Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХК «Маріуполь» (Мал. Facebook)
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Хокейний клуб «Маріуполь» підвело підсумки закупівлі з придбання хокейного інвентарю. Загалом була закуплена 621 одиниця хокейного інвентарю, у тому числі ключки, шайби, шоломи та ін. За підсумками аукціону переможцем був визначний ФОП Бондарев Генадій Юрійович з пропозицію 1 млн. 379 тис. 860 грн.
Слід зазначити що як і у випадку з ХК «Сокіл» у аукціоні бажали прийняти участь ті ж самі постачальники: ФОП Бондарев Г. Ю., ФОП Верніков Станіслав Романович та ФОП Долбня Оксана Вікторівна. Та за збігом обставин пропозиція Бондарева також виявилась привабливішою на 140(!) гривень. За результатами аукціону учасники не виявили бажання знижувати ціну.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В. Зеленський робить стартове вкидання (Фото: ХК Донбас)
У межах робочої поїздки до Донецької області Президент України Володимир Зеленський взяв участь у відкритті льодової арени Mariupol Ice Center.
Двоповерховий спортивний об’єкт з льодовим катком має також медпункт, спортзал, методичний кабінет, фуд-корт та фан-шоп. Вартість проекту становить 90 млн грн.
На базі льодової арени заснували муніципальний хокейний клуб, який гратиме в українській хокейній лізі.
Виступаючи на церемонії відкриття льодової арени, Глава держави наголосив на важливості будівництва таких сучасних та комфортних спортивних об’єктів саме на Донбасі.
«Це велика перемога для Маріуполя, для мешканців цього чудового міста, для всієї України і для Донбасу в цілому, тому що він для нас, для кожного з вас єдиний. І це велика перемога також для тимчасово окупованих територій Донбасу – щоб вони бачили, що тут є життя, тут будується Україна», – сказав Президент і висловив переконання, що Україна обов’язково поверне всі свої землі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лід спорткомлексу АТЕК чекає на Сокіл (Фото: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею "Сокіл" підвела підсумки закупівлі на послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень. Згідно акцептованої пропозиції переможцем торгів визначене Товариство з обмеженою відповдальністю "Спортивний клуб "Олімп". За 463,5 години оренди льоду ТОВ "СК "Олімп" отримає 1 млн. 529 тис. 550 грн. (тобто 3300 грн./год.)
Слід зазначити що, як це заведено у закупілях останього часу, первісні пропозиції за результатами аукціону залишилися незмінними. Стартова пропозиція ТОВ "СК "Олімп" виявилась більш привабливішою ніж пропозиція ТОВ "Льодова арена на ВДНГ" (1 млн. 539 тис. 747 грн.) Цікаво що ще в середині вересня було анонсовано що домашньою ареною новоствореного клубу УХЛ "МХК Сокіл" буде ковзанка спорткомплексу АТЕК.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл, атек, чу

Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель з придбання хокейного інвентарю. Загалом за 4 закупівлями було придбано 1591 одиницю спортивного обладнання на суму 2 млн. 371 тис. 250 грн. За трьома закупівлями з постачання 264 хокейних ключок для дорослих, 170 юніорських ключок та іншого обладнання (ковзани, шайби, елементи хокейної форми, ін.) переможцем був визначний ФОП Бондарев Генадій Юрійович з пропозиціями 923 тис. 300 грн., 339 тис. 150 грн. та 923 тис. грн. відповідно.
Ще за однією закупівлею з придбання 70 комплектів спортивної форми переможцем визначений ФОП Гурин Андрій Олександрович. За це він отримає 185 тис. 800 грн.
Слід зазначити що у всіх закупівлях за результатами аукціонів первісні пропозиції залишилися незмінними. Крім того, у трьох закупівлях з чотирьох приймали участь ті ж самі постачальники (ФОП Бондарев Г. Ю., ФОП Верніков Станіслав Романович та ФОП Долбня Оксана Вікторівна), але пропозиції Бондарева заздалегідь виявилися привабливіше на декілька сотень гривень.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Лого ХК Коаматорськ (Мал. Xsport)
Сьогодні під час чергового засідання члени виконкому Краматорської міської ради розглянули декілька важливих питань.
На пропозицію управління з гуманітарних питань члени виконкому затвердили попередні рішення щодо затвердження списку лауреатів щорічної разової премії Краматорської міської ради «Обдарованість». Очікується, що виплати у розмірі від 300 до 1000 гривень отримають 261 дитина, що досягли значних успіхів за участь у конкурсах різного рівня у сфері культури та мистецтва.
Також члени виконкому попередньо схвалили рішення щодо створення у місті нового комунального підприємства «Спортсервіс». На нього буде покладено управління новими великими об’єктами спортивної інфраструктури, що вже з’явились або з’являться у Краматорську найближчим часом, як то Льодова арена, спортивні комплекси у парку Ювілейному та саду Бернацького, зал для греко-римської боротьби Колізей та басейн у парку Пушкіна. Попередній розгляд проекту рішення щодо створення комунального некомерційного підприємства «Хокейний Клуб Краматорськ» розглянуто не було, його відправили на подальше доопрацювання.

Джерело: Краматорська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.1 секунди