Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого Інститут Харківпроект
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» підвело підсумки закупівлі за предметом Виконання проєктно-вишукувальних робіт по об'єкту: Нове будівництво фізкультурно-оздоровчої споруди «Льодова арена» за адресою: вулиця Морозова, 1-Г у м. Харкові. Переможцем торгів визначене Товариство з обмеженою відповдальністю «Інститут Харківпроект» Вартість акцептованої пропозиції становить 11 млн. 100 тис грн.
У торгах крім ТОВ «Інститут Харківпроект» виявило бажання взяти участь тільки ПрАТ «Проектний та науково-дослідний інститут «Харківський Промбудндіпроект» з пропозицією 12 млн. грн. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу засідання комітету конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Інститут Харківпроект», дійшов до висновку що пропозиція учасника оформлена вірно та відповідає всім вимогам тенденрної документації, підстави для відхилення відсутні та визначив ТОВ «Інститут Харківпроект» переможцем торгів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

ФХУ та УХЛ (Мал. ФХУ)
Українська хокейна ліга і Федерація хокею України досягли домовленості щодо продовження співпраці в рамках чинного договору, підписання додаткової угоди в інтересах збірних команд України та українського хокеїста в цілому, а також вироблення довгострокової угоди про спільну роботу з проведення чемпіонатів України з хокею.
Подробиці подальшої співпраці:
1. ФХУ входить до складу засновників УХЛ з часткою 50%. Так, Федерація і Ліга розділять правові, фінансові та маркетингові обов'язки, також між Федерацією і клубами встановлюється паритет в прийнятті рішень;
2. ФХУ надає місця представникам клубів в раді Федерації;
3. Сторони об'єднують свої зусилля в роботі, спрямованої на успішні виступи збірних України всіх рівнів;
4. ФХУ і УХЛ відкликають взаємні судові позови;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: чу, фху

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Оболонська окружна прокуратура м. Києва забезпечила реальне виконання рішення суду про повернення столичній громаді земельних ділянок Пуща-Водицького лісництва.
Так, прокуратурою встановлено, що дві земельні ділянки загальною площею 28,59 га та вартістю понад 105 млн гривень були надані приватному підприємству в оренду на 15 років для будівництва та забудови рекреаційних земель спортивно-оздоровчим комплексом з льодовим стадіоном.
Проте з’ясувалося, що орендар понад 10 років не здійснює будівництво на орендованих земельних ділянках та свій обов’язок щодо своєчасної сплати коштів за договором виконує неналежно. Вказане свідчить не лише про відсутність у нього наміру забудови землі, а про порушення ним передбачених договором оренди умов та вимог земельного законодавства.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

К. Буценко на засіданні УХА (Фото: УХЛ)
Федерація хокею України не співпрацюватиме надалі з Костянтином Буценком.
Тренер вчиняє дії, що дискредитують цю громадську організацію, а також поширює конфіденційну інформацію, що повинна була використовуватись лише із робочих цілей у рамках діяльності Спортивного комітету ФХУ. При цьому перед початком співпраці з ФХУ фахівець підписував «Зобов’язання про нерозголошення комерційної таємниці та конфіденційної інформації ВГО «Федерація хокею України».
Ба більше, Костянтин Буценко, будучи членом Ради Федерації, ігнорує засідання органу ФХУ.
На наступних зборах Ради Федерації буде порушено питання щодо позбавлення Буценка членства ФХУ. Його вже було виключено з усіх комітетів Федерації. Також спеціаліст більше не буде працювати зі збірними України U18 та U20 як асистент головного тренера команди Олександра Бобкіна.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В Киеве состоялся конгресс Украинской хоккейной ассоциации (Фото: УХЛ)
Сегодня, 28 мая, в Киеве состоялось историческое событие – первый конгресс Украинской хоккейной ассоциации.
На протяжении 2021 года хоккейные и спортивные организации со всей Украины объединялись в областные общественные союзы по примеру коллег Украинской ассоциации футбола и Федерации баскетбола Украины.
Целью такого объединения является создание современной организации с европейской структурой управления, с прозрачным выборным процессом руководящего состава, а также возможностью всем заинтересованным принимать активное участие в управлении и развитии организации.
Причиной создания ассоциации стало неисполнение различными хоккейными организациями программ по развитию украинского хоккея, фактическое отсутствие методологии для подготовки юных спортсменов и отсутствие полноценных детско-юношеских и молодежных чемпионатов.
Основными членами организации являются областные хоккейные ассоциации. На данный момент в организацию вошло 24 областных общественных союза, и организация получила статус «Всеукраинской». Всего УХА будет иметь представителей в 25 регионах Украины.
Новым руководителем, президентом Украинской хоккейной ассоциации - стал единственный украинский Олимпийский чемпион по хоккею Алексей Житник, 15 сезонов выступавший в НХЛ.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3
Містить відео
Теги: житник

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.115 секунди