Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» відзвітувала про результати закупівель за предметом «Хокейні ключки» на загальну суму 598 тис. 850 грн. Відповідальною особою за проведення всіх закупівель був Коваль Сергій Анатолійович.
Зокрема, у грудні 2016 року ФХУ закупила 69 ключок виробництва компанії Bauer у фізичної особи-підприємця Британчук Юлії Борисівни за 203 тис. 550 грн. для навчально-тренувального збору національної збірної та для участі збірної U-20 у чемпіонаті світу, 67 ключок у ТОВ «Спортделюкс» за 197 тис. 650 грн. для участі національної збірної у грудневих змаганнях «Euro Ice Hockey Challenge», а також 67 ключок фірми Bauer у ФОП Семенченко В.С. для участі у мiжнародних спортивних регіональних змаганнях, також на суму 197 тис. 650 грн..
Крім цього, у лютому поточного року ФХУ провела закупки ще 109 ключок за процедурою допорогової закупівлі. Оскільки на участь у тендерах зареєструвався один учасник аукціон не проводився. ТОВ «Арена-альянс» запропонувало загальну ціну 321 тис. 550 грн. Наразі обидві пропозиції не акцептовані й перебувають у статусі «Очікує рішення».
Таким чином вартість однієї ключки за всіма закупівлями складає 2 тис. 950 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХЕЛ №2 (Мал.: ХЕЛ)
Суддя Господарського суду міста Києва Сівакова В.В. розглянула позовну заяву Державного підприємства «Палац спорту» до Громадської спілки «Хокейна Екстра Ліга України» про стягнення 2 млн. 338 тис. 754 грн. та 15 коп., з яких: 1 878 500,00 грн. основного боргу, 310 310,80 грн. пені, 112 339,00 грн. збитків від зміни індексу інфляції та 37 604,35 грн. - 3% річних за неналежне виконання взятих на себе останнім зобов'язань згідно договору № 125 від 30.12.2015.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд міста Києва встановив:
30 грудня 2015 року між ДП «Палац спорту» та ГС «Хокейна Екстра Ліга України» було укладено Договір №125. Відповідно до п. 1.1 договору позивач зобов'язався в період з 1 січня 2016 року до 31 грудня 2018 року надати послуги під час підготовки і проведення матчів Чемпіонату з хокею з шайбою, згідно з погодженим сторонами розкладом, за завданням відповідача за плату.
Спір виник в зв'язку з тим, що відповідач в порушення взятих на себе зобов'язань за договором отримані послуги не сплатив, в зв'язку з чим виникла заборгованість.
Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню з настусних підстав:

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Кабінету Міністрів України 08.02.2017 (Фото: КМУ)
8 лютого 2017 року Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. №1194 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Хокей України».
Зокрема, документом уточнено результативні показники, обсяги фінансування завдань та заходів, строки їх виконання з урахуванням фактичних обсягів фінансування та досягнутих результатів. Передбачається, що фінансування заходів, включених до Програми, здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Федерації хокею України та приватних інвесторів.
Згідно з прийнятою постановою, загальні обсяги фінансування Програми становитимуть 850,67 млн. гривень (за попередньою редакцією, прийнятою Кабміном у листопаді 2013 року, ця цифра дорівнювала 3 млрд 593 млн. грн.), у тому числі: за рахунок коштів державного бюджету - 337,72 млн. гривень (у редакції 2013 року - 2 млрд 348,9 млн. грн.), місцевих бюджетів - 260,93 млн. гривень (834,9 млн.), інших джерел - 252,02 млн. гривень (409,2 млн. грн.).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого UΛ:Перший
Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо врегулювання проблемних питань, пов’язаних з висвітленням спортивних подій. На нараді були присутні Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, представники Державного комітету телебачення і радіомовлення, Національної суспільної телерадіокомпанії України, Міністерства фінансів.
Учасники наради обговорили питання міжвідомчої взаємодії для забезпечення телевізійних трансляцій на UΛ:Перший важливих спортивних подій, які цьогоріч відбудуться в Україні, зокрема Чемпіонату світу з хокею-2017 і Чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Крім цього, під час наради обговорили питання формування пріоритетів щодо висвітлення інших міжнародних спортивних змагань на найближчі 2 роки.

Джерело: Урядовий портал
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: кириленко

Засідання Оргкомітету ЧС-2017 (Фото: Facebook)
Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося друге засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. У засіданні також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, тренер збірної команди з хокею Олександр Савицький, а також представники Київської міської державної адміністрації, Національного олімпійського комітету, міністерств та відомств.
В’ячеслав Кириленко, відкриваючи засідання, зазначив, що чемпіонат світу з хокею-2017 Україна має провести на високому рівні.
«Для нас є важливим проведення Чемпіонату світу з хокею в нашій країні. Уряд докладе усіх зусиль для належної підготовки та проведення цих змагань», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.076 секунди