Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
КП «Обласний центр хокею» ХОР
Как сообщалось, 12 апреля глава Херсонского облсовета Владислав Мангер подписал распоряжение о проведении служебной проверки в КП «Областной центр хоккея» - проверяли работу директора предприятия Владимира Грищенко.
В распоряжении указывалось, что проверка продлится 2 месяца. На это время Мангер назначил и.о. директора КП Игоря Теременко.
20 мая Мангер объявил конкурс на должность руководителя предприятия. Основания не указаны, также не говорится о результатах проверки (1) (2) (3) (4) и об увольнении Грищенко.
Когда конкурс пройдет, в документе не указано. Кандидаты должны иметь степень магистра и опыт работы на руководящей должности не менее 5 лет.

Источник: Херсон Daily
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

Проект льодової арени на Льодовому стадіоні (Фото: UA:Перший)
Україна на Конференції з підтримки реформ в Канаді (Торонто) в липні цього року має намір презентувати державний інвестиційний проект будівництва льодової арени у Києві вартістю 1,68 млрд грн, повідомляє Мінекономрозвитку.
Таку пропозицію озвучив перший віце-прем'єр – глава Мінекономрозвитку Степан Кубів на засіданні міжвідомчої комісії з питань держінвестпроектів, що відбулося наприкінці квітня.
Комісія підтримала його ініціативу виділити вже зараз, а не в липні, як заплановано, перше бюджетне фінансування проекту, щоб розпочати розробку проектної документації і встигнути підготувати презентацію проекту до конференції в Торонто.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у користування протягом травня - грудня 2019 року льодову арену у м. Києві загальною кількістю 633 години (106 годин у травні, 55 годин у червні та по 118 годин з вересня до грудень включно).
Для участі у аукціоні зареєструвалися 2 учасника: Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена ВДНГ» з пропозицією 1 млн. 899 тис. грн. та Приватний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Хокейний клуб «Торнадо» з пропозицією 1 млн. 900 тис. грн. Протягом аукціону ТОВ «Льодова арена ВДНГ» знизило свою пропозицію до 1 млн. 898 тис. грн., у той час як ПЗ «ДЮСШ ХШ «ХК «Торнадо» до 1 млн. 899 тис. 700 грн.
Тендерний комітет у той же день розглянув результати аукціону та визнав переможцем закупівлі ТОВ «Льодова арена ВДНГ». Таким чином година оренди льоду коштуватиме 2998,42 грн. Зазначимо, що ПЗ «ДЮСШ ХШ «ХК «Торнадо» не мав права на участь у закупівлі так як у своїй тендерній документації він запропонував ковзанку за адресою м. Київ, вул Жмаченка Генерала, 7, яка має площу льодового поля 860 кв. м., у той час як згідно документації закупівлі площа льдової арени має бути не менше ніж 30х60 м². Слід зазначити що площа льодової арени ТОВ «Льодова арена ВДНГ» також є меншою (56х26 м²) ніж вимагається у тендерній документації. Але це не завадило визнати їх переможцями закупівлі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Сесія Бердянської міськради (Фото: Бердянська міськрада)
До 3-го травня Бердянськ має підготувати пакет документів для фінансування будівництва льодової арени за кошт державного бюджету. Обов’язкова умова – міський бюджет має покрити 10% витрат від загальної кошторисної вартості.
Міська влада розраховує отримати кошти з державного бюджету на фінансування будівництва льодової арени в Бердянську. За інформацією заступника міського голови Юлії Дойнової проект попередньо пройшов узгодження в Міністерстві молоді та спорту, однак для реального шансу на виділення 160 мільйонів, місто має гарантувати покриття 16 мільйонів або 10% від загальної вартості проекту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Цапюк (Фото: Олександрійська міськрада)
У парку «Молодіжному» по вул. Садовій планується побудувати льодову арену.
Відповідне питання розглядалося 18 квітня на нараді, яку провів міський голова С.Цапюк за участю архітекторів міста, управління економіки, відділу держгеокадастру та ініціатора соціального інвестиційного проекту – Ю.Носа.
Присутні обговорили законодавчу базу та можливості реалізації бізнес-плану.
Сьогодні вивчається питання будівництва катка на умовах державно-приватного партнерства.
Присутні на нараді керівники виконавчих органів допомагатимуть у втіленні проекту «Будівництво льодової арени для проведення масових катань на ковзанах, тренувань та участі в спортивних змаганнях фігурних та хокейних секцій».

Джерело: Олександрійська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.041 секунди