Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ТОВ «ПБІК «Будівельні традиції»
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» підвело підсумки закупівлі за предметом поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6. Переможцем закупівлі визначено Товариство з обмеженою відповдальністю «ПБІК «Будівельні традиції» з пропозицією 14 млн. 593 тис. 866 грн. 49 коп.
Слід зазначити що інших бажаючих прийняти участь у цій закупівлі не виявилось. За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «ПБІК «Будівельні традиції» було засновано в листопаді 2021 року. До березня 2023 року воно мало назви ТОВ «Квімпел Лайт» та ТОВ «ПК «Постачальні традиції». Засновником та диектором підприємства є уродженка Маріуполя Утка Марина Валентинівна. Статутний капітал наразі становить 500 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Д. Гашек в Ірпіні (Фото: Facebook)
Легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек - великий друг України. Олімпійський чемпіон та дворазовий володар Кубка Стенлі підтримує Україну після повномасштабного вторгнення росії. Також він доносить чіткі меседжі та особливо активно виступає проти участі російських спортсменів у міжнародних змаганнях.
Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша розповів гостям про оборону Ірпеня та запросив оглянути ЖК «Ірпінські Липки», який був зруйнований під час окупації міста російськими військами.
«Якби росія не намагалася знищити нашу державу та зупинити наші плани - у них нічого не вийде! Перемога буде за нами!»,- прокоментував керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.
«Дуже хочу, щоб після закінчення війни у цих містах, назви яких нині на устах в усього світу, з’явилися хокейні ковзанки, щоб діти мали змогу займатися нашим видом спорту. Обіцяю приїжджати на відкриття арен і всіляко вас підтримувати», - сказав під час візиту легендарний гість.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: ірпінь

Новый каток. Раньше был школьный стадион, за который боролись жители. (Фото: А. Искрицкая)
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» оголосило про здійснення закупівлі за предметом Поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» КП «Спортивний комплекс» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6. Очікувана вартість закупівлі становить 19 млн. 805 тис. 331 грн. 40 коп. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 7 червня 2023 року.
Згідно тендерної документації переможець торгів має провести поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» КП «Спортивний комплекс» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6 у строк до 31 грудня 2023 року. Серед запланованих робіт: заміна дверей, роботи з теплоізоляції, заміна сантехнічного приладдя, розеток, вимикачів, освітлювальних приладів, внутрішнє опорядження та ін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Візит Делегації Групи друзів України при ЮНЕСКО на «Авангард» (Фото: Мінмолодьспорт)
24 квітня делегація Групи друзів України при ЮНЕСКО у складі семи дипломатів з Литви, Латвії, Польщі, Естонії, Ісландії та Канади на чолі з пані Йолантою Балчіуньєне, послом та Постійним представником Литви при ЮНЕСКО, перебуває з дводенним офіційним візитом в Києві.
Під час візиту дипломати разом з Міністром молоді та спорту України Вадим Гутцайт та його заступником Андрієм Чесноковим відвідали спортивний комплекс «Авангард». На зустрічі був присутній і колишній вихованець київського ХК «Сокіл», який ще юніором прийшов на ковзанку цього спорткомплексу, олімпійський чемпіон 1992 року, гравець НХЛ Олексій Житник.
1 березня 2022 року будівля «Авангарду» була серйозно пошкоджена вибуховою хвилею та уламками ракети під час обстрілу київської телевізійної вежі. Спортивна спільнота України вже не раз організовувала прибирання території зруйнованого спорткомплексу і збирала кошти на його відновлення.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Андрій Кіча (Фото: Слово і діло)
Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з колишнім менеджером групи компаній Burisma Group Андрієм Кічею. Його обвинувачували в пособництві ексміністру екології Миколі Злочевському в наданні 5 млн доларів неправомірної вигоди керівництву НАБУ і САП.
Про це повідомляє прес-служба САП.
«28 березня 2023 року колегія суддів ВАКС затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та одним з колишніх керівників групи компаній, афілійованої з колишнім міністром екології та природних ресурсів часів президента Януковича», – інформує прокуратура.
У повідомленні не вказується прізвище обвинуваченого, проте, за інформацією «Слово і діло» з власних джерел, ідеться про Андрія Кічу.
Кіча визнав провину у пособництві в наданні неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України). За вироком суду йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України суд звільнив особу від відбування призначеного покарання на іспитовий строк в один рік.
Крім того, за умовами угоди, Кіча зобов'язаний співпрацювати зі стороною обвинувачення, а також протягом 5 днів після затвердження угоди про визнання винуватості перерахувати 100 млн грн на спеціальний рахунок у Фонд United 24 на спільний проєкт «Армія дронів».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кіча

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.033 секунди