Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Чілери на "відповідальному зберіганні" (Фото з власного архіву)
Сьогодні відбулася робоча зустріч президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна та віце-президента Михайла Резніка із Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Учасники зустрічі в ході розмови торкнулися двох аспектів розвитку хокею з шайбою в Україні.
Зокрема, представники Федерації обговорили з Міністром продовження реалізації цілей та завдань державної соціальної цільової програми «Хокей України». Також мова йшла про передачу наявного на балансі підприємства, підпорядкованого Мінінфраструктури, обладнання для будівництва та експлуатації спортивних споруд зі штучним льодом для міст та областей, які розробляють проектно-кошторисну документацію та планують будівництво льодових арен.
За підсумками зустрічі Володимиром Омеляном були дані відповідні доручення.
Нагадаємо, що після прийняття програми «Хокей України» відповідальним за використання коштів за цією програмою стало Державне підприємство «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд». У 2008 році ними було закуплене обладнання для будівництва спортивних споруд зі штучним льодом.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Звіт О. Савицького (Фото: Ю. Кириченко)
Головний тренер національної збірної команди України Олександр Савицький та старший тренер юніорської збірної Олег Ігнатьєв відзвітували перед Радою Федерації про виступи команд на чемпіонатах світу 2017 року.
Нагадаємо, національна збірна посіла шосту сходинку на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІА, який відбувся у Києві, а юніорська збірна завершила чемпіонат у Дивізіоні ІВ в словенському Бледі п’ятою.
«Організаторам, Федерації хокею України та волонтерам вдалося створити справжнє свято хокею. Лише ми підвели з результатом. Ми усвідомлювали рівень команд-суперниць і загальний рівень змагання. Тому підготовка була побудована таким чином, що основну ставку ми робили на перші два матчі. Ми вважали, що ці суперники (Угорщина та Польща – прим.) нашого рівня. Угорці сильні індивідуально та командно. Проте ми просили хлопців не боятися грати. Певний комплекс у гравців, що угорці грали минулого сезону в еліті був. Тому ми хотіли, щоб наші гравці не боялися грати і завжди старалися грати правильно. За вдалого збігу обставин ми розраховували на позитивний результат», – зазначив Олександр Савицький.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Зубко та А. Брезвін (Фото: Геометрія)
12 липня відбулася зустріч президента Федерації хокею України Брезвіна Анатолія Івановича та віце-президента Зубка Георгія Юрійовича із Київським міським головою Кличком Віталієм Володимировичем.
Протягом наради відбулося обговорення нагальних питань нинішнього стану та подальшого розвитку хокею з шайбою у місті Києві. Відзначено, що у столиці планується підготовка проектно-кошторисної документації щодо будівництва льодової арени по вулиці Д. Щербаківського, 58-А, а також спортивної споруди зі штучним льодом та басейном по вулиці Тростянецькій, 60.
Також частина часу зустрічі була присвячена заходам, що дозволили б відновити участь хокейного клубу «Сокіл» (м. Київ) у національному чемпіонаті.
Міським головою з обговорюваних питань було надано відповідні доручення.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Заседание оргкомитета (Фото: Одесский горсовет)
6 июня 2017 года в одесской мэрии состоялось заседание организационного комитета по подготовке и проведению в апреле 2018 года Чемпионата мира по хоккею с шайбой среди юниоров IIHF в Одессе.
В турнире планируют принять участие 16 (?! - прим ред.) команд из: Украины, Венгрии, Австрии, Японии, Италии, Румынии и других стран мира.
«Это знаковое для города событие - первые в истории Одессы официальные соревнования по хоккею с шайбой. И мы сделаем все от нас зависящее, чтобы Чемпионат прошел в Одессе на самом высоком уровне», - подчеркнул заместитель Одесского городского головы Анатолий Орловский.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: одеса

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ у вересні - листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 750 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 21 липня.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено орендувати льодову арену у кількості 70 годин у вересні та по 120 годин у жовтні і листопаді. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, з площею льодового поля не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, комбайном для чистки льоду та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.085 секунди