Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд на період з липня по грудень 2019 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 300 тис. грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3515 від 30.11.2018 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2542 від 21.11.2018, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Лого ФХУ
Федерацією хокею України було ухвалено рішення про утворення Організаційного комітету Федерації хокею з підготовки та проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років у групі Б першого Дивізіону.
До складу Організаційного комітету увійшли:
Зубко Георгій – віцепрезидент Федерації хокею України, голова оргкомітету;
Артем’єва Юлія – віцепрезидентка Федерації хокею України, заступниця голови оргкомітету, маркетингова діяльність;
Сопіт Олександр – віцепрезидент Федерації хокею України, безпека заходу, трансляції матчів;
Коваль Сергій – виконавчий директор Федерації хокею України, контроль за дотриманням спортивного регламенту та інших регламентних документів Міжнародної федерації хокею (IIHF);
Єфімов Олександр – голова відокремленого підрозділу Федерації хокею України в місті Києві, організація культурно-масових заходів;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект льодової арени у Дніпродзержинську 2012 року
На сайте мэрии Каменского опубликован текст изменений, которые планируется внести в Программу социально-экономического и культурного развития города на 2019 год, принятую депутатами горсовета.
Так, один из пунктов указанного документа касается строительства ледовой арены. Объект хотят возвести в районе СК «Прометей» по проспекту Аношкина. На составление проектно-сметной документации в городском бюджете могут предусмотреть 300 тыс. гривен.
Кроме того, в Каменском достроят тренировочную базу по баскетболу на улице Вячеслава Черновола, 67Е. Там возведут целый дворец спорта. Стоимость работ оценили в 292,8 млн гривен, 90% от этой суммы финансируется из государственного бюджета.
Вопрос рассмотрят на ближайшей сессии городского совета.

Источник: М.О.С. Медиа
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 5 по 25 серпня 2019 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 85 годин для проведення учбово-тренувальної роботи.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 127 тис. 500 грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1500 грн. Зазначимо, що нещодавно ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» орендувала льодову арену за параметрами подібну до «Льодового Періоду» у ТОВ «Льодова арена ВДНГ» ціною майже 3000 грн./год. на загальну суму 1,9 млн. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Вітер (Фото: ХК Донбас)
11 червня на засіданні Виконавчого комітету Федерації хокею України було прийнято рішення про призначення головним тренером національної збірної України Сергія Вітера.
Усім відомий, як головний тренер ХК Донбас, Сергій Вітер дебютує у ролі головного тренера національної збірної України.
Слід нагадати, що певний досвід роботи зі збірною у нього вже є: у 2014 Сергій Вітер був асистентом головного тренера Андрія Назарова на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІА. Тоді наша команда здобула перемогу в двох матчах з п’яти, зайнявши четвертий щабель турнірної таблиці.
Сергій Вітер має за спиною майже 10 років тренерського стажу. Він починав як асистент ХК Донбас (2010 - 2014), потім працював спортивним директором донецької команди (2016), а вже з 2017 року є її головним тренером. Під його керівництвом команда вже тричі ставала чемпіонами України в сезонах 2016 - 2017, 2017 – 2018, 2018 - 2019 років.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.052 секунди