Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Каток Крижинка у Одесі (Фото: Таймер)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація Хокею України» у Одеській області підвів підсумки закупівлі за предметом «Послуги, з проведення спортивних заходів тренувального характеру для дитячих спортивних команд з хоке́ю із ша́йбою на льодовому полі» строком до 31 грудня 2018 року загальною кількістю 310 годин. Переможцем торгів визначена Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з фігурного катання на ковзанах «Крижинка». Вартість акцептованої пропозиції становить 496 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 1600 грн.
Для участі у торгах крім СДЮШОР «Крижинка» зареєструвався СКК «Одеський Палац спорту» з пропозицією 500 тис. грн. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою, уповноважена особа (керівник відокремленого підрозділу ФХУ у Одеській обл. Коган Г.Н.) визначила переможцем процедури відкритих торгів СДЮШОР «Крижинка» та прийняла рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем.

Джерело: Prozorro
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: одеса

Спорткомплекс "Авангард" (Фото: Мінмолодьспорт)
Вжитими прокуратурою м. Києва заходами у судовому порядку визнано недійсним договір оренди приміщень ДП «Спортивний комплекс «Авангард», що знаходиться на вул. Мельникова у Шевченківському районі міста Києва.
З’ясовано, що між Підприємством «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м.
При цьому, встановлено, що Об’єднання профспілок незаконно розпорядилось цим майном, оскільки його власником є держава, та уклало договір оренди вказаного майна з порушенням вимог чинного законодавства.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

СК «Авангард»
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладені договори щодо Капітального ремонту покрівлі будівлі Льодового палацу та Капітального ремонту (заміна вікон) будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард". Згідно звітів покрівлю Льодового палацу за 299 тис. 986 грн. 81 коп. відремонтує Товариство з обмеженою відповідальністю "АРКОНД". Заміною вікон вартістю 199 тис. 577 грн. 90 коп. займеться Товариство з обмеженою відповідальністю "ДАВЛОК".
Згідно наданої інформації вікна мають бути замінені у строк між 1 листопада по 30 грудня 2018 року, у той час як строк виконання робіт з ремонту даху вказаний між 1 листопада 2018 року по 30 січня 2019 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

 Проект Льодової арени у Маріуполі (Фото: Facebook)
В рамках Програми «Маріуполь спортивний» в Лівобережному районі міста буде побудована Льодова арена. Дане рішення було прийнято 24 жовтня на сесії міської ради.
Депутати підтримали рішення «Про затвердження інвестиційного договору» між маріупольською міською радою та ТОВ «Кальміус Арена» на будівництво спортивного об'єкту по вул. Волгоградській, 1. Тут розміститься сучасна Льодова арена.
Нагадаємо, що протягом останніх десяти років в м. Маріуполі функціонував штучний Льодовий комплекс «Айсберг». Однак, у 2015 році ця спортивна споруда була закрита.

Джерело: Маріупольська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" оголосило про проведення закупівлі за предметом: "Роботи з відновлення гідроізоляції фундаменту будівлі, ремонт фундаменту, облаштування відмостки будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" літ. А за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46". Аукціон має відбутися 8 листопада 2018 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 1 млн. 499 тис. 999 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має виконати ремонт цоколю, ремонт фундаменту та ремонт стін будівлі Льодового палацу спорткомплексу. Роботи повинні виконуватися у відповідності до проектної документації, державних будівельних норм, стандартів та правил. До тендерної документації долучений звіт про науково-технічну роботу "Оцінка деформованого стану несучих конструкцій та пошкоджень будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард", в якому зазначено, що в результаті візуального обстеження не було виявлено пошкоджень та деформацій несучих конструкцій, але мають місце незначні пошкодження та деформації огороджувальних конструкцій, тому ці пошкоження необхідно усунути у ході ремонтних робіт.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.059 секунди