Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля на період з січня по грудень 2019 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 875 тис. 100 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3515 від 30.11.2018 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2542 від 21.11.2018, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

В. Бойченко и Б. Колесников закладывают капсулу (Фото: Сегодня)
21 декабря состоялась торжественная церемония, в ходе которой мариупольский городской голова Вадим Бойченко и государственный деятель, президент хоккейного клуба «Донбасс» Борис Колесников заложили капсулу с посланием в будущее для успешного строительства Ледового центра на Левом берегу Мариуполя. Среди присутствующих были представители городского совета, районной администрации, юные спортсмены-хоккеисты и фигуристы, а также строители арены.
Приблизительная дата открытия - сентябрь 2019 года. Площадь арены составит 3 281 квадратный метр. Размер ледового поля - 28х58: она подойдет как для проведения соревнований по хоккею, так и турниров по фигурному катанию. Детская хоккейная школа рассчитана на 650 детей, а школа фигурного катания – на 600 юных спортсменов. Для жителей города будет доступна услуга массового катания. Приблизительная стоимость проекта – 50 млн гривен. Основной спонсор – Фонд Бориса Колесникова.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Спорткомплекс "Авангард" (Фото: Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір щодо Капітального ремонту стіни будівлі. Згідно звіту за 956 тис. 335 грн. 29 коп. стіну відремонтує Товариство з обмеженою відповідальністю "Київбуд22".
Згідно підписаного договору ТОВ "Київбуд22" у строк з 14 грудня по 31 грудня 2018 року має виконати капітальний ремонт стіни будівлі ДП "СК "Авангард" за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 48.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ "Київбуд22" було засновано у січні 2018 року, воно має статутний капітал у розмірі 50000 грн. Засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ вказані Колесник Олена Олексіївна з часткою у статутному капіталі товариства 49 тис. 500 грн. та Фещенко Юрій Михайлович з внеском у 500 грн. Фещенко Ю.М. з 15 січня 2018 року також виконує обов'язки директора ТОВ "Київбуд22". Нагадаємо також, що нещодавно ДП "СК "Авангард" уклало договір з ФОП Фещенко Ю.М. на суму 45 тис. грн. на проектно-пошукові роботи щодо капітального ремонту стіни будівлі ДП "СК "Авангард".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: авангард

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Постійна комісія Київської міської ради з питань власності на своєму засіданні 11 грудня розглянула питання щодо створення дитячо-юнацької школи з хокею «Сокіл» за поданням депутатів Київської міської ради В. Мондриївського та Г. Старостенко. За словами Валентина Мондриївського це рішення впорядковує витрати міського бюджету. "Що стосується школи «Сокіл» ми їм запропонували перейти у комунальну власність, і таким чином дати місту можливість розвивати хокей", - заявив В. Мондриївський. Комісія більшістю голосів підтримала рішення щодо створення ДЮСШ з хокею «Сокіл».
Крім того, під час розгляду цього питання на постійній комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту директор Департаменту молоді та спорту КМДА В.М. Гутцайт розповів про перспективи будівництва нових льодових арен. Так, за його словами, проект по розширенню Льодової арени на Шалетт 6 знаходиться на експертизі, й після експертизи можна почати будівництво. Завершення, при умові безперебійного фінансування, планується на 2020 рік. По Тростянецькій 60 існує тільки ескізний проект, і на 2019 рік запланована розробка проектної документації.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5
Містить документМістить відео
Теги: київ, сокіл

Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили міську цільову Програму «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки.
Згідно з документом, у столиці з’явиться багатофункціональний спортивний комплекс з льодовою ареною та басейном. Його планують побудувати на вулиці Тростянецькій, 60. А за адресою Ягідна, 2 – звести лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15.
Зазначимо, що цього року Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА провів тендер за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ» з пропозицією 756 тис. грн. Згідно проекту програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки заплановано витратити на будівництво спорткомплексу на Тростянецькій, 60 у 2019 році - 3,5 млн. грн. бюджетних коштів та 5,9 млн. грн. з інших джерел, у 2020 році - 3,7 млн. грн. з бюджету м. Києва та 39,02 млн. грн. з інших джерел, та у 2021 році 42 млн. грн. виключно за рахунок інших джерел. Джерела цих інших джерел в документі не вказані.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.057 секунди