Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки допорогової закупівлі за предметом «послуги льодового поля та прилеглих приміщень» у травні 2017 року для проведення навчально-тренувальних занять вихованців ДЮСШ 2005-2007 р.н. загальною кількістю 17 годин.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «АТЕК-Спорт», яке запропонувало ковзанку спорткомплексу «АТЕК». Вартість пропозиції становилала 33 тис. 150 грн. без ПДВ. Таким чином година оренди льодової арени становить 1 тис. 950 грн. без ПДВ. Слід зазначити, що ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке протягом останніх років неодмінно бере участь у тендерах на оренду льоду разом з ТОВ «Дивосвіт-Плюс», але щоразу програє йому, теж пропонує ковзанку спорткомлексу «АТЕК». Ціна їхніх пропозицій останнім часом сягає 2 тис. 405 грн. за годину без ПДВ.
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «АТЕК-Спорт» було зареєстрована 6 квітня 2016 року. Статутний фонд ТОВ складає 1000 грн. Основним видом діяльності є «Функціювання спортивних споруд». Засновником та керівником ТОВ «АТЕК-Спорт» вказано Маковецького Віталія Олексійовича. 18 серпня 2016 року між ТОВ «АТЕК-Спорт» та ПрАТ «АТЕК», в особі генерального директора Ільєнко Л.О. було підписано Договір про співробітництво щодо використання льодової арени. Строк дії цього договору становить 2 роки з можливістю продовження.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл, атек

Прес-конференція Оргкомітету ЧС-2017 (Фото: Facebook)
Сьогодні, 18 квітня, національна хокейна збірна вперше вийшла на новий лід у Палаці спорту і провела відкрите тренування. Захід відвідав Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент НОК України Сергій Бубка, представники ЗМІ.
У розмові з хокеїстами Віце-прем’єр-міністр побажав їм доброго здоров’я та яскравих перемог, а ще – гідно представити Україну на міжнародному турнірі. Запевнив, що вся країна буде їх підтримувати та вболівати.
«Квитки на всі 5 матчів української збірної вже давно розкуплені, пряму трансляцію з Палацу спорту здійснюватиме суспільне телебачення. Переконаний, що трибуни будуть заповнені вщент, мільйони українців дивитимуться матчі по телевізору і вболіватимуть за нашу рідну хокейну збірну», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В. Усенко (Фото: Метроплюс)
Голова Київської міської державної адміністрації В. Кличко підписав розпорядження про проведення чемпіонату світу з хокею та масового заходу «Хокейне містечко». Згідно зазначеного розпорядження взято до уваги звернення Федерації хокею України щодо проведення з 22 по 28 квітня 2017 року на базі Державного підприємства «Спортивний Комплекс «Атлет» чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків та підтримано ініциативу Товариства з обмеженою відповідальністю «Метро плюс» щодо проведення з 20 до 28 квітня 2017 року на Спортивній площі перед ДП «СК «Атлет» масового заходу «Хокейне містечко».
Зазначимо, що згідно інфрмації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «Метро плюс» створене у вересні 2013 року, має статутний фонд у розмірі 2 тис. грн. Засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником ТОВ «Метро плюс» є Усенко Віталій Вадимович. Основним видом діяльності ТОВ зазначено «Видання журналів і періодичних видань». Серед інших видів діяльності товариства: Видання книг, журналів, інші види видавничої діяльності, Рекламні агентства та Оптова торгівля іншими проміжними продуктами.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документМістить відео
Теги: кмда, кличко

Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» оголосила про застосування переговорних процедур закупівель за предметами: «Експлуатація Палацу Спорту для проведення Чемпіонату Світу з хоккею», «Послуги з тимчасового розміщення» та «Послуги з організації харчування». Загальна вартість становить 5 млн. 786 тис. 360 грн. Відповідальний за проведення закупівель - виконавчий директор ФХУ Коваль Сергій Анатолійович.
Зокрема, 10 днів оренди Палацу спорту коштуватимуть 3 млн. грн. (300 тис. грн. за добу). Послуги проживання поділені на 2 лота, згідно першого Товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Русь» отримає 1 млн. 178 тис. 120 грн. за проживання 174 спортсменів та тренерів протягом 8 днів. За другим лотом, Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна Компанія «Квадр» заробить на проживанні 22 представників МФХ 323 тис. 40 грн.. Згідно обгрунтування закупівель «місце проживання має бути розміщено поряд з місцем проведення спортивного заходу. Вимогам відповідають 2 готелі - готель «Русь» 3 зірки (спортсмени, тренери), готель «Президент» 4 зірки (представники МФХ)». ТОВ «Готельний комплекс «Русь» також організує харчування учасників заходу протягом 9 днів вартістю 1 млн. 285 тис. 200 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Новый каток. Раньше был школьный стадион, за который боролись жители. (Фото: А. Искрицкая)
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» оголосило про здійснення закупівлі за предметом Капітальний ремонт внутрішніх приміщень спортивної будівлі КП «Спорткомплекс» «Льодова Арена». м. Київ, вул. Шалетт,6. Очікувана вартість закупівлі становить 2 млн. 188 тис. 800 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 21 квітня 2017 року.
Згідно тендерної документації переможець торгів має провести капітальний ремонт внутрішніх приміщень Льодової арени у період з 1 червня по 31 липня 2017 року. Серед запланованих робіт: заміна дверей, роботи з теплоізоляції, заміна сантехнічного приладдя, розеток, вимикачів, освітлювальних приладів, заміна лакофарбового покриття хокейного поля, внутрішнє опорядження та ін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.087 секунди