Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Строительство Ледовой арены в Севастополе (Фото: SkyscraperCity)
На заседании «правительства Севастополя» принято решение внести изменения в финансирование программы развития спорта в регионе на 2018 год. Финансирование увеличили на сумму (которая пока не разглашается – прим.), необходимую для демонтажа существующего недостроя ледового катка.
Как рассказал ForPost директор департамента молодежи и спорта города Сергей Резниченко, после проведения обследования здания стало понятно, что оно непригодно для дальнейшей эксплуатации. Почти все требования, предъявляемые к спортивным объектам, там не выполнены.
По словам Резниченко, нынешнее строение будет снесено, а на его месте появится полноценный ледовый дворец, который, скорее всего, войдет в имущественный спорткомплекс 200-летия Севастополя.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект Палацу спорту у Одесі (Фото: Facebook)
Управление капитального строительства Одесской обладминистрации отказало всем участникам тендера на проведение капитального ремонта Дворца спорта на проспекте Шевченко, 31.
В аукционе, состоявшемся 1 августа, принимало участие три компании: «Приморгрупп», «Будівельник» и «Арма-Билдинг».
Самое выгодное предложение было у компании «Приморгрупп» — 131 млн 9 тыс 670 грн. В поданных на тендер документах указано, что строительная компания располагает фасадными лесами, а все остальное, инструменты, механизмы, автотранспорт и т.д., «Приморгрупп» должна была арендовать у компаний «Приморстрой», «Юст-СП», «Евроспецстрой», «СК «Финдом» и «НКН–Стройтранс». Но не это стало причиной отклонения самого выгодного предложения. «Приморгупп» отказали из-за проблем с поданными документами.
Были отклонены и заявки компаний «Будівельник» и «Арма-Билдинг» с ценовыми предложениями 154 млн 129 тыс 269 грн 60 коп и 154 млн 153 тыс грн соответственно.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Презентація проекту ковзанки (Фото: Черкаська міськрада)
Сучасну ковзанку «Слайз» планують звести на Центральному стадіоні, що на вулиці Смілянській у Черкасах. Її облаштують на майданчику площею 56 на 26 метрів. Запрацює льодова арена вже в жовтні цього року. Тут, серед іншого, зможуть проводити змагання з хокею та фігурного катання всеукраїнського рівня.
Про це повідомив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар під час презентації проекту. У життя його втілюватимуть коштом приватного бізнесу та лізингових компаній.
– Черкаси мають усі шанси для того, аби стати справжньою спортивною столицею, тож маємо працювати над розвитком різних видів спорту, – зазначив Юрій Ботнар. – Місто лише виграє від цього проекту. Ми отримуємо майданчик, де всі охочі зможуть кататися на ковзанах, майданчик, де зможе тренуватися наша хокейна команда та майданчик для змагань національного рівня. Більше з тим, цей проект матиме соціальну складову. Разом із підприємцем визначаємо певні години та дні, коли тут зможуть кататися окремі пільгові категорії черкащан.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект Палацу спорту у Одесі (Фото: Facebook)
Управлінням капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації розпочато процедуру відкритих торгів «Капітальний ремонт Одеського Палацу спорту за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 31» (відповідне рішення тендерного комітету зафіксовано у протоколі №3 від 30 червня 2018 року).
Згідно інформації про процедуру, розміщеній в системі електронних закупівель «Рrozorro», аукціон розпочнеться 31 липня 2018 року. Очікувана вартість замовлення робіт з капремонту Палацу спорту – 154 млн 154 тис. 240 грн.
Технічне завдання для підрядника-переможця складається з 955 пунктів (Додаток 3 до тендерної документації). Серед них – посилення стін, плит перекриття, колон, демонтаж дверних коробок, розбирання цегляних перегородок, демонтаж опорядження стель над льодовій арені по дерев’яному каркасу, улаштування каркасу підвісних стель, встановлення сидінь трибун, теплоізоляція, ремонт кабельних мереж, прокладання трубопроводу водопостачання, герметизація коробок вікон i вхідних дверей, утеплення приміщень, вивезення сміття, посилення сходів, ремонтно-будівельні роботи касового павільйону, санвузли для глядачів у підвалі тощо.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Спрорткомплекс Авангард (Фото: Київська міськрада)
Київська міська рада задовольнила звернення Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Мельникова 46 загальною площею 3,7 га між Київською міськрадою та ДЮУСЦП «Авангард» від 23.12.2011.
Нагадаємо, що своїм рішенням від 24.05.2007 Київська міська рада передала ДЮУСЦП «Авангард» земельні ділянки для експлуатації та обслуговання спортивних споруд на вул. Мельникова 46. Рішенням Господарського суду м. Києва від 26.11.2008 визнано укладеним договір оренди земельної ділянки між ДЮУСЦП «Авангард» та Київською міською радою.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.065 секунди