Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУНП у місті Києві та УЗЕ у м. Києві завершено досудове розслідування відносно колишнього директора Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва «Авангард» за фактом заволодіння майже 15 млн гривень бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання для льодової арени.
Як повідомлялося, обвинувачений, з метою заволодіння грошовими коштами, підписав акт приймання від постачальника обладнання для утворення і підтримки якісного штучного льоду на льодовій арені, одночасно підписавши акт передачі даного обладнання постачальнику на зберігання. Підписані документи стали підставою для перерахування на рахунок комерційного підприємства майже 15 млн. грн. з Державного бюджету за фактично відсутнє обладнання.
Дії колишнього службовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час обвинувальний акт скеровано до суду.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: авангард

Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" оголосило про проведення закупівлі за предметом: "Капітальний ремонт будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" літ. А за адресою: м. Київ, вул. Іллєнка (кол. Мельникова), 46". Аукціон має відбутися 4 квітня 2019 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 87 млн. 363 тис. 400 грн. В критеріях визначення переможця зазначено що 70% - це ціна, а 30% - строк виконання робіт.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має у строк до 31 грудня 2019 року виконати капітальний ремонт будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард". Роботи повинні виконуватися у відповідності до проектної документації, державних будівельних норм, стандартів та правил. За проектом Договору замовник зобов'язується перерахувати підряднику попередню оплату у розмірі 30% договірної ціни, після чого підрядник протягом 3 діб зобов'язаний розпочати роботи.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

ТРЦ Терминал  (Фото: Интер)
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Лівобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переможцем було визначено Приватне підприємство «Бранч», яке надає послуги Льодовової арени «Термінал» у Броварах. За 140 годин оренди Льодової арени ПП «Бранч» отримає 448 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3200 грн. Нагадаамо, що нещодавно БВУФК орендувало лід у ПП «Бранч» за ціною 1500 грн./год.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
25 лютого 2019 року слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва Мазур Ю.Ю. розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого Головного управління Національної поліції в місті Києві Рябчука О.Ю. погоджене прокурором відділу прокуратури міста Києва Власовим Є.К. у кримінальному провадженні №12014100000000564, відомості щодо якого внесені 28.03.2014 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, про арешт майна встановив: слідчим управленням Головного управління Національної поліції у м. Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження в ході якого встановлено, що Бойчук В.А. будучи директором Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» за попередньою змовою генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «WМ-Україна» Копилом І.В. зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи майном ДЮУСЦП «Авангард» при наступних обставинах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Київська міська рада на пленарному засіданні 28 лютого розглянула питання щодо створення дитячо-юнацької школи з хокею «Сокіл» за поданням депутатів Київської міської ради В. Мондриївського та Г. Старостенко.
Рішення було прийнято протягом 50 секунд. Голувуючий на засіданні В. Прокопів запитав: чи є необхідність у доповіді та обговоренні цього проекту рішення, чи хтось наполягає? Таких бажаючих не знайшлось, й питання було поставлено на голосування. За проголосував 61 депутат.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.036 секунди