Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
В. Шахрайчук и К. Симчук (Фото: ХК Донбасс)
Вадима Шахрайчука обрано головним тренером чоловічої збірної України з хокею з шайбою, Костянтин Сімчук став його помічником. Таке рішення було прийнято під час засідання Ради Федерації хокею України.

«Ми з Вадимом – однодумці, працювали разом і до цього. Сподіваюсь, що в нас вийде досягнути результату, якого ми прагнемо», – підкреслив пан Костянтин.

Пан Вадим же зазначив, що попереду чимало роботи: «Аби повернутись у 16-ку найкращих команд світу, необхідно виконати великий обсяг роботи, вибудувати систему наново. Для цього нам треба пройти крізь низку кроків, а саме – створення чіткого процесу відбору та підготовки гравців до національної команди, обдумана натуралізація, регулярні семінари для тренерського штабу, підвищення рівня національного чемпіонату за рахунок зменшення в ньому кількості легіонерів, а також створення профільних комітетів у ФХУ. Вірю, що це допоможе нам на шляху до досягнення найвищих цілей».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким задоволено позов столичної прокуратури до товариства про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок рекреаційного призначення загальною площею 28,59 га та вартістю майже 106 млн гривень в Оболонському районі міста Києва (Пуща-Водиця).
Підставою для реагування прокуратури стали установлені факти порушень вимог земельного законодавства та умов договору оренди з боку відповідача.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

І. Терехов (Фото: Тріолан)
У Харкові почнеться будівництво Льодової арени. Про це 24 лютого, на сесії Харківської міської ради повідомив секретар міської ради Ігор Терехов.
За його словами, міська рада під будівництво льодової арени сьогодні виділила 4,3 га. Розмір головного поля становитиме 30 на 60 м. Крім того, на арені будуть розміщені ще одне тренувальне поле розміром 28 на 58 м, а також поле для керлінгу. У приміщеннях обладнають роздягальні та тренерські кімнати, а біля самої арени побудують паркування. Арена буде розрахована на 2,5 тис. глядацьких місць.
Нагадаємо, що у 2016 році посадовці Харьківської міськради обіцяли розпочати будівництво Льодової арени на Лозовеньківському просп. 71. У квітні 2018 року Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут Харківпроект» на розробку проектно-кошторисної документації по об'єкту «Будівництво «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові» вартістю 1 млн. 490 тис. грн. У листопаді 2018 року КП «ХМЦФЗН «Спорт для всіх» оприлюднило договір з ФОП Шаповалов Михайло Володимирович на виконання частини підготовчих робіт по зазначеному об'єкту, але саме будівництво так і не розпочалось.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Кузьменко та Ю. Нос на відкритті Льодової арени (Фото: Facebook)
27 січня відбулося офіційне відкриття льодової арени, яка нещодавно відчинила свої двері для олександрійців. Урочистий захід відвідав міський голова Сергій Кузьменко, який щиро привітав підприємця, ініціатора будівництва Юрія Носа і всіх містян із завершенням проєкту та успішним початком роботи льодової арени.
«Це гарний приклад для наслідування. Ми й надалі будемо створювати умови для реалізації і розвитку перспективних ідей», – зазначив Сергій Кузьменко. Він побажав успіхів і перемог всім тим, хто має бажання долучитися до активного відпочинку та зимових видів спорту.
Також перед присутніми виступили й інші запрошені гості, після чого автор проєкту разом із першим відвідувачем – маленьким олександрійцем, розрізали червону стрічку на вході.
У рамках святкової програми на катку виступили дівчатка-фігуристки та пройшла гра між двома хокейними командами.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Зубко (Фото: ФХУ)
Георгій Зубко провів перші реформи в кадровій політиці Федерації хокею України після обрання на пост президента громадської організації.
За обопільною згодою сторін позицію виконавчого директора покинув Сергій Анатолійович Коваль.
Щодо поста виконавчого директора громадської організації, то він залишається вакантним. Відповідно до пункту 1-го статті 20-ї Статуту ФХУ, кандидатура на цю позицію буде обрана Радою ФХУ за поданням нинішнього голови громадської організації. У січні буде оголошено, хто обійме цю посаду та буде працювати в команді нового президента ФХУ Георгія Зубка.
Зазначимо, що вже в січні-лютому буде проведено ще кілька реформ, які стосуватимуться структури громадської організації, а також її кадрової політики.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.039 секунди