Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Будівництво Льодової арени у Кривому Розі (Фото: 0564)
Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Кривбас» про стягнення заборгованості, розірвання договору оренди та повернення комунального майна вартістю понад 380 тис грн. Встановлено, що у листопаді 2016 року між Криворізькою міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «ХК «Кривбас» укладено договір оренди нежитлового приміщення площею 54,6 кв.м. для використання в якості службового приміщення спортсменами хокейного клубу.
Проте орендар порушив умови договору та систематично не сплачував орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 17 тис грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Льодова арена (Фото: ВДНГ)
Менше ніж за місяць стартує хокейний сезон, якого особливо юнацькі команди чекають з неретпіння. Щоправда якщо минулого чемпіонату їм доводилось мігрувати по зруйнованих ковзанках. Тепер для них в Києві відкрили нову льодову арену міжнародного класу.
Хокейному клубу "Сокіл", які вже кілька років підряд ці срібні призери юнацького чемпіонату України, до цього не було де тренуватись.
За словами тренерів, тут для маленьких спортсменів буде зручніший розклад і набагато кращі умови арени.
Ковзанка має розмір 26 на 56 метрів, який відповідає міжнародним стандартам – це канадський розмір льодового поля, який дозволяє нам проводити всі види змагань серед дитячих юнацьких команд фігурного катання і хокею, – розповів директор льодової ковзанки Андрій Пономаренко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Строительство Ледовой арены в Севастополе (Фото: SkyscraperCity)
На заседании «правительства Севастополя» принято решение внести изменения в финансирование программы развития спорта в регионе на 2018 год. Финансирование увеличили на сумму (которая пока не разглашается – прим.), необходимую для демонтажа существующего недостроя ледового катка.
Как рассказал ForPost директор департамента молодежи и спорта города Сергей Резниченко, после проведения обследования здания стало понятно, что оно непригодно для дальнейшей эксплуатации. Почти все требования, предъявляемые к спортивным объектам, там не выполнены.
По словам Резниченко, нынешнее строение будет снесено, а на его месте появится полноценный ледовый дворец, который, скорее всего, войдет в имущественный спорткомплекс 200-летия Севастополя.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект Палацу спорту у Одесі (Фото: Facebook)
Управление капитального строительства Одесской обладминистрации отказало всем участникам тендера на проведение капитального ремонта Дворца спорта на проспекте Шевченко, 31.
В аукционе, состоявшемся 1 августа, принимало участие три компании: «Приморгрупп», «Будівельник» и «Арма-Билдинг».
Самое выгодное предложение было у компании «Приморгрупп» — 131 млн 9 тыс 670 грн. В поданных на тендер документах указано, что строительная компания располагает фасадными лесами, а все остальное, инструменты, механизмы, автотранспорт и т.д., «Приморгрупп» должна была арендовать у компаний «Приморстрой», «Юст-СП», «Евроспецстрой», «СК «Финдом» и «НКН–Стройтранс». Но не это стало причиной отклонения самого выгодного предложения. «Приморгупп» отказали из-за проблем с поданными документами.
Были отклонены и заявки компаний «Будівельник» и «Арма-Билдинг» с ценовыми предложениями 154 млн 129 тыс 269 грн 60 коп и 154 млн 153 тыс грн соответственно.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Презентація проекту ковзанки (Фото: Черкаська міськрада)
Сучасну ковзанку «Слайз» планують звести на Центральному стадіоні, що на вулиці Смілянській у Черкасах. Її облаштують на майданчику площею 56 на 26 метрів. Запрацює льодова арена вже в жовтні цього року. Тут, серед іншого, зможуть проводити змагання з хокею та фігурного катання всеукраїнського рівня.
Про це повідомив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар під час презентації проекту. У життя його втілюватимуть коштом приватного бізнесу та лізингових компаній.
– Черкаси мають усі шанси для того, аби стати справжньою спортивною столицею, тож маємо працювати над розвитком різних видів спорту, – зазначив Юрій Ботнар. – Місто лише виграє від цього проекту. Ми отримуємо майданчик, де всі охочі зможуть кататися на ковзанах, майданчик, де зможе тренуватися наша хокейна команда та майданчик для змагань національного рівня. Більше з тим, цей проект матиме соціальну складову. Разом із підприємцем визначаємо певні години та дні, коли тут зможуть кататися окремі пільгові категорії черкащан.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди