Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
25 лютого 2019 року слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва Мазур Ю.Ю. розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого Головного управління Національної поліції в місті Києві Рябчука О.Ю. погоджене прокурором відділу прокуратури міста Києва Власовим Є.К. у кримінальному провадженні №12014100000000564, відомості щодо якого внесені 28.03.2014 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, про арешт майна встановив: слідчим управленням Головного управління Національної поліції у м. Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження в ході якого встановлено, що Бойчук В.А. будучи директором Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» за попередньою змовою генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «WМ-Україна» Копилом І.В. зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи майном ДЮУСЦП «Авангард» при наступних обставинах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Київська міська рада на пленарному засіданні 28 лютого розглянула питання щодо створення дитячо-юнацької школи з хокею «Сокіл» за поданням депутатів Київської міської ради В. Мондриївського та Г. Старостенко.
Рішення було прийнято протягом 50 секунд. Голувуючий на засіданні В. Прокопів запитав: чи є необхідність у доповіді та обговоренні цього проекту рішення, чи хтось наполягає? Таких бажаючих не знайшлось, й питання було поставлено на голосування. За проголосував 61 депутат.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Проект льодової арени в Краматорську (Фото: Краматорск Post)
В Бахмуте в ближайшее время может быть построен ледовый каток. Договоренность об этом была достигнута во время встречи народного депутата Украины Бориса Колесникова с руководством города.
Как рассказал начальник управления по вопросам физической культуры и спорта городского совета Виктор Лыс, условия строительства такого катка существенно отличаются от условий, на которых аналогичное сооружение планировалось построить в 2013-2014 годах. Для участия в государственной программе тогда город должен был выделить землю, подвести все коммуникации, открыть отделение хоккея и спортивных танцев в ДЮСШ и частично содержать этот каток.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ
Мiнiстерство молоді та спорту України оприлюднило Додаткову угоду №5 до договору від 24 січня 2017 року між Мінмолодьспортом та Федерацією Хокею України про проведення експерименту щодо організації та проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування ФХУ на 2019 рік у розмірі 6 млн. 151 тис. грн.. Також внесено зміни до пункту 2.2.10 Договору, згідно якого ФХУ зобов'язується витратити у 2019 році на організацію та проведення спортивних заходів 676 тис. 610 грн. власних коштів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: фху

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля на період з січня по грудень 2019 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 875 тис. 100 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3515 від 30.11.2018 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2542 від 21.11.2018, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.061 секунди