Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Господарський суд м. Києва розглянув позов про визнання незаконним рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року «Про питання використання об'єкта незавершеного будівництва - Крита спортивна арена». Позов мотивований допущеним при прийнятті оскаржуваного рішення перевищення КМР своїх повноважень, невмотивованості підстав винесення рішення, неправильного висновку щодо визнання рішення КМР від 08.10.2015 №136/2039 таким, що втратило чинність та порушенням Регламенту КМР при прийнятті оскаржуваного рішення.
У судове засідання 20 лютого 2017 року Позивач представників не направляв, натомість подав клопотання за ст. 77 ГПК України про відкладення судового засідання у зв'язку з заміною представника та необхідністю йому часу на підготовку до справи, у зв'язку з чим при відкладенні просив строки розгляду спору продовжити. Разом з цим суд зазначає, що явка представників сторін у судові засідання обов'язковою не визнавалась. Позивачем також не обґрунтовано підстав необхідності прийняття його представником саме особистої участі в судовому засіданні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Колегія суддів Вищого господарського суду України 1 лютого 2017 року розглянула касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Хокейний клуб "Сокіл Київ" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 8 листопада 2016 року про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 25 липня 2016 року у задоволенні позовних вимог відмовлено. Рішення місцевого господарського суду мотивовано тим, що несвоєчасне внесення орендних платежів не є істотним порушенням умов Договору.
Київський апеляційний господарський суд первісне рішення у справі скасував та прийняв нове, яким позов задоволено: розірвано Договір оренди земельних ділянок, укладений Київською міською радою та ТОВ "ХК "Сокіл Київ". Постанову суду апеляційної інстанції мотивовано тим, що порушення умов Договору оренди щодо несвоєчасної сплати орендної плати за користування земельними ділянками є істотним порушенням умов договору.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Труханов (Фото: Одесский горсовет)
23 февраля 2017 года в ходе заседания исполнительного комитета Одесского городского совета принято решение «Об утверждении Устава коммунального внешкольного учебного заведения Одесского городского совета «Комплексная детско-юношеская спортивная школа «Джинестра» в новой редакции». Данное решение предполагает создание на базе спортивной школы «Джинестра» отделения по хоккею с шайбой.
Городской голова подчеркнул, что в 2016 году общими усилиями городской и областной властей, а также предпринимателей Одессы во Дворце спорта удалось восстановить ледовую арену, которая выполнена в соответствии с международными стандартами.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: одеса

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». За умовами закупівлі переможець торгів має надати 305 годин послуг льодової арени у 2017 році. Очікувана вартість закупівлі становить 735 тис. 450 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 10 березня, аукціон признечено на 13 березня.
Згідно тендерної документації переможець торгів має забезпечити льодове поле для проведення навчально-тренувальних занять та проведення змагань з хокею з шайбою у березні-травні 2017 року - 85 годин, та у вересні-грудні 2017 року загальною кількість 220 годин.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля протягом березня-липня 2017 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 299 тис. 200 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото–Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської РДА Київської обл. №07.2-35/503 від 15 лютого 2017 року та листом від Виконкому Богуславської міськради №254 від 10 лютого 2017 року, в яких зазначено, що УНТЦ «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.037 секунди