Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень. В обґрунтуванні застосування переговорної процедури зазначено що відповідно до положень Закону, замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо замовником було двічі (1) (2) відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Оскільки предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації, тендерним комітетом було прийнято рішення провести закупівлю за переговорною процедурою з Товариством з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ». Таким чином ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» за 996 годин оренди льодового майданчика отримає 3 млн. 286 тис. 800 грн. (3300 грн./год.).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Місце розташування Льодового палацу у Хмельницькому (Фото: НГП)
Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 березня оголосило тендер на будівництво Льодового палацу на вул. Прибузькій, 7/3А очікуваною вартістю 285 млн 443 тис. грн. Про це повідомляється у системі “Прозорро”.
Будівля Льодового палацу складатиметься з двох поверхів. У центральній частині першого поверху буде розташовано двосвітловий зал з льодовою ареною та трибуна для глядачів на 450 місць.
Також на першому поверсі розмістять: вестибюль для глядачів з входами до залу, каси, гардеробні, камери схову, теалети для відвідувачів, адміністративні приміщення, роздягальні для команд, тренерські, кімнати суддів, медичні кімнати, технічні, допоміжні та підсобні приміщення.
Другий поверх займуть: фойє для глядачів з додатковими входами до трибун залу, буфети, туалети, зал для конференцій, зали спеціальної фізичної підготовки, допоміжні та технічні приміщення.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Льодова арена ВДНГ
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Правобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено (1) (2) тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Згідно протоколу засідання тендерного комітету за результатами перевірки наданих документів для підтвердження кваліфікаційних та інших вимог визначено, що всі документи Товариства з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ» надані та визначено що їхня пропозиція відповідає кваліфікаційним критеріям. За 455 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримає 1 млн. 501 тис. 500 грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3300 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Київською місцевою прокуратурою № 5 скеровано до суду позовну заяву про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельних ділянок в Оболонському районі столиці.
Так, прокуратурою встановлено, що дві земельні ділянки загальною площею 28,59 га та вартістю понад 105 млн гривень були надані приватному підприємству в оренду на 15 років для будівництва та забудови рекреаційних земель спортивно-оздоровчим комплексом з льодовим стадіоном.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

К. Сімчук на мітингу (Фото: 112)
Учні школи "Сокіл" та їхні батьки прийшли під Офіс президента з вимогою не віддавати спортивний комплекс "Авангард" в оренду приватному благодійному фонду і продовжувати реконструкцію, яка триває вже 10 років.
"Були великі надії на цей рік, що вже фінансування запуститься, і з вересня цього року ми вже вийдемо на льодову арену. Фінансування було закладено в держбюджеті-2018, але другий транш був зупинений за цих дивних схем передання землі в оренду. Це база підготовки не тільки хокеїстів, а й баскетболістів і гімнастів, це база олімпійського резерву. Невже нашій країні не потрібні майбутні олімпійські чемпіони?" – наголосила Ольга, мама хокеїста школи "Сокіл".
Зараз дітям доводиться щодня на 6:00 їхати на ВДНГ, однак каток там часто непридатний для тренувань, а тим паче для змагань.
"Зараз діти займаються на ВДНГ, там побудований тимчасовий каток, знову ж таки нашими батьками. Приватний каток. На жаль, ані льоду, ані часу, ані місця не вистачає. Роздягалень не вистачає", – розповів директор школи "Сокіл Київ" Костянтин Симчук.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.103 секунди