’єкта. Проте без коштів державного бюджету місто не зможе збудувати Льодовий палац. Крім того, наступного року з державної скарбниці очікуємо 100 мільйонів гривень на добудову Палацу спорту, щоб задати його у експлуатацію в 2021-у», — розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
За зміни до бюджету депутати мають проголосувати на сесії Хмельницької міської ради, яка запланована на 9 жовтня.

Джерело: Є
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Презентація мереж Льодової арени у Маріуполі (Фото: Маріупольська міськрада)
У Маріуполі відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний винесли 25 питань. Так, затвердили ряд технічних моментів з передачі майна з балансу на баланс, робочі проекти з майбутніх реконструкцій.
Члени виконкому затвердили робочий проект по будівництву мереж з благоустроєм до майбутньої Льодової арени Лівобережжя. З міського бюджету планують виділити близько 17 млн ​​гривень. Проектом передбачено підведення до будівлі мереж електропостачання, водопостачання і каналізації. Після технічних робіт планується благоустрій території: обладнання автостоянок і велопарка, установка зовнішнього освітлення, урн, лавок і озеленення.
«Тепер у жителів Маріуполя з'явиться не тільки Льодова арена а й упорядкована територія. Ми поетапно реконструюємо зони масового відпочинку у всіх районах міста, щоб створити для маріупольців комфортні умови дозвілля», - підкреслив секретар міської ради Степан Махсма.

Джерело: Маріупольська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ
5 вересня відбулося чергове засідання Ради Федерації хокею України, на якому було вирішено низку важливих питань.
Одне з них - оновлений договір про співпрацю Федерації з Українською хокейною лігою. До нього було внесено зміни, які мають стати передумовою покращення організації та проведення чемпіонату України у майбутніх сезонах. Договір був підписаний виконавчим директором ФХУ Сергієм Ковалем та виконавчим директором УХЛ Сергієм Варламовим.
Наступним питанням на порядку денному було призначення старших тренерів юнацьких збірних команд до 18 років та до 16 років на сезон 2019/2020 років. На першу посаду було запропоновано кандидатуру у минулому українського хокеїста, а зараз тренера - Олександра Бобкіна. Він, у свою чергу, представив присутнім програму підготовки збірної команди на сезон та до участі в чемпіонаті світу серед юніорів Дивізіон ІВ у місті Азіаго (Італія).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, u-18, чу

Лого УХЛ (Мал.: УХЛ)
Федерація хокею України та Українська хокейна ліга продовжують співпрацю щодо проведення чемпіонату України з хокею з шайбою серед чоловіків.
Відомо, що протягом останніх трьох сезонів Федерація хокею України та Українська хокейна ліга об'єднували свої зусилля з метою забезпечення високого рівня національної першості та мають на меті надалі співпрацювати. Нагадаємо що раніше, 20 серпня, Федерація хокею України оголосила про початок прийому попередніх заявок від команд на участь у XXVIII чемпіонаті України з хокею з шайбою сезону 2019/2020 серед чоловіків.


Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, чу

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.041 секунди