Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
14 грудня під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України Миколи Даневича відбулося засідання Комісії з визначення доцільності підготовки державних інвестеційних проектів, проведення їх державної експертизи та надання висновків за їх результатами, проведення внутрішнього моніторингу стану розроблення та реалізації державних інвестиційних проектів.
Під час засідання було прийнято рішення про підтримку Концептуальної записки державного інвестиційного проекту та розробки державного інвестиційного проекту за умови узгодження механізму фінансування із залученням міжнародної фінансової організації з Міністерством фінансів України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Керівництво ФХУ зустрілось із молодіжною збірною (Фото: ФХУ)
Сьогодні в рамках ранкового тренування із гравцями та тренерами молодіжної збірної команди України зустрівся президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, віце-президент Георгій Зубко та виконавчий директор Сергій Коваль.
В рамках зустрічі відбувся обмін думками та очікуваннями від майбутнього чемпіонату світу у Словенії. Також Анатолій Брезвін повідомив спортсменам про зміну міста проведення чемпіонату світу серед юніорів 2018 року та про причини такого рішення.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХК Сокол
27 листопада Господарський суд міста Києва розглягув позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю «Олімпік-Інвест», 2. Товариства з обмеженою відповідальністю «Ленград» про:
- визнання недійсним договору застави рухомого майна, частки у статутному капіталі ТОВ «ХК «Сокіл Київ» в розмірі 25,99% номінальною вартістю 12 млн. 558 тис. 805 грн. 55 коп. №895 від 12 липня 2017 року, укладеного між ТОВ «Олімпік-Інвест» та ТОВ «Ленград»;
- припинення обтяження рухомого майна, частки у статутному капіталі ТОВ «ХК «Сокіл Київ» номінальною вартістю 12 млн. 558 тис. 805 грн. 55 коп.;
- виключення запису про реєстрацію обтяження за реєстраційним номером 16364163 з Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Палац спорту приймав ЧС-2017 (Фото: А. Басевич)
Міжнародна федерація хокею затвердила прохання Федерації хокею України про перенесення Чемпіонату світу у віковій категорії до 18 років Дивізіону I, Група B з Одеси до столиці - Києва.
ФХУ спочатку планувала провести подію в найбільшому чорноморському місті. Проте реконструкція Одеського палацу спорту буде тривати довше, ніж передбачалося після після виявлення дефектів у будівлі.
Тому Федерація хокею України разом з Міністерством молоді та спорту звернулася з проханням перенести подію в столицю, і вона відбудеться у 7 тисячному Палаці спорту в центрі міста, де проходили змагання чоловічих національних команд Чемпіонат Світу 2017 року Дивізіону I, Група А.
Захід буде проведено з 14 по 20 квітня 2018 року за раніше затвердженим графіком. У турнірі приймуть участь Угорщина, Австрія, Японія, Італія, Україна та Румунія.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект льодової арени у Миколаєві (Мал.: Миколаївська міськрада)
В мэрии Николаева планируют построить ледовую арену в Парке Победы за 130 миллионов из бюджета города. Об этом свидетельствует проект бюджета Николаева на 2018 год, опубликованный на сайте Николаевского городского совета.
Согласно пообъектной росписи бюджета развития Николаева на 2018 год, управление капитального строительства планирует построить ледовую арену по адресу проспект Героев Украины, 4. Как известно, по тому адресу находится «спортивный городок» - фехтовальный зал и футбольное поле. Земля по указанному адресу — в собственности министерства образования и находится в оперативном управлении Николаевского национального университета имени В.А. Сухомлинского.
Стоимость нового строительства катка оценивается в 130 миллионов гривен. Проектом бюджета Николаева на 2018 год предусмотрен 1 миллион 350 тысяч гривен на изготовление проектной документации.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.036 секунди