Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
 Борис Колесников (Фото: Корреспондент)
На сегодняшний день Покровск является одним из самых спортивных городов области в котором активно развивается почти пятьдесят видов спорта. Двадцать спортивных клубов посещают около двенадцати тысяч детей и взрослых, что составляет примерно пятую часть от общего количества жителей города. Дети переселенцев занимаются в секциях бесплатно.
С недавних пор Покровск активно принимает соревнования, турниры, чемпионаты не только областного, но и всеукраинского уровня. За прошлый год прошло около ста пятидесяти спортивных мероприятий. Но все это касается летних видов спорта. Жители Покровска уже давно мечтают о ледовой арене. Возить детей на тренировки в Дружковку могут позволить себе не многие из-за нехватки средств и времени.
Мечта покровчан может стать реальностью. Об этом в эксклюзивном интервью «Знамени Индустрии» рассказал президент хоккейного клуба «Донбасс» Борис Колесников:
Мы сейчас взялись за Мариуполь, там строим арену. Но буквально после праздников мы с городским головой Русланом Требушкиным пойдем к премьер-министру с предложением вскладчину построить и в Покровске. Т. е. по трети дают город, область и правительство. И можно построить современную ледовую арену. А хоккейный клуб «Донбасс» обеспечит тренерами, персоналом, методикой и экипировкой.

Источник: Знамя Индустрии
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підвів підсумки закупівлі за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем визначене Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ». Вартість акцептованої пропозиції становить 756 тис. грн.
Слід зазначити, що найвигіднішу пропозицію вартістю 749 тис. 500 грн. надало ТОВ «Архітектурне бюро Проценко», але вона була відхилена тому що не відповідає визначеним умовам та документації закупівлі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Юніорська збірна, І. Жданов та В. Кириленко (Фото: Мінмолодьспорт)
20 квітня грою Україна-Румунія завершився чемпіонат світу з хокею серед юніорів (дивізіон 1, група Б).
В своєму останньому поєдинку збірна України одержала чергову перемогу із рахунком 6:0, що дозволило їм закріпитися на першому місці.
Кращим форвардом чемпіонату став гравець національної збірної Олександр Пересунько.
Міністр молоді та сорту Ігор Жданов привітав збірну і тренерів із високим досягненням:
"Щиро вдячний вболівальникам,які своєю відвідуваністю та палкою підтримкою юніорської команди України ще раз продемонстрували, що в нашій країні люблять хокей. Уряд, Міністерство молоді та спорту разом з Федерацією хокею України вкотре довели, що ми вміємо проводити такі престижні міжнародні змагання на the best рівні".
Наступного року юніорська збірна України виступатиме у дивізіоні 1А.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: u-18, жданов

Лого Інститут Харківпроект
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут Харківпроект» на розробку проектно-кошторисної документації по об'єкту «Будівництво «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові». Сума договору становить 1 млн. 490 тис. грн. Роботи складаються з трьох етапів: 1) Містобудівний розрахунок, стадія «Проект» - 66 робочих днів після отримання вхідних данних та авансу. 2) Завершення розробки стадії «Проект» - 44 робочі дні після завершення першого етапу. 3) Стадія «Робоча документація» - 65 робочих днів після отримання позитивного висновку експертизи.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ФХУ
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» оприлюднила протоколи про застосування переговорних процедур закупівель за предметами: «Послуги з експлуатації спортивних споруд - Палац Спорту», «Послуги з тимчасового розміщення» та «Послуги з організації харчування» для проведення спортивного заходу - Чемпіонату Світу з хоккею 2018 в Палаці Спорту м. Київ. Загальна вартість становить 6 млн. 259 тис. 224 грн. Відповідальний за проведення закупівель - виконавчий директор ФХУ Коваль Сергій Анатолійович.
Зокрема, 8 днів оренди Палацу спорту коштуватимуть 3 млн. 680 тис. грн. (460 тис. грн. за добу). Послуги з проживання 183 осіб: спортсменів, тренерів, суддів міжнародної федерації хокею, директора чемпіонату від МФХ, представників IIHF надасть Товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Русь». Їх послуги оцінено в 1 млн. 188 тис. 184 грн. ТОВ «Готельний комплекс «Русь» також організує харчування учасників заходу протягом 9 днів вартістю 1 млн. 391 тис. 040 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.048 секунди