Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголосив про здійснення державної закупівлі за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 23 квітня, аукціон буде признечено після 19 квітня. Очікувана вартість закупівлі становить 800 тис. грн.
Згідно тендерної документації в комплекс спортивних споруд повинні входити:
- універсальний спортивний майданчик, який можливо використовувати в якості великого футбольного поля, двох малих футбольних полів, баскетбольного поля;
- відкриті майданчики з тренажерним обладнанням;
- легкоатлетичні доріжки навколо великого футбольного поля;
- криті трибуни та роздягальні з туалетами;
- чотири криті та чотири відкриті тенісні корти;
- окремо розташоване мале футбольне поле;
- критий басейн на 50 метрів;
- льодова арена;
- універсальні спортивні зали;
- сучасний благоустрій території.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підбив підсумки дев'яти закупівель для організації та проведення в Україні чемпіонату світу серед юніорів у Дивізіоні I Група B.
Зокрема переможцем закупівлі за предметом: "Комплекс технічних послуг відеозйомки матчів Чемпіонату світу", згідно якого потрібно забезпечити зйомки матчів чемпіонату з як мінімум 3 камер HD якості, визначено ФОП Завальнюк Віктор Володимирович. Вартість закупівлі складає 105 тис. грн. За предметами "Комплекс технічних послуг по забезпеченню фотозйомки змагань" та "Комплекс технічних послуг відеозйомки церемонії відкриття та закриття Чемпіонату світу" переможцем стала ФОП Цирульнєва Оксана Анатоліївна. Вартість акцептованої пропозиції по першій закупівлі становить 31 тис. 849 грн., по другій: 23 тис. 849 грн.
Переможцем ще по двох закупівлях визначене ТОВ "Паперовий змій ОПТ" Згідно першої вони мають розробити та виготовити 250 запрошень, розробити та надрукувати 1500 плакатів, 10000 екземплярів брошури та 10000 екземплярів хокейного шолому. Вартість акцептованої пропозиції склала 93 тис. 360 грн.. Згідно другої закупівлі вони мають забезпечити розробку, друк та монтаж банерів різних розмірів. Вартість цієї закупівлі становить 83 тис. 238 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: u-18, фху

Б. Колесников и В. Бойченко (Фото: ХК «Донбасс»)
4 апреля Мариуполь с рабочим визитом посетил президент хоккейного клуба "Донбасс" Борис Колесников. Во время пресс-конференции Борис Викторович анонсировал строительство двух ледовых площадок в городе.
"В 8 лет нужно привести ребенка в большой хоккей и в пять лет – в фигурное катание – это очень ранние виды спорта. У нас нет времени ждать, мы можем пропустить поколение детей 2010-2011, а может и 2012 годов рождения. С этим связана срочность. Поэтому мы пойдем следующим путем. Сначала мы построим полномасштабную воздухоопорную конструкцию с ледовым полем 60х30 метров, а потом стационарный мультиспортивный комплекс", - рассказал Борис Колесников.
Планируется, что строительство этой ледовой площадки должно начаться не позднее 1 июня и завершится уже в этом году. Отличительной особенностью проекта будет, что впервые в Украине помещения на арене такого типа будут отапливаемыми.
"Мы хотим, в отличие от всех украинских катков, добавить теплые помещения для малышей. На арене будут как теплые раздевалки, так и кафе для родителей и гостей арены.
Думаю, что в этом году мы проведем первый в истории города официальный хоккейный матч. Здесь мы можем пригласить "Сокол", если его возродят, если нет – пригласим "Кременчук" или "Динамо", и "Донбасс" приедет и сыграет первый официальный матч в Мариуполе"
, - отметил президент донецкого клуба.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

С. Тимофєєв та Ю. Загоородній (Фото: КОДА)
Сьогодні, 30 березня, відбулася важлива для розвитку хокею з шайбою на Київщині подія. В Управлінні фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації сьогодні підписано угоду про співпрацю та співробітництво між Управлінням в особі начальника Сергія Тимофєєва та Відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» у Київській області в особі керівника Юрія Загороднього.
Головною метою Угоди є розвиток фізичної культури і спорту, зокрема хокею з шайбою в Київській області.
Спільна діяльність Управління та Громадської організації має на меті розвиток масового, резервного спорту та спорту вищих досягнень, розбудови спортивної інфраструктури, підготовки спортивного резерву для збірних команд Київської області та України з хокею.
Згідно предмету угоди Управління та Федерація будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.
Управління фізичної культури і спорту закликає до співпраці через підписання угод громадські організації та федерації задля розвитку спорту нашої держави.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект Льодового палацу у Черкасах (Фото: Черкаська міськрада)
З цьогорічної Програми соціально-економічного розвитку Черкас частину коштів спрямують на закінчення проекту Льодового палацу. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко під час пленарного засідання. Розробка об’єкту передбачає два льодових майданчики: для гри в хокей і фігурного катання. Сама ж арена має трансформуватися в концертний зал на 2,5 тисячі місць. Також у баскетбольне та волейбольне поле. Попередньо місце для будівництва розглядають на Митниці, з лівого боку від вулиці Богдана Хмельницького. Відтак, якщо проект затвердять цьогоріч, уже в прийдешньому році, імовірно, почнуть будівництво.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.066 секунди