Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" підвело підсумки закупівлі за предметом "Коригування проектної документації капітального ремонту будівлі Льодового палацу за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46". Переможцем торгів визначениий ФОП Власюк Ігор Петрович. Вартість акцептованої пропозиції становить 1 млн. 499 тис. 301 грн.
Оскільки взяти участь у торгах виявив бажання лише один учасник аукціон не проводився. Згідно протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою, уповноважена особа - Щербак В.С. за результатами розгляду пропозиції Власюка І.П. визнав ФОП Власюк І.П. переможцем спрощеної закупівлі та ухвалив рішення про намір укласти договір. Згідно наданої документації ФОП Власюк І.П. планує залучити у якості субпідрядника ТОВ "Кафер інжиніринг" (кінцеві бенефіціарні власники Баранов Дмитро Олександрович та Комбаров Іван Володимирович). Також за умовами закупівлі потрібно було надати лист-згоду на використання авторських прав від правовласника - ТОВ "Київбудпроект22". Такий лист за підписом директора Генюка Г.Ю. було надано.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Лого ДЮСШ «Крижинка (Мал. Facebook)
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації підвела підсумки закупівлі за предметом Хокейне екіпірування для ДЮСШ «Крижинка». За результатами аукціону переможцем визнаний ФОП Іщенко Андрій Ігорович За 1039 одиниць хокейного екіпірування він отримає 1 млн. 760 тис. грн.
Слід зазначити що крім ФОП Іщенко А.І. у торгах приймали участь ті ж самі постачальники що раніше у закупівлях для ДЮСШ з хокею «Сокіл» та КНП «ХК «Маріуполь»: ФОП Бондарев Генадій Юрійович, ФОП Верніков Станіслав Романович та ФОП Долбня Оксана Вікторівна, але на відміну від тих закупівель ФОП Іщенко А.І. за результатами аукціону знизив ціну. За умовами закупівлі Андрій Іщенко має поставити 279 хокейний ключок, 20 пар ковзанів, рукавиці, щитки, захист, ігрову та тренувальну форму, шайби та ін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: крижинка

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Київська міська прокуратура через суд домоглася розірвання договору оренди та повернення столичній громаді земельних ділянок загальною площею 28,5 га та вартістю 106 млн грн. по вул. Міській в Оболонському районі столиці (Пуща-Водиця).
Підставою для позову стало порушення з боку орендаря вимог земельного законодавства та умов договору оренди.
Так, отримавши у 2007 році вказану землю у довгострокову оренду під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном, товариство так і не розпочало на ній будівництво, а з 2013 року систематично не сплачує орендну плату. Станом на 2020 рік сума заборгованості за користування землею складає майже 1,5 млн гривень.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХК «Кременчук» (Мал. Facebook)
Громадська організація "Хокейний Клуб "Кременчук" оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на придбання екіпірування для хокею. В обґрунтуванні застосування переговорної процедури зазначено що відповідно до положень Закону, замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо замовником було двічі (1) (2) відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Таким чином тендерним комітетом було прийнято рішення провести закупівлю за переговорною процедурою з Фізичною особою - підприємцем Філіпповим Юрієм Івановичем. За 43 одиниці хокейного екіпірування (шоломи, нагрудники, щитки, труси, рукавиці, ковзани) ФОП Філіппов Ю.І. отримає 280 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кременчук

Cooper&Hunter
Найіменитіший хокейний клуб України, єдиний бронзовий призер чемпіонату СРСР (1985 року) в історії українського хокею, відновив свою роботу влітку цього року під керівництвом колишнього вихованця Сокола, нападника Олега Шафаренка, та успішно зіграв перші поєдинки.
Спонсорський договір між ексклюзивними представниками компанії Cooper&Hunter в Україні та Сокiл Київ про всебічну підтримку команди було підписано в Києві, 6 листопада 2020 року, а вже наступного дня команда вийшла на лід у межах чемпіонату Української хокейної ліги.
Надалі логотип C&H буде прикрашати форму гравців Сокола. Наразі чемпіонат проходить без присутності фанатів, але вони матимуть можливість підтримати улюблену команду, переглядаючи ТБ та інтернет-трансляцію.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.045 секунди