Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард» оголосило про проведення закупівлі за предметом: Розробка проектної документації на будівництво «Капітальний ремонт приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва (Коригування), стадія «Р». Аукціон має відбутися 21 квітня 2021 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 2 млн. 400 тис. грн.
Згідно тендерної документації проектна документація розробляється в дві стадії: «Проект (П)» та «Робоча документація» (Р) відповідно до вимог ДБН. Строк виконання робіт: до 01 червня 2021р. У завданні на проектування зокрема зазначено: Льодова арена: передбачити можливість експлуатації льодової арени як для спортивних змагань так і для масового катання; врахувати необхідні приміщення для використання при масовому катанні на ковзанах; технологічно передбачити можливість проведення в приміщенні Льодової арени громадських заходів (концерти, виставки, тощо); архітектурно – планувальні рішення льодової арени повинні забезпечувати достатній рівень комфорту; Черговість будівництва передбачена у дві черги.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Лого ДЮСШ «Крижинка (Мал. Facebook)
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про наміри укласти договори під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Лівобережних та Правобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено (1) (2) тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Таким чином переможцем закупівлі для учнів Лівобережних районів було визначено Приватне підприємство «Гловер», яке надає послуги Льодовової арени «Термінал» у Броварах. За 390 годин послуг льодової арени воно отримає 1 млн. 560 тис. грн. (4 тис. грн./год.). У той час як переможцем закупівлі для учнів Правобережних районів стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ». Також за 390 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримає 1 млн. 423 тис. 500 грн. Таким чином тут година льоду коштуватиме 3650 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

К. Буценко та О. Бобкін (Фото: Facebook)
Український спеціаліст Олександр Бобкін очолив збірну України U-20 з хокею з шайбою, а також продовжив контракт із Федерацією хокею України як наставник молодшої національної команди U-18. Про це стало відомо під час засідання Ради ФХУ.
«Для мене посада головного тренера – це велика честь і відповідальність. Скоро емоції від цієї події відійдуть на другий план, і ми зі штабом встанемо до роботи, якої багато. Уже найближчим часом ми проведемо збори, де зможемо подивитись гравців як із чемпіонату України, так і наших легіонерів», – заявив Олександр.
До слова, асистентом Бобкіна стане Костянтин Буценко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Кабінету Міністрів України 17.03.2021 (Фото: КМУ)
Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.
Міністерство молоді та спорту розпочинає прийом пропозицій.
Багатофункціональні спортивні комплекси, льодові арени, палаци спорту, басейни, стадіони, зали для ігрових видів спорту – цьогоріч субвенція передбачена на об’єкти-«магніти».
Для участі у відборі проєкти, що можуть бути профінансовані за рахунок субвенції, повинні відповідати визначеним умовам.
Пропозиції щодо включення спортивних об’єктів до переліку об’єктів приймаються протягом 20 робочих днів з дня набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2021 р. № 226. Після чого подані об’єкти розглядатиме відповідна комісія, до складу якої входитимуть представники спортивних федерацій, народні депутати, працівники Мінмолодьспорту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Александр Годынюк недосчитался многих опытных бойцов (Фото из архива)
Вихованець київського «Сокола» та ексгравець НХЛ Олександр Годинюк став головою Спортивного комітету Федерації хокею України. Про це стало відомо під час засідання Ради Федерації хокею України.
«Роботи попереду дуже багато – і тієї, що стосується дорослих спортсменів, і тієї, що стосується, наймолодших хокеїстів. Особливу увагу варто приділити дітям до 12 років, адже саме в цьому віці формуються основні навички атлета. Саме на них треба робити акцент, а не на тактиці, розвиваючи юних спортсменів. У нас є спеціалісти, однак із ними так само треба працювати, проводити семінари. Якісна робота з дітьми створить якісну вертикаль переходу спортсменів до національної збірної», – заявив пан Олександр.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: годинюк, фху

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.056 секунди