Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Льодова арена ДП СК Авангард, вересень 2021 р. (Фото з власного архіву)
28 листопада 2023 року Господарський суд міста Києва розглянув позовну заяву Першого заступника керівника Київської міської прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства молоді та спорту України та Державного підприємства «Спортивний комплекс «Авангард» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Сфера Люкс» (відповідач) про стягнення з ТОВ «БК «Сфера Люкс» суми авансу, з урахуванням фінансових санкцій, в розмірі 25 551 740,56 грн, у зв`язку з невиконанням відповідачем умов Договору підряду на виконання робіт №19 від 01.06.2021 року в частині виконання оплачених робіт. Дослідивши в підготовчому засіданні матеріали справи, клопотання відповідача щодо призначення у справі судової будівельно-технічної експертизи, заперечення позивачів та прокуратури, заслухавши пояснення представника відповідача, який просив призначити судову експертизу та заперечення прокурора і представників позивача-1, суд встановив наступне.
Як вбачається з позовної заяви, за кошти державного бюджету 01.06.2021 між позивачем-2 (замовник) та відповідачем (підрядник) було укладено договір підряду №19 (договір) на виконання робіт, предметом якого є капітальний ремонт приміщень будівлі льодового палацу на вул. Мельникова, 46А у м. Києві (1 черга будівництва). На виконання умов договору, 17.06.2021 замовником було перераховано підряднику аванс в сумі 3 млн. грн. та 19.07.2021 решту авансу в сумі 19 млн. 734 тис. 622 грн. та 10 коп. У подальшому, у вересні 2021 підрядником виконано частину робіт за договором на суму 3 072 864, 48 грн. Проте в установлений законодавством та умовами договору тримісячний строк та на даний час, отримання за договором аванс підрядником не повернуто та передбачені договором будівельні роботи не виконано.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

У Запоріжжі відкрили нову льодову арену. (Фото: Instagram)
У Запоріжжі, незважаючи на військовий стан, відкрилася нова крита льодова арена. Ковзанка відкрилась на території колишнього стадіону "Будівельник", що у Вознесенівському районі міста.
Ковзанка Ice Point знаходиться за адресою вулиця Сєдова, 5 (одразу за райадміністрацією Вознесенівського району).
Крита льодова арена працює щодня з 12:00 до 20:00 в будній день та з 10:00 до 22:00 у вихідні та свята. Наразі там діє безліміт та акційні ціни: у будні дні - 200 гривень, а у вихідні - 250 гривень (не важливо, зі своїми коньками ви чи ні). Контактний телефон: +38 (066) 907 47 66.
Адміністрація ковзанки розповіли, що на льоду можуть вміститися до 500 людей відразу, але заради безпеки будуть випускати не більше 350 людей одночасно. Для відвідувачів приготувати 800 пар ковзанів розмірами від 29 до 47.
На території також є food-зона та coffee point з гарячими напоями та їжею. На льоду займатимуться вихованці дитячої хокейної школи, а надалі відкриється й власна школа фігурного катання.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В. Шахрайчук и К. Симчук (Фото: ХК Донбасс)
Рада Федерації хокею України задовольнила заяви Вадима Шахрайчука і Костянтина Сімчука про відставку з посад тренерів національної збірної України за власним бажанням.
Шахрайчук і Сімчук написали заяви про складання повноважень тренерів національної збірної України. Причиною такого рішення стало бажання зосередитись на клубній роботі. Нагадаємо, що Вадим Шахрайчук очолив новачка чемпіонату України «Київ Кепіталз», а Костянтин Сімчук продовжує працювати в тренерському штабі «Сокола» та є директором ДЮСШ «Сокіл».
У березні 2021-го Рада Федерації призначила Шахрайчука та Сімчука тренерами національної збірної. Першим змаганням для тренерського штабу став Beat Covid-19 Tournament, який відбувався у травні того ж року. Національна збірна України, незважаючи на початок повномасштабної війни та припинення більшості хокейних процесів в країні, спромоглася стати третьою на чемпіонаті світу-2022 в дивізіоні 1В. На цьогорічній світовій першості в тому ж дивізіоні команда зупинилася за крок до виходу до дивізіону 1А, закінчивши змагання на другому місці.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг оренди льодового поля та послуг оренди спортивного залу та прилеглих приміщень. Переможцем по обох закупівлях визначено Товариство з обмеженою відповдальністю «Льодова арена на ВДНГ» Зокрема, по першій закупівлі з надання 792 годин льодового поля вони отримають 4 млн. 514 тис. 400 грн. (тобто 5700 грн./год.), у той час як по оренді 208 годин спортзалу 104 тис. грн. (500 грн./год.) Цікаво, що напередодні Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний спортивний фаховий коледж» оприлюднив звіт про підписаний договір з білоцерківською Льодовою ареною за ціною 2500 грн./год.. Будь яке обгрунтування чому надувний каток на ВДНГ виявляється дорожчим більше ніж вдвічі за стаціонарну арену у Білій Церкві наразі відсутнє.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Зустріч Г.М. Міллера у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко вручив Почесну грамоту Верховної Ради України провідному репортеру спортивної кабельної мережі Bell Media TSN (Канада) Гордону Метью Міллеру за особистий вагомий внесок у розвиток українського хокею, зміцнення міжнародного авторитету України, активну діяльність щодо забезпечення надання дієвої допомоги Україні в умовах російської збройної агресії.
Перший заступник Голови Верховної Ради України висловив вдячність Канаді за підтримку, зокрема, за організаційну та волонтерську допомогу. Також Олександр Корнієнко наголосив, що сьогодні українські хокеїсти боронять Україну на Сході країни.
«Вдячні, що в ці непрості дні у нас є справжні друзі, серед яких світова хокейна спільнота, яка допомагає нашій країні. rосія зірвала наші плани щодо розбудови льодових арен, але віримо, що в переможній Україні буде місце і хокею, і його розвитку», — наголосив Перший віцеспікер, зауваживши, що завдяки активній участі Гордона Метью Міллера є успішні результати роботи Фонду «Українська хокейна мрія» та відбулося благодійне турне студентської збірної команди України із хокею із шайбою під назвою Hockey Can`t Stop.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, брезвін

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.026 секунди