Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Т.Захарченко и С. Мазур (Фото: К. Воронцов)
Экс-депутат Кременчугского горсовета, президент Приднепровской хоккейной лиги Тарас Захарченко стал директором хоккейного клуба «Кременчуг».
Команде его вчера вечером перед стыковочной двухсторонней игрой представил президент клуба Сергей Мазур.
Т.Захарченко 49 лет. Он родился в Кременчуге. Был депутатом горсовета. По жизни увлекается спортом: от волейбола до хоккея. Родной брат Т.Захарченко - Денис Захарченко сейчас работает замначальника полиции Полтавщины, а ранее руководил милицией/полицией Кременчуга.
«Задача директора – обеспечение административных и юридических функций. Также президент клуба Сергей Мазур ставит задачу стать чемпионами Украинской хоккейной лиги и я буду все для этого делать»,- сказал журналистам Т.Захарченко.
Бывший директор ХК «Кременчуг» Михаил Кириленко переведен в клубе на другую админдолжность и остается работать с командой.

Источник: Кременчугская газета
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: кременчук

А. Пономаренко (Фото: СТБ)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки повторної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи. За умовами тендеру переможець має надати у період з 5 по 25 серпня 2019 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 85 годин для проведення учбово-тренувальної роботи. Повторний тендер було проведено у зв'язку з тим, що попередній було відмінено через те, що переможець закупівлі ФОП Пономаренко А.А. з невідомих причин відмовився підписувати договір.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 128 тис. 700 грн. оголошено ТОВ «Льодова арена ВДНГ». Таким чином година льоду коштуватиме 1514 грн. У тендерній документації ТОВ «Льодова арена ВДНГ» надало копію договору оренди льодового майданчика та прилеглих приміщень за адресою м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи 89 у ФОП Пономаренко А.А. загальною кількістю 85 годин та вартістю 123 тис. 250 грн. Зазначимо, що за підсумками відміненого тендеру пропозиція ФОП Пономаренко А.А. становила 127 тис. 500 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

І. Жданов в Авангарді (Фото: Мінмолодьспорт)
Розпочато капітальний ремонт будівлі столичного Льодового палацу держпідприємства Мінмолодьспорту "Скорткомплекс Авангард". 18 липня з ходом робіт на льодовій арені ознайомився Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.
"Ми повинні якісно працювати над відновленням спортивно інфраструктури України. Тому ваше завдання неухильно дотримуватися графіку робіт та не допускати затримок, що дасть вчасне виконання поставлених завдань та відмінний результат",- закликав урядовець будівельників і керівництво "Авангарду".
Наразі в "Авангарді" розпочато внутрішні ремонтні роботи: заміна комунікацій водопостачання та каналізації, заміна електрики, вікон, дверей. Ведуться роботи по зведенню трибуни з додатковими місцями для глядачів.
Також уже замовлено сучасне імпортне обладнання для морозильної інсталяції, проводиться ремонт покрівлі. Загальна вартість робіт, запланованих на 2019 рік, складає 87,3 млн. грн.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

І. Терьоменко (Фото: Херсонська облрада)
Херсонська обласна рада призначила на посаду генерального директора комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради Терьоменка Ігоря Вікторовича. За відповідне рішення проголосували 39 депутатів під час пленарного засідання ХХVІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.
Ігор Терьоменко має вищу освіту за напрямком підготовки «Правознавство» та здобув кваліфікацію бакалавра з права (Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний університет бізнесу і права» 30 травня 2012 року). Має диплом молодшого спеціаліста Одеського фінансово-економічного коледжу за спеціальністю фінанси, спеціалізація «Податки і оподаткування» від 17 червня 1995 року, а також закінчив 7 липня 1987 року Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ та військ зв’язку імені Генерала армії Єпішева А.А. за військово-політичною спеціальністю та йому присвоєно кваліфікацію учитель історії і суспільствознавство. Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня відповідає кваліфікаційним вимогам.
Голову обласної ради уповноважено укласти з Терьоменком Ігорем Вікторовичем контракт строком на 3 роки.

Джерело: Херсонська обласна рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

Варіант проекту палацу спорту у Житомирі (Фото: Мінмолодьспорт)
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулось 10 липня, було узгоджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту у 2019 році, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 475-р.
Відповідно до постанови:
- проекту «Будівництво універсального спортивного залу спортивного комплексу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради (в районі вул. Макарова м. Рівне)» - 48 млн грн.;
- проекту «Будівництво Палацу спорту по вул. Прибузькій, 5/1а в місті Хмельницький» - 27 млн грн.;
- проекту «Будівництво багатофункціонального Палацу спорту за адресою проспект Злуки, 3а в м. Тернополі» - 30 млн грн.;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Чи підтрімуєте ви багатомільйонні витрати на організацію Чемпіонату світу?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.037 секунди