Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Атлет» оголосило про проведення закупівлі за предметом: «Капітальний ремонт окремих інженерних систем та приміщень Спортивного комплексу «Атлет» за адресою м. Київ, пл. Спортивна, 1, в тому числі згідно регламенту МФХ для проведення ЧС 2017 року по хокею з шайбою (коригування)». Очікувана вартість робіт становить 42 млн. 887 тис. 148 грн. 80 коп. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 31 серпня 2017 року. Аукціон призначено на 1 вересня 2017 року.
Згідно документації конкурсних торгів, передбачено підсилення окремих несучих конструкцій будівлі Палацу спорту, ремонт ложі почесних гостей, санвузлів, ремонтно-будівельні роботи третього поверху та влаштування огородження місць для інвалідів-колясочників, ремонтно-будівельні роботи коментаторських кабін на технічному поверсі, заміна ліфтів, заміна трубопроводів водопостачання та каналізації, роботи по кондиціонуванню, встановлення систем водяного спринклерного пожежогасіння та інше. Кінцевий строк виконання робіт - 25 грудня 2017 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір на виконання передпроектних та вишукувальних робіт з "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ДП "СК "Авангард".
Згідно підписаного договору ТОВ "Порталгруп" у строк по 31 грудня 2017 року має виконати предпроектні та вишукувальні роботи з реконструкціі будівлі ДП "СК "Авангард". Вартість робіт становить 659 тис. 268 грн. За графіком виконання, роботи складаються з 4-х етапів: 1) Містобудівний розрахунок (вихідні дані) - термін виконання робіт 20 робочих днів; 2) Топографо-геодезичні вишукувальні роботи - 25 робочих днів; 3) Обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі - 40 робочих днів; 4) Проектна документація на стадії "Передпроектна пропозиція" - термін виконання 42 робочих дні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля протягом вересня-грудня 2017 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 699 тис. 500 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото–Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області №07.2-35/2237 від 20 липня 2017 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради №1509 від 14 липня 2017 року, в яких зазначено, що УНТЦ «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Одеський Палац спорту (Фото: Одеська облрада)
Одеська обласна рада планує проводити планові ремонтні роботи в Спортивно-концертному комплексі «Одеський «Палац спорту».
Нагадаємо, депутати обласної ради на одному із засідань профільної комісії розглянули питання щодо проведення необхідних ремонтних робіт у зазначеному спортивному комплексі.
Наразі «Проектний інститут «Одеський Промбудпроект» займається підготовкою проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту Палацу спорту. З обласного бюджету на це виділено кошти в розмірі 1 млн. гривень.
За словами директора Палацу спорту Ігоря Волошина, проект повинен бути готовий до початку жовтня 2017 року. Перелік має включити ремонт покрівлі купола демонстраційного залу, облаштування оглядового майданчика інженерної споруди, комунікацій, тощо:
«Проект дуже складний, в нього входять внутрішні і зовнішні роботи», – повідомив очільник закладу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» здійснила державну закупівлю на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у вересні-листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 744 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Для участі у торгах традиційно крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» зареєсрувалось лише ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке протягом останніх років неодмінно бере участь у тендерах разом з ТОВ «Дивосвіт-Плюс», з пропозицією 747 тис. 100 грн. За підсумками аукціону первісні пропозиції, як завжди, залишилися незмінними.
Згідно протоколу засідання комітету з конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (серед яких знову була довідка про те, що учасника протягом останніх 3-х років не було притягнуто до відповідальності за порушення норм закону «Про захист економічної корупції» (?!!!)), дійшов висновку що підстави відхилення тендерної пропозиції згідно Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні й одноголосно прийняв рішення про намір укласти договір.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.039 секунди