Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Енергоблок СК  «Авангард» (Фото: Facebook)
ФДМУ оголосив конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна, а саме: будівлі енергоблоку з антресоллю загальною площею 2220,0 кв. м, розташованої за адресою: 04119, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 46, літ. «Б», що обліковується на балансі державного підприємства «Спортивний комплекс «Авангард», з метою укладення договору оренди.
Замовник послуг з оцінки – Фонд державного майна України.
Платник послуг з оцінки – Благодійна організація «Фонд пам’яті «Бабин Яр».
Процедура конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності відповідно до Положення застосовується Фондом державного майна України, якщо вартість надання послуг з незалежної оцінки об’єкта оцінки менша 200 (двісті) тисяч гривень.
Строк виконання робіт – 5 календарних днів.
Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 15 000,0 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: авангард

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Правопорушник змовився з керівником учбово-спортивного центру профспілок «Авангард» та присвоїв кошти, виділені на закупівлю обладнання для льодової арени за підробленими документами. За скоєне йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, що слідчі столичного главку поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо директора столичного учбово-спортивного центру профспілок «Авангард» за привласнення майже 15 000 000 гривень бюджетних коштів. У ході досудового розслідування поліцейські спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань столичної поліції та під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва встановили спільника, який змовився з директором учбово-спортивного центру, аби заволодіти коштами державного підприємства, які виділили для реконструкції льодової арени.

Начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління главку поліції Києва Олег Кисельов розповів, що 48-річний генеральний директор приватного підприємства уклав договір із учбово-спортивним центром про закупівлю за державні кошти обладнання для утворення й підтримання якісного штучного льоду на арені:

«У подальшому, аби втілити свої злочинні наміри, зловмисники вказаних підприємств підписали підроблену накладну, яка підтверджувала, що приватне підприємство приймає на зберігання закуплене обладнання. Проте фактично вказаного обладнання не було».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля на період з січня по грудень 2020 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 2 млн. 758 тис. 500 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально -тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області №07.2-35/3318 від 26.12.2019 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради №3319 від 26.12.2019, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Зустріч у МКМС (Фото: ФХУ)
13 грудня у Міністерстві культури відбувалася офіційна зустріч віцепрезидента Міжнародної федерації хокею, голови цьогорічного молодіжного чемпіонату світу Боба Ніколсона, президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна з Міністром культури, молоді та спорту України Володимиром Бородянським та його заступником Володимиром Шуміліним.
Боб Ніколсон, канадський керівник, адміністратор хокею. З 1998 по 2014 рік він був президентом та головним виконавчим директором Федерації хокею Канади. За час перебування пана Ніколсона на посаді президента Федерації хокею Канади національні команди цієї країни завоювали багато трофеїв, у тому числі 7 золотих олімпійських медалей та 5 титулів чемпіонатів світу серед чоловіків. Нещодавно Боб Ніколсон став ще й директором клубу НХЛ «Edmonton Oilers». Під час зустрічі він поділився досвідом розвитку хокею в Канаді. Особливу увагу протягом обговорення було приділено нинішньому стану розвитку льодових видів спорту в Україні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: фху, брезвін

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі з придбання хокейного екіпірування. За 4 лотами, у трьох різних постачальників буде закуплено екіпірування загальною вартістю 917 тис. 170 грн. Ще по одному лоту «Хокейна форма» з орієнтовною вартістю 438 тис. грн. закупівля була відмінена тому що прийняти участь у тендері виявив бажання тільки один учасник.
За лотом №1 «Шолом для гри в хокей з шайбою» (220 шт.) переможцем був визначний ФОП Бондарев Генадій Юрійович з пропозицією 483 тис. 700 грн. За лотом №2 «Захист воротаря» переможцем закупівлі стала ФОП Долбня Оксана Вікторівна з пропозицією 282 тис. 900 грн. За третім лотом ФОП Іщенко Андрій Ігорович зобов'язується поставити 15 зимових костюмів для тренування на льоду вартістю 37 тис. 870 грн. За лотом №4 «Комплект захисту початківців для гри в хокей» (15 шт.) переможцем також став ФОП Іщенко А.І. з пропозицією 112 тис. 700 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.038 секунди