Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Д. Смулянський (Фото: Хокей)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень та на послуги спортивного залу та прилеглих приміщень. Зокрема по закупівлі з надання 394 годин льодового майданчика переможцем визначений ФОП Смулянський Дмитро Олександрович з пропозицією 1 млн. 438 тис. 100 грн. (3650 грн./год.), у той час коли по тендеру з надання 216 годин льодового майданчика переможцем визначене ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» з пропозицією 788 тис. 400 грн. (ті ж самі 3650 грн./год.)
Слід зазначити що на відміну від попередніх закупівель конкурентом ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» у ціх торгах стало не ТОВ «СК «Олімп» а Смулянський Д.О., який є незмінним співвласником та директором ТОВ «СК «Олімп» з березня 2001 року, котре у свою чергу з того часу орендує спорткомплекс заводу АТЕК. Цікаво, що у тендерній пропозиції ФОП Смулянський Д.О. зазначено (ймовірніше через необачність) «Ми, Товариство з обмеженою відповідальністю «Спортивний клуб «Олімп», надаємо свою пропозицію щодо участі у торгах...», але тендерний комітет не звернув на це ніякої уваги та визнав ФОП Смулянський Д.О. переможцем закупівлі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Льодова арена ВДНГ
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підвів підсумки закупівлі з послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення спортивних змагань та масових заходів кількістю 259 годин та 28 годин послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення навчально-тренувальних зборів. Переможцем закупівлі було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ». Вартість їхньої пропозиції становила 945 тис. 350 грн. (3650 грн./год.) по першій частині та 92 тис. 260 грн. (3295 грн./год.) по другій.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, фху

Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард» підвело підсумки закупівлі за предметом Роботи по об'єкту «Капітальний ремонт приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м.Києва» (коригування) 2 черга будівництва». Переможцем торгів визначене Товариство з обмеженою відповдальністю «Будівельна компанія «Сфера Люкс». Вартість акцептованої пропозиції становить 110 млн. 894 тис. 265 грн. та 37 коп. Переможець закупівлі має у строк до 31 грудня 2021 року виконати роботи 2 черги капітального ремонту приміщень Льодового палацу. Нагадаємо, що переможцем торгів з виконання робіт першої черги також стало ТОВ «БК «Сфера Люкс».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: авангард

Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівлі з придбання хокейного інвентарю. Загалом були закуплені 837 одиниць хокейного інвентарю, у тому числі ключки, шайби, ковзани, рукавиці, шорти, шоломи. Переможцем тендеру визначена ФОП Долбня Оксана Вікторівна. Ціна її пропозиції становила 1 млн. 632 тис. 675 грн.
Слід зазначити що крім ФОП Долбня О.В. у тендері приймали участь ті ж самі постачальники що й попередніх закупівлях «Сокола», та у закупівлях для ДЮСШ «Крижинка» та КНП «ХК «Маріуполь»: ФОП Верніков Станіслав Романович та ФОП Бондарев Генадій Юрійович. За результатами аукціону первинні пропозиції залишилися незмінними. Переможець закупівлі має забезпечити постачання 238 ключок для польових гравців (4470 грн./шт.), 7 воротарських ключок (3890 грн./шт.), 500 шайб (32 грн./шт.), 22 пари ковзанів (13 тис. 580 грн./шт.), 25 пар рукавиць (3575 грн./шт.), 20 шортів (3985 грн./шт.) та 25 шоломів (2310 грн./шт.)

Джерело: Prozorro
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Лід спорткомлексу АТЕК чекає на Сокіл (Фото: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень. Зокрема по першій закупівлі з надання 290 годин льодового майданчика переможцем визначене Товариство з обмеженою відповдальністю «Спортивний клуб «Олімп» з пропозицією 1 млн. 58 тис. 500 грн., у той час по другому тендеру з надання 144 годин льодового майданчика переможцем визначене ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» з пропозицією 525 тис. 600 грн.
За сталою традицією (1) (2) (3) взяти участь у торгах по обох закупівлях виявили бажання тільки ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» та ТОВ «СК «Олімп», первинні пропозиції яких виявились ідентичними, котрі за результатами аукціонів так і не змінилися, але по першій закупівлі переможцем було визнано ТОВ «СК «Олімп», а по другій ТОВ «Льодова арена на ВДНГ». Таким чином у обох випадках вартість години льоду становить 3650 грн./год.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.048 секунди