Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Всесвітній вікенд хокею (Фото: Мінмолодьспорт)
6 жовтня, в Міжнародний день хокею серед жінок, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов завітав на Всесвітній вікенд хокею для дівчат, що проходив у Києві.
Також сьогодні відбулась ще одна визначна подія — старт Ігор Міжрегіональної дитячої хокейної ліги серед дітей до 13 років у столиці та ще п’яти містах України одночасно.
Урочисте відкриття Всесвітнього вікенду вікенд хокею для дівчат відбулось на київській Льодовій арені (вул. Шалєтт, 6).
Ігор Жданов привітав учасників свята і змагань, глядачів і вболівальників:"Україна - країна, яка любить хокей!- наголосив Міністр, і нагадав, що цього року Київ приймав чемпіонат світу серед молоді, переможцем якого стала саме наша команда .
Захід третій рік поспіль організовує Жіночий комітет Федерації хокеюУкраїни під егідою Міжнародної федерації хокею.
Окрім змагань також відбулись різноманітні спортивно-розважальні активностідля дітей як на льоду,так і навколо льодової арени.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: жданов

Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України підвело підсумки закупівлі за предметом «послуги льодового поля та прилеглих приміщень» строком до 31 грудня 2018 року загальною кількістю 106 годин. У тендерній документації не вказано для чиїх потреб орендується льодове поле, але слід зазначити, що особа відповідальна за проведення закупівлі - Гарнага Сергій Анатолійович згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є також керівником Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «АТЕК».
Переможцем торгів визначене ТОВ «АТЕК-Спорт». Вартість акцептованої пропозиції становить 567 тис. 100 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 5350 грн.(!) Зазначимо, що нещодавно ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» орендувала льодову арену у ТОВ «АТЕК-Спорт» ціною 2437,5 грн. за годину без ПДВ.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: атек

Будівництво Льодової арени у Кривому Розі (Фото: 0564)
Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Кривбас» про стягнення заборгованості, розірвання договору оренди та повернення комунального майна вартістю понад 380 тис грн. Встановлено, що у листопаді 2016 року між Криворізькою міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «ХК «Кривбас» укладено договір оренди нежитлового приміщення площею 54,6 кв.м. для використання в якості службового приміщення спортсменами хокейного клубу.
Проте орендар порушив умови договору та систематично не сплачував орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 17 тис грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Льодова арена (Фото: ВДНГ)
Менше ніж за місяць стартує хокейний сезон, якого особливо юнацькі команди чекають з неретпіння. Щоправда якщо минулого чемпіонату їм доводилось мігрувати по зруйнованих ковзанках. Тепер для них в Києві відкрили нову льодову арену міжнародного класу.
Хокейному клубу "Сокіл", які вже кілька років підряд ці срібні призери юнацького чемпіонату України, до цього не було де тренуватись.
За словами тренерів, тут для маленьких спортсменів буде зручніший розклад і набагато кращі умови арени.
Ковзанка має розмір 26 на 56 метрів, який відповідає міжнародним стандартам – це канадський розмір льодового поля, який дозволяє нам проводити всі види змагань серед дитячих юнацьких команд фігурного катання і хокею, – розповів директор льодової ковзанки Андрій Пономаренко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Строительство Ледовой арены в Севастополе (Фото: SkyscraperCity)
На заседании «правительства Севастополя» принято решение внести изменения в финансирование программы развития спорта в регионе на 2018 год. Финансирование увеличили на сумму (которая пока не разглашается – прим.), необходимую для демонтажа существующего недостроя ледового катка.
Как рассказал ForPost директор департамента молодежи и спорта города Сергей Резниченко, после проведения обследования здания стало понятно, что оно непригодно для дальнейшей эксплуатации. Почти все требования, предъявляемые к спортивным объектам, там не выполнены.
По словам Резниченко, нынешнее строение будет снесено, а на его месте появится полноценный ледовый дворец, который, скорее всего, войдет в имущественный спорткомплекс 200-летия Севастополя.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.07 секунди