Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» оголосила про застосування переговорних процедур закупівель за предметами: «Експлуатація Палацу Спорту для проведення Чемпіонату Світу з хоккею», «Послуги з тимчасового розміщення» та «Послуги з організації харчування». Загальна вартість становить 5 млн. 786 тис. 360 грн. Відповідальний за проведення закупівель - виконавчий директор ФХУ Коваль Сергій Анатолійович.
Зокрема, 10 днів оренди Палацу спорту коштуватимуть 3 млн. грн. (300 тис. грн. за добу). Послуги проживання поділені на 2 лота, згідно першого Товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Русь» отримає 1 млн. 178 тис. 120 грн. за проживання 174 спортсменів та тренерів протягом 8 днів. За другим лотом, Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна Компанія «Квадр» заробить на проживанні 22 представників МФХ 323 тис. 40 грн.. Згідно обгрунтування закупівель «місце проживання має бути розміщено поряд з місцем проведення спортивного заходу. Вимогам відповідають 2 готелі - готель «Русь» 3 зірки (спортсмени, тренери), готель «Президент» 4 зірки (представники МФХ)». ТОВ «Готельний комплекс «Русь» також організує харчування учасників заходу протягом 9 днів вартістю 1 млн. 285 тис. 200 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Новый каток. Раньше был школьный стадион, за который боролись жители. (Фото: А. Искрицкая)
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» оголосило про здійснення закупівлі за предметом Капітальний ремонт внутрішніх приміщень спортивної будівлі КП «Спорткомплекс» «Льодова Арена». м. Київ, вул. Шалетт,6. Очікувана вартість закупівлі становить 2 млн. 188 тис. 800 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 21 квітня 2017 року.
Згідно тендерної документації переможець торгів має провести капітальний ремонт внутрішніх приміщень Льодової арени у період з 1 червня по 31 липня 2017 року. Серед запланованих робіт: заміна дверей, роботи з теплоізоляції, заміна сантехнічного приладдя, розеток, вимикачів, освітлювальних приладів, заміна лакофарбового покриття хокейного поля, внутрішнє опорядження та ін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
10 березня 2017 року старший слідчий управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України майор юстиції Побережняк М.О. звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Трушом С.А., про арешт майна у кримінальному провадженні № 22016000000000336, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 7 вересня 2016 року, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 113, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 206, ч. 3 ст. 206-3, ст. 356 КК України, а саме: єдиного майнового комплексу, розташованого за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 83, громадського будинку (літ. «Б»), розташованого за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 81, та спорткомплексу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Чистяківська, 20, які на праві приватної власності належать ТОВ «ПАО Інвестмент Лімітед Україна» (код ЄДРПОУ 41010235).
Як вбачається з матеріалів кримінального провадження, з 30 квітня 2015 року ТОВ «Інженерна група «Азов» (з 2 листопада 2016 року - ТОВ «Інженерна група «Арей») (м. Київ, проспект Перемоги, 83, код ЄДРПОУ 39774821) здійснює господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення та ремонту військової техніки.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документ
Теги: атек

Лого UΛ:Перший
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосило про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом: «надання ліцензії на Медіаправа замовнику для трансляції Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею Дивізіону І, Групи «А» (Київ, Україна, 22-28 квітня 2017), Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею (м. Кельн, Німеччина та м. Париж, Франція, 5-21 травня 2017) спільно Змагання на території України». Вартість закупівлі становить 20 тис. EUR
В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено наступне: «В змаганнях братимуть участь понад 200 учасників з країн, а саме: Угорщини, Австрії, Польщі, Казахстану, Південної Кореї, України. За прогнозами фахівців, матчі чемпіонату світу, що відбудеться в м. Києві відвідають близько 50 тисяч уболівальників, у тому числі приблизно 3 тисячі фанів із зарубіжних країн.
Трансляція змагань в Україні є унікальною для ПАТ «НСТУ», що надає можливість задовольнити потреби українських глядачів (уболівальників), а саме можливість долучитись до перегляду змагань міжнародного рівня за участі національною збірної України з хокею.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

О. Мамай презентує проект Льодового палацу (Фото: Полтавщина)
Сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, 24 березня, ухвалила проект рішення «Про розроблення детальних планів територій», в межах якого планується розробка проекту території вздовж Ворскли. Згідно з детальним планом території мікрорайону Левада передбачається будівництво Льодової арени.
Про це міський голова зазначив під час розгляду цього питання, та звернувся до депутатів не втратити дану можливість.
«До мене звернулася Федерація хокею із пропозицією збудувати у Полтаві Льодовий палац, вони хочуть його збудувати за власні кошти. Сума більше 3 мільйонів доларів. Якщо примемо рішення не будувать, то не будуємо, я на коньках не їзжу й мої діти теж не їздять, але дуже багато дітей які їздять на коньках. Ось, я вам покажу, вони хочуть збудувать власним коштом... Годину назад мені зателефонував голова обласної державної адміністрації, Головко Валерій Анатолійович, і сказав: ніяких питань, у них стоїть 2 міста - Полтава і Кропивницький. Це не приватна власність, можливо, колись, цей льодовий дворець буде передано територіальній громаді. Не прийняли, значить прийняли рішення, не треба будувать. Наразі є кілька варіантів: ми можемо не підтримати, а можемо надати рік їм, якщо на протязі року нічого не розпочнуть, то заберемо назад у комунальну власність.» - сказав Олександр Мамай.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.045 секунди