Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи. В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переможцем було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена ВДНГ». За 318 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена ВДНГ» отримає 954 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3000 грн. Слід зазначити що у Обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що умови відповідають всім необхідним технічним вимогам, зокрема площа льодового поля не менше 30х60 м², у той час як згідно документації ТОВ «Льодова арена ВДНГ» є власником арени, що має площу льодового поля 56х26 м².

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Лого ФХУ
Міністерство молоді та спорту оприлюднило Додаткову Угоду №7 до Договору від 24 січня 2017 р. №6/17/17 про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування спортивної федерації на 2019 рік у розмірі 12 млн. 351 тис. грн. (нагадаємо, що згідно версії Договору від 25 грудня 2018 року бюджетне фінансування ФХУ на 2019 рік планувалось у розмірі 6 млн. 151 тис. грн., тоді як у травні воно було збільшене до 9 млн. 151 тис. грн.). Нагадаємо також, що у травні Україна отримала право на проведення чемпіонату світу серед молодіжних команд у Дивізіоні IB, організація якого обійдеться за попередніми розрахунками більше 6 млн. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: фху

Льодова арена ВДНГ
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Правобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переможцем було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена ВДНГ». За 282 години оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена ВДНГ» отримає 846 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3000 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Лого XSport
17 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ліцензії на кабельне телебачення за технологією ОТТ телеканалам Black та Xsport HD.
XSport HD – це спортивний телеканал, який запускає ТОВ «Тотвельд» (кінцевий власник – Борис Колесніков). Ця ж компанія вже володіє цифровою та супутниковою ліцензіями спортивного телеканалу XSport. За словами представників компанії, XSport HD – це окремий канал, ефір якого відрізнятиметься від XSport. Компанія має права на спортивні трансляції, які часто збігаються в часі, тому виникла потреба розвести ці трансляції по двох каналах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: телеканал

СК «Авангард»
26 вересня 2019 року Господарський суд міста Києва розглянув заяву Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" про скасування заходів до забезпечення позову, вжитих ухвалою господарського суду міста Києва від 30 січня 2014 року та прийшов до висновку що суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. Оскільки ДП "СК "Авангард" не є учасником справи №910/993/14, тому заява ДП "СК "Авангард" не підлягає задоволенню. В той же час, суд вбачає за необхідне за власною ініціативою скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою господарського суду міста Києва від 30.01.2014 у справі №910/993/14, у зв`язку з тим, що рішення господарського суду міста Києва від 17.03.2014 у даній справі виконано та потреба у забезпеченні позову відпала. На підставі викладеного господарський суд м. Києва ухвалив: з власної ініціативи скасувати вжиті ухвалою господарського суду міста Києва від 30.01.2014 у справі №910/993/14 заходи забезпечення позову.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.064 секунди